oberver
11.04.05, 14:32
Bo tak się zastanawiam, czy były mąż nie płaci czasami zbyt mało.
Czy sąd liczy jakoś procentowo od zarobków, czy w jakiś inny sposób.
Ile np. płaci facet zarabiający ok 8-10 tys. miesięcznie.
Jakie dodatkowe czynniki wpływają na podniesienie lub obniżenie alimentów.
Czy jest tu na forum jakieś podforum w tej sprawie ?
o.