potworski 26.04.06, 21:28 Bo robię sobie kolację - bułki z serem białym i pomidorem. I nie wiem czy cebulę do tego dodać. Trochę mi się nie chce obierać cholera jasna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kotbehemot6 Re: Nie wiem co robić 26.04.06, 21:36 nie obieraj- smak pozostanie niezmieniny, a sobie możesz popluć Odpowiedz Link Zgłoś
morgan11 Re: Nie wiem co robić 26.04.06, 21:38 nie no bez cebuli?! potworski nie przesadzaj! Odpowiedz Link Zgłoś
potworski Re: Nie wiem co robić 26.04.06, 21:45 Dobra, to cebulę dodałem. Coś jeszcze mam dodać? Bo w międzyczasie mi się herbata robi. Odpowiedz Link Zgłoś
morgan11 Re: Nie wiem co robić 26.04.06, 21:46 to pamietaj o cukrze do herbaty a i mozesz poszalejesz i dasz plaserek cytrynki? Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Nie wiem co robić 24.05.06, 20:15 szybciej bedzie pokroic szczypior lub pora:) Odpowiedz Link Zgłoś