muszek0
23.04.03, 09:00
urodziłem się w czasach kiedy można było dawać dziecku tylko dwa imiona.
uważam, że los mnie skrzywdził. bo o ile przyjemniej żyło by się, gdyby
człowiek miał cztery imiona. mając cztery imiona żadna koleina na drodze
naszego ciężkiego życia nie byłaby już straszna. świat byłby piękniejszy.
mając cztery imiona można by się łapać z problemami za bary i wychodzić z tej
potyczki zawsze zwycięsko.
i własnie nad tym nasi posłowie się głowią. wczoraj widziałem w 'faktach'.
chwała im za to, że poruszyli tak ważną kwestię w życiu każdego człowieka.
teraz taki Jan Maria Rokita mógłby nazywać się Jan Maria Józef Napoleon IV
Rokita. czyż nie brzmi to wspaniale?