Dodaj do ulubionych

problem ze spódnicą...help!

06.04.09, 10:20
Co zrobić żeby spódnica nie "przyczepiała" się do rajstop? Są na to jakieś
sposoby oprócz halek, które są zawsze za długie i niewiele pomagają...?
Słyszałam o specjalnych sprayach na to...gdzie mogę takie kupić? Czy
rzeczywiście działają?
Obserwuj wątek
    • donnaanna Re: problem ze spódnicą...help! 06.04.09, 17:11
      Ja uzywam plynu "k" - pokropic na sciereczke i przetrzec po
      rajstopach zalozonych na nogi tuz przed zalozeniem spodnicy.
      • zosia_sa_mosia Re: problem ze spódnicą...help! 06.04.09, 17:46
        Popieram przedmówczynię - dzięki za przypomnienie metody!
    • liisa.valo Re: problem ze spódnicą...help! 06.04.09, 18:29
      Rajstopy płynem do płukania przejechać.
    • zolzatoja Re: problem ze spódnicą...help! 06.04.09, 18:34
      Pusty pojemnik np. po szamponie, do niego wlać wymieszany z wodą
      płyn K czy jakiś inny Lenor, po ubraniu rajstop zwilżamy tym dłonie
      i przejeżdżamy po nogach. Jeszcze lepiej, jeśli ten pojemnik ma
      rozpylacz.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka