Dodaj do ulubionych

Nie wiem co robić

26.04.06, 21:28
Bo robię sobie kolację - bułki z serem białym i pomidorem. I nie wiem czy
cebulę do tego dodać. Trochę mi się nie chce obierać cholera jasna.
Obserwuj wątek
    • kotbehemot6 Re: Nie wiem co robić 26.04.06, 21:36
      nie obieraj- smak pozostanie niezmieniny, a sobie możesz popluć
    • morgan11 Re: Nie wiem co robić 26.04.06, 21:38
      nie no bez cebuli?! potworski nie przesadzaj!
    • potworski Re: Nie wiem co robić 26.04.06, 21:45
      Dobra, to cebulę dodałem. Coś jeszcze mam dodać? Bo w międzyczasie mi się
      herbata robi.
      • morgan11 Re: Nie wiem co robić 26.04.06, 21:46
        to pamietaj o cukrze do herbaty a i mozesz poszalejesz i dasz plaserek cytrynki?
      • morgan11 smacznego 26.04.06, 21:47
        • zresetowany_berbec Re: smacznego 24.05.06, 16:48
          dodaj pewną dozę nieśmiałości
          • book_of_the_month Re: smacznego 24.05.06, 20:05
            Kto wywleka takie stare wątki?
            • kika2345 Re: smacznego 24.05.06, 20:12
              ja bym jeszcze dodala maslo orzechowe
    • maretina Re: Nie wiem co robić 24.05.06, 20:15
      szybciej bedzie pokroic szczypior lub pora:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka