ireczek16 22.03.07, 21:53 prosze o porade, co polozyc na schody chodnik czy tzw.trepy?co byloby bardziej eleganckie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ireczek16 Re: schody 31.03.07, 22:39 schody mam bardzo ladne,debowe ciemne,ale chce je troche zabezpieczyc przed szybkim zniszczeniem, wprawdzi maja 8 lat gwarancji.Myslalam o chodniku,najlepiej niczym nie przykrywac to wiem.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
opale Re: schody 02.04.07, 09:12 Ja tez mam ciemne dębowe schody i nie zabezpieczm ich niczym. Po co robić ładne schody, jeżeli chce sie je czymś przykryć. Dla mnie bez sensu. To tak jak nie zdejmowanie folii z kanapy. Dbaj o nie i ciesz oko. Odpowiedz Link Zgłoś
courgette Re: schody 03.04.07, 00:42 ja sie zgadzam w 100% - schody sa w koncu drewniane i jak sie koniec koncow lakier wydepcze, to zawsze mozesz zcyklinowac i schody masz jak nowe :-) Odpowiedz Link Zgłoś