kasitza
24.03.05, 09:16
mokrego dyngusa i nieowlosionego jajeczka (dla tych ktorzy dostali
pozdrowienia wielkanocne od ticusia) zycze wam wszystkim, ide sie pakowac,
nie wiem w jakim amoku bede do 16, wiec nie gwarantuje, ze sie jeszcze
pojawie do soboty.