22.03.07, 21:53
prosze o porade, co polozyc na schody chodnik czy tzw.trepy?co byloby
bardziej eleganckie.
Obserwuj wątek
    • opale Re: schody 23.03.07, 09:15
      żadna z tych rzeczy
      • ireczek16 Re: schody 24.03.07, 15:29
        wobec tego co polozyc?
        • opale Re: schody 26.03.07, 09:46
          a jakie to są schody?
    • ireczek16 Re: schody 31.03.07, 22:39
      schody mam bardzo ladne,debowe ciemne,ale chce je troche zabezpieczyc przed
      szybkim zniszczeniem, wprawdzi maja 8 lat gwarancji.Myslalam o
      chodniku,najlepiej niczym nie przykrywac to wiem.Pozdrawiam
      • opale Re: schody 02.04.07, 09:12
        Ja tez mam ciemne dębowe schody i nie zabezpieczm ich niczym. Po co robić ładne
        schody, jeżeli chce sie je czymś przykryć. Dla mnie bez sensu. To tak jak nie
        zdejmowanie folii z kanapy. Dbaj o nie i ciesz oko.
        • courgette Re: schody 03.04.07, 00:42
          ja sie zgadzam w 100% - schody sa w koncu drewniane i jak sie koniec koncow
          lakier wydepcze, to zawsze mozesz zcyklinowac i schody masz jak nowe :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka