Dodaj do ulubionych

Once Upon A Time

21.10.11, 12:13

Kto? suspicious

Zapowiada się chyba ciekawie smile.
Obserwuj wątek
    • ka_thy Re: Once Upon A Time 21.10.11, 12:52
      Ja na pewno zobaczę. Już nie pamiętam o czym to ma być wink, ale ponieważ mam na swojej liście seriali, które chcę obejrzeć, więc kiedyś mnie opis musiał zaciekawić smile Obejrzę jak będą literki (i czas wink)
      • galaxian1 Re: Once Upon A Time 29.10.11, 20:52
        A mnie się bardziej podobał Grimm tongue_out
        Jak na razie to było nudnawo, niby bajkowo, ale jakoś tak tandetnie (tandetne efekty, naprawdę tandetne, tandetne postacie - niby "dawno dawno temu", a sposób zachowania, wysławiania się - jak w Ameryce XXI wieku). Momentami ziewałem, takie to pitu pitu. Ale liczę, że się rozkręci, będą jakieś intrygi, bo jak na razie to u mnie poniżej oczekiwań.
          • galaxian1 Re: Once Upon A Time 29.10.11, 21:27
            aniuta75 napisała:

> No bo jesteś facetem smile. Grimm jest bardziej facetowy. Once.. jest babski smile.

Niestety w obu serialach jest fatalna, drewniana gra aktorów.
            W Once na uwagę zasługuję właściwie tylko Pan Gold - reszta postaci to porażka.
            Grimm jest z dreszczykiem (co lubię), a Once nieco mydlane (czego nie lubię).
              • galaxian1 Re: Once Upon A Time 30.10.11, 17:23
                yvi1 napisała:

> Moge sie mylic, czas pokaze smile

Zależy jak się rozwiną wątki. Równie dobrze mogą być to fajne seriale, jak i mocno kaszaniarskie. Dlatego po jednym odcinku są u mnie na razie na plus i oglądam dalej.
    • galaxian1 3 14.11.11, 22:59
      I co, już nikt tej rewelacji nie ogląda?
      Ja zaliczyłem 3 odcinki i niestety, ale nuda panie, nuda!
      Poza tym naiwne i głupiutkie. Burmistrzowa-czarownica wie, że chłopaczek ma książkę i postępuje w/g niej, ale mu książki nie zabierze, tylko robi jakieś machinacje alpejskie i intrygi.
      A zwykłe zabranie/schowanie książki rozwiązało by problem od razu.
      I jeszcze dali taką brzydką Śnieżkę, z takimi wielkimi, odstającymi, plastusiowymi uszami big_grin
      Przecież to miała być "najpiękniejsza na świecie" ! A ona się nadaje na trolla big_grin
      Ogólnie serial porażka. Nie wiem co gorsze to, czy Grimm - dwa gnioty.
      • aniuta75 Re: 3 15.11.11, 00:53
        To już rozumiem dlaczego tak leżą i czekają na moją litość big_grinbig_grin. Się jakoś nie składa, żeby oblukać kolejne odcinki tongue_out.
      • ciociacesia sniezka jest w moim typie 05.12.11, 15:40
        lubie takie udreczone duze z krotkim wlosiejm i udreczonymi oczami.
        ale fabula mnie rozwala. niby wszyscy wiedza ze maly sobie to wymyslil ale zachowuja sie jakby to byla prawda. zwlaszcza naganne zachowanie nauczycielki. ojej, no chlopiec nie lubi swojej adopcyjnej mamusi. no to co, przeciez ona wredna jest. przygarne jego 'prawdziwa mame' niech podtrzymuja kontakty i nakrecaja konflikt miedzy adopcyjna matka a synkiem
        narzeczony kopciucha fajny, nie ma na czym olka zawiesic, ogladam tylko ze wzgledu na Cameron i nude i to ze boje sie supernaturala
    • pszczolaasia Re: Once Upon A Time 15.11.11, 09:50
      szczerze mowiac to ja chyba nie mam ochoty ogladac ani tego ani grimm.
      chyba sie udam do wypozyczalni i skoro mam tero duzo czasu to nadrobie zaleglosci..typu bb i soa...o. z nowosci to tylko homeland jest fajny. a mialam nadzieje na te dwie pozycje...jest cos procz homelanda ciekawego w tym sezonie? aaa wiem!!! subrugatory (tak to sie psize?) - przedmiescia po naszemu. przyjemna komedyjkasuspicious
      • galaxian1 Re: Once Upon A Time 15.11.11, 11:41
        Ja zdecydowanie wolałem seriale które pokasowano, FlashForward, The Event czy nawet V, niż to co dali w tym sezonie! Może były to seriale głupawe, ale chociaż wporzo się je oglądało. A to co dali obecnie, nawet oglądać się nie ma ochoty.
        • galaxian1 Re: Once Upon A Time 15.11.11, 15:07
          ilekobietamalat napisała:

> wiecie co, ja nie wiem czy mi umkneo,czy glupia jestem,ale oni w tym once upon
          > a time, to wiedza ze sa z bajki czy nie? tzn ci zli. bo ci dobrzy to wiem ze nie wiedza;>

Haha, no właśnie, scenariusz leży i kwiczy.

Zachowują się tak, jakby wiedzieli, ale... w takim razie czemu nie zabiorą chłopakowi książki, albo nie zamkną Cammeron w piwnicy? big_grin Tylko jakieś głupie gierki robią. Niby pani burmistrz może wszystko, a nie radzi sobie z jakąś przyjezdną kobiciną smile Przestraszyła się, że jabłonki jej pościna? big_grin

To samo z księciem - zamiast mu dłużej "pomóc chorować" albo zamknąć w jakiejś szopie, to mu narzeczoną wyszukała. A on i tak będzie śnieżkę wolał big_grin

A ten dzieciak, to tak se biega gdzie chce, w nocy, po lesie? Macocha przecież wie co się święci, ale nie zauważa że on z domu wychodzi ? Całe dnie spędza z Cammeron, a ona taka zaskoczona, że ich widzi razem, "przecież miałeś być na zajęciach!"

Z rozmowy z tym staruchem wynika, jakby oni wszystko wiedzieli... ale idiotyczne zachowanie za tym nie przemawia smile
    • ka_thy Re: Once Upon A Time 21.11.11, 17:30
      Ciekawa jestem jak na jakiej zasadzie dobierają obsadę? No bo najpierw porażka Śnieżka, ale przynajmniej sympatyczna no i juz się przyzwyczaiłam wink. Teraz Kopciuszek - plastikowa, drewniana i jakaś taka dziwna aktorka - chyba coś ma nie halo z twarzą. Chyba, że to ma być antybajka, bo złe charaktery są tu zdecydowanie lepiej dobrane i pokazane - świetny Rumplecośtam i Zła Królowa - mój aktorski faworyt smile Królowa jest boska, mogłabym ją oglądać i słuchac na okrągło. Ma w sobie jakąś charyzmę smile. No a Jeniffer Morrison też jakoś źle i staro tu wygląda.

Aha i ten mały jest niezły smile

• yvi1 Re: Once Upon A Time 21.11.11, 22:38
          yvi1 napisała:

> Ja tylko nie wiem dokad to ma prowadzic.Jakos lepiej mi sie Grimm podoba.A mezo
          > wi odwrotnie.
          > Nie wiem,czy obydwa dlugo na liscie zostana.

Tzn.Grimm i Once..,nie mazsmileMaz zostanie na liscie.
      • galaxian1 Re: Once Upon A Time 22.11.11, 15:25
        ka_thy napisała:

> Ciekawa jestem jak na jakiej zasadzie dobierają obsadę? No bo najpierw porażka
        > Śnieżka, ale przynajmniej sympatyczna no i juz się przyzwyczaiłam wink. Teraz Kop
        > ciuszek - plastikowa, drewniana i jakaś taka dziwna aktorka - chyba coś ma nie
        > halo z twarzą.

Uszata Śnieżka i Pryszczaty Kopciuszek big_grin
        A w bajkach to przecież były wielkie piękności!

> No a Jeniffer Morrison też jakoś źle i staro tu wygląda.

To samo miałem napisać, ale byłaś pierwsza.
        Morrison wygląda na strasznie zmęczoną i to na pewno nie rolą w tym serialu, bo gra jak drewno smile

Źli bohaterowie zdecydowanie górą ! smile
      • ka_thy Re: odc dizsiejszy tj 7. uwaga spojleruje 13.12.11, 22:52
        > no kruda, jeden naprawde przystojny i fajny facet a oni go zabili?! ja sie tak
        > nie bawie, co im przeszkadzal, taki ladny ... !! no kurna no

Ojej, zła królowa, zła. Choć nie ruszał mnie on szczególnie, poza tym, że przypominał mi Ashtona K. wink, to też mi szkoda, że tak skończył. I to w takiej chwili suspicious Większą sympatię jednak czuję do Prince Charming, ciekawe jak potoczy się jego historia.

A wracając do poprzedniego, 6 odcinka, to znów porażka aktorska - księżniczka Abigail - WTF?

A Emilie de Ravin ma zagrać nie Kapturka a Bellę z Pięknej i Bestii.
          • ka_thy Re: odc dizsiejszy tj 7. uwaga spojleruje 14.12.11, 08:15
            Kapturkiem będzie kelnerka, a to Glx pisał o Claire, więc dementuję wink

I w ogóle przespałam się z tym odcinkiem i doszłam do wniosku, że dużo ciekawiej byłoby gdyby film nie był tak dosłowny. To znaczy gdyby jednak to wszystko było wyobraźnią Henriego a nie zaklętą krainą baśni. Współczesny świat jako alegoria świata bajki. smile No ale to byłby już zupełnie inny film. smile

Niemniej jednak dalej rodzi się pytanie - dokąd to wszystko zmierza? Bo tak naprawdę to zakończenie nada sens całości. Ale póki co mi się podoba, takie połączenie dwóch światów.
            • galaxian1 Re: odc dizsiejszy tj 7. uwaga spojleruje 18.12.11, 02:23
              ka_thy napisała:

> Kapturkiem będzie kelnerka, a to Glx pisał o Claire, więc dementuję wink

Racja, się mi pomyliło tongue_out
              To kto kapturek ?

> Niemniej jednak dalej rodzi się pytanie - dokąd to wszystko zmierza?

Pewnie do tego, że dobro zwycięży ! big_grin haha
              Niezły banał tongue_out

> Ale póki co mi się podoba, takie połączenie dwóch światów.

Dwa światy to mi się podobały we Frindżu.
              Tutaj niestety, ale zasypiam. W świecie bajkowym - nudy na pudy.
              A w świecie "naszym" - w kółko i w kółko Macieju to samo.
              • yvi1 Re: odc dizsiejszy tj 7. uwaga spojleruje 06.01.12, 19:51
                No przeciez kapturek jest juz od dawna.To ta bardzo pokazujaca brzuch kelnerka w dinner.
                Mezowi sie nadal podoba,mnie coraz bardziej nudzi.I jakos nie rozumiem tego calego zalozenia.Zla krolowa rzucila taka klatwe i teraz tkwi z nimi w tym nudnym miasteczku?Przeciez z reguly one chca rzadzic calym swiatem.A ci tu nawet nie wiedza,ze ona nimi rzadzi.A i Rumpelstilzchen sie stanowczo za malo miesza i pokazuje.Panna Swan mnie nudzi,a Henri bokiem wychodzi.Myslalam,ze oni ten bajkowy swiat naprawiac beda a tu nic.
    • aniuta75 9 20.01.12, 23:50

No proszę jest i do pary chłop, co go za młodu na poboczu znaleźli smile. Pewnikiem jakiś książę suspiciousbig_grin.
      • galaxian1 Re: 9 21.01.12, 00:42
        Durnowaty ten serial jak but big_grin
        Już połowa sezonu, a akcja nie poruszyła się ani na centymetr.
        I tak będą "cipać" to finału... aż w nim wszystko się okaże.
        A na Cameron i uszatą Śnieżkę to nie mogę patrzeć - wybór aktorek był tragiczny.
      • ilekobietamalat Re: 9 21.01.12, 09:53
        aniuta75 napisała:

>
        > No proszę jest i do pary chłop, co go za młodu na poboczu znaleźli smile. Pewnikie
        > m jakiś książę suspiciousbig_grin.
        >
        >

eee? znow czegos nie obejzalam?big_grin kurnabig_grin
        • ka_thy Re: 9 21.01.12, 12:44

> > No proszę jest i do pary chłop, co go za młodu na poboczu znaleźli smile. Pe
          > wnikie
          > > m jakiś książę suspiciousbig_grin.
          > >
          > >
          >
          > eee? znow czegos nie obejzalam?big_grin kurnabig_grin

Domyślam się, że chodzi o tego rycerza na mechanicznym koniu wink I że to ma być para dla Cameron. Ale nie wiem o co chodzi z tym poboczem...

I potwierdzam, że jakiś niefajny ten serial się zrobił. A Cameron to z jedną miną gra.
          • aniuta75 Re: 9 21.01.12, 14:22
            ka_thy napisała:

Ale nie wiem o co chodzi z tym poboczem...

Juz pod koniec odcinka, zanim chłopaczek do niej podchodzi do auta ona przegląda jakieś papiery i tam jakiś wycinek z gazety jest, że 7mioletni chłopiec znaleziony na poboczu.
            Trochę bez sensu, bo po pierwsze wyskoczyli z tym jak filip z konopii a po drugie to była sekunda może dwie i aż musiałam cofnąć, żeby się skapnąć o co kaman big_grin.
            No i chwila potem podjeżdża ten gościu motorem. Czyli może tez jest jakimś dzieciem z bajki i dlatego mógł wjechać do miasta.

Tak coś mnie się wydaje, że to żaden książę tylko syn Pumpernikiela czy jak mu tam,. znaczy Golda big_grin.
            • ka_thy Re: 9 21.01.12, 14:47
              Nie.... Emma przegląda swoje papiery i ten wycinek z gazety jest o niej - "7 letni chłopiec znalazł dziecko na poboczu drogi". To ona została znaleziona.

Wiedziałam, że po coś nie dawał mi się skasować z dysku ten odcinek tongue_out
              • aniuta75 Re: 9 21.01.12, 14:50
                Hmmm to ja jakaś gupia jestem big_grinbig_grinbig_grin.
                No ale nic to, nie pierwszy i nie ostatni raz big_grin. Żeby było lepiej - oglądałam z polskimi napisami big_grin.
                • aniuta75 Re: 9 21.01.12, 14:58
                  No cóż... Na moich napisach jest wyraźnie "7-letni chłopiec znaleziony na poboczu drogi."
                  Normalnie w błąd mnie wprowadzili uncertain. A ja już całą teorię do tego uknułam big_grin.
                  • ka_thy Re: 9 21.01.12, 15:13
                    No jak mogli suspicious Moje napisy są z napi, autorstwa toxi, dużo szybciej się pojawiają niż na n24. I jak widać są lepsze big_grin Ale ja i tak zwróciłam bardziej uwagę na to co było w tym wycinku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka