Dodaj do ulubionych

Przeteminowany

21.04.13, 08:25
Usłyszałem wczoraj określenie na takich jak ja - samotnych po 30- stce - Przeterminowani. Podoba mi się smile
Obserwuj wątek
    • skarga77 Re: Przeteminowany 21.04.13, 08:26
      No tak, i błąd literowy już w temacie - przepraszam.
      • hashimotka88 Re: Przeteminowany 21.04.13, 11:51
        Gdybys sie nie przyznal - pewnie nawet bym nie zauwazyla wink
    • gwen75 Re: Przeteminowany 21.04.13, 09:39
      Mój termin ważności jest nieokreślony, znaczy będzie wiadomy z momentem śmierci big_grin
      • torado Re: Przeteminowany 21.04.13, 10:54
        gwen75 napisał:

> Mój termin ważności jest nieokreślony, znaczy będzie wiadomy z momentem śmierci
        > big_grin

podpisuję się obiema rękami smile. Nie ma to jak kopać se dół już za życia, nie Skarga? wink
        • gwen75 Re: Przeteminowany 21.04.13, 10:57
          torado napisała:

> podpisuję się obiema rękami smile. Nie ma to jak kopać se dół już za życia, nie S
          > karga? wink

Tym dołem to niech się martwią inni. Nie mój problem co zrobią ze zwłokami big_grin
          • torado Re: Przeteminowany 21.04.13, 11:04
            gwen75 napisał:

>
            > Tym dołem to niech się martwią inni. Nie mój problem co zrobią ze zwłokami big_grin

ale nekrofilne metafory wink. Mnie bardziej chodziło o to że, niektórzy już za życia robią się martwi wink no i tak lubią się dręczyć...
            • gwen75 Re: Przeteminowany 21.04.13, 11:14
              nekrofilia «zboczenie polegające na pociągu płciowym do zwłok»

Nie nie nie, nie to miałem na myśli Torado tongue_out
              • torado Re: Przeteminowany 21.04.13, 12:05
                gwen75 napisał:

> nekrofilia «zboczenie polegające na pociągu płciowym do zwłok»
                >
                > Nie nie nie, nie to miałem na myśli Torado tongue_out

ufffff....to mi ulżyło wink
    • felicja80 Re: Przeteminowany 21.04.13, 10:16
      No wiesz powiadają, że dobre wino z czasem nabiera szlachetności-no chyba, że odnajdujesz się w kategorii "bełt" -przeznaczony do natychmiastowego spożycia z piorunującym efektemwink przeleżakowałam w nieudanym związku parę lat...a teraz sama się zastanawiam czy jestem bardziej przeterminowana czy właśnie szlachetnasmile
      • gwen75 Re: Przeteminowany 21.04.13, 10:30
        Czemu leżakowałaś skoro warunki były nieodpowiednie? wink
        • felicja80 Re: Przeteminowany 21.04.13, 10:40
          uległam fatamorganie! zawiodły mnie zmysły -szczególnie ten rozsądkuwink
          • gwen75 Re: Przeteminowany 21.04.13, 10:46
            Złudzenia optyczne potrafią człowieka wywieźć w pole. Ale skoro rozsądek wziął górę to znaczy, że nabrałaś szlachetności wink
            • felicja80 Re: Przeteminowany 21.04.13, 10:56
              no i co mam teraz napisać - my szlachetni 30 letni pojedynczy!-ot dylemat zabrnąć na cokół pomnika szlachetności czy czasem pozwolić sobie na bzika w życiu . Trochę smętna taka etykieta szlachetna 30letnia pojedynczawink
              • gwen75 Re: Przeteminowany 21.04.13, 11:05
                Bzik uszczerbku szlachetności nie przyniesie, byleby rozsądku przy okazji nie zgubić wink
                • felicja80 Re: Przeteminowany 21.04.13, 16:45
                  no tak chodziło mi tylko o to że cóż po szlachetności wina jeśli nikt go nie spróbuje. Cóż po ludzkiej szlachetności jeśli taki człowiek szlachetny z domieszką fajnego bzika nie zostanie odkryty we właściwej interakcji z drugim człowiekiem-wtedy chyba najbardziej szkoda bzika ukrytego w nim, tak się marnujesmile) (a swoja drogą to przeterminowanie to może jest właśnie wtedy jak już tego bzika zabraknie w człowieku?).
                  • noajdde Re: Przeteminowany 21.04.13, 20:03
                    Przeterminowanie jest wtedy gdy do ogólnej nieatrakcyjności dochodzi jeszcze starość.
              • torado Re: Przeteminowany 21.04.13, 11:06
                felicja80 napisał(a):

> no i co mam teraz napisać - my szlachetni 30 letni pojedynczy!-ot dylemat zabrn
                > ąć na cokół pomnika szlachetności czy czasem pozwolić sobie na bzika w życiu .
                > Trochę smętna taka etykieta szlachetna 30letnia pojedynczawink

a po co te wszystkie etykietki? Przeterminowany, szlachetny ? Na co komu to? Historia życia każdego z nas jest inna i tyle...
                • blue_velvett Re: Przeteminowany 21.04.13, 11:20
                  Etykietowanie ludzi to mania dzisiejszych czasów... się ponakręcają... ponazywają... a potem smęcą, że odstają od obowiązujących standardów... i mój gabinecik pełny...tongue_out
                  • torado Re: Przeteminowany 21.04.13, 12:09
                    blue_velvett napisała:

> Etykietowanie ludzi to mania dzisiejszych czasów... się ponakręcają... ponazywa
                    > ją... a potem smęcą, że odstają od obowiązujących standardów... i mój gabinecik
                    > pełny...tongue_out

w trudnej sytuacji mnie Kochana postawiłaś, bo wychodzi na to, że swoimi wpisami mogę odebrać Ci robotę wink
                    • blue_velvett Re: Przeteminowany 21.04.13, 12:27
                      O robotę to jestem spokojna... raczej coraz nowe klocki wychodzą i ciągle się muszę dokształcać, żeby nadążyć za rozwojem ludzkich zachowań...
                      • torado Re: Przeteminowany 21.04.13, 13:11
                        blue_velvett napisała:

> O robotę to jestem spokojna... raczej coraz nowe klocki wychodzą i ciągle się m
                        > uszę dokształcać, żeby nadążyć za rozwojem ludzkich zachowań...

a jaki nurt terapii reprezentujesz? lub do jakiego Ci najbliżej? smile
                        • torado Re: Przeteminowany 23.04.13, 18:00
                          szkoda blue, że mi nie odpowiedziałaś. Widocznie mało zajmujący to temat dla Ciebie.....
    • noajdde Re: Przeteminowany 21.04.13, 11:35
      Za stary by zaczynać, za młody by umierać, niedoświadczony by kontynuować. "Przeterminowany" to najłagodniejsze określenie. Jak słoik ogórków, którego nikt przez lata nie miał ochoty otwierać, z pewnością nikt już nie będzie mieć ochoty próbować.
      • hashimotka88 Re: Przeteminowany 21.04.13, 11:49
        Ze slodkosci to tylko ogorki kiszone big_grin - tak mawia moj brat
        • torado Re: Przeteminowany 21.04.13, 12:11
          hashimotka88 napisała:

> Ze slodkosci to tylko ogorki kiszone big_grin - tak mawia moj brat

a Noa by dodał, by tylko nie za bardzo ukiszone wink big_grin
          • blue_velvett Re: Przeteminowany 21.04.13, 12:28
            Wolę korniszonki... te malutkie najchętniej...wink
    • zakochana_jane Re: Przeteminowany 21.04.13, 21:24
      Ja słyszałam o sobie, że jestem z "drugiego rzutu", bo na koncie z jednym stałym, długim związkiem. O rozwodnikach mówi się, że są z "odzysku".
    • midnight_lightning Re: Przeteminowany 08.05.13, 19:33
      "...spożyć przed końcem..."

kiedyś przeterminowane towary były rozdawane, dziś niszczy się je w zgniatarkach
      • skarga77 Re: Przeteminowany 09.05.13, 21:50
        w sumie to niezły pomysł z tym niszczeniem. Przeterminowane odpady na śmietnik!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka