Dodaj do ulubionych

smacznej swieconki

24.03.05, 09:16
mokrego dyngusa i nieowlosionego jajeczka (dla tych ktorzy dostali
pozdrowienia wielkanocne od ticusia) zycze wam wszystkim, ide sie pakowac,
nie wiem w jakim amoku bede do 16, wiec nie gwarantuje, ze sie jeszcze
pojawie do soboty.
Obserwuj wątek
    • spazmusek Re: smacznej swieconki 24.03.05, 09:16
      dzie-ku-je-myyyyyyyyyyyyyyyyyy
    • lena_zet Re: kasitza 24.03.05, 09:18
      jedź ostrożnie do Polski, bardzo cię proszę.
      Dziękuję za życzenia, Tobie również wszystkiego najlepszego :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka