Dodaj do ulubionych

laminowanie

08.07.06, 17:17
gdzie w piotrkowie?
Obserwuj wątek
    • kamikaze_pkow1 Re: laminowanie 08.07.06, 17:45
      w okolicach uczelni (zwlaszcza naprzeciwko) na 100%. Laminowanie przewaznie jest
      w tych samych miejscach co punkty ksero.
      • maly_piotrkow Re: laminowanie 08.07.06, 18:00
        ok. dzięki ;)
        • karlov Re: laminowanie 08.07.06, 23:37
          no i na szkolnej, w punkcie wydawania praw jazdy. Laminowane mi dali, a pisali,
          ze papierowe czas wymienic. Czy to znaczy, ze musze je wymienic na plastikowe
          bo nadal mam papierowe?
          • maly_piotrkow Re: laminowanie 09.07.06, 07:08
            tak masz juz niewazne
            www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=528
            • karlov Re: laminowanie 09.07.06, 14:56
              Czemu niewazne?
              Odebralem miesiac temu, dalem 76zł i juz niewazne?
              A dostal ktos plastikowe? Bede sie domagal, bo obiecywali a dali papirek w
              foliówce, blee
              • maly_piotrkow Re: laminowanie 09.07.06, 16:48
                myślalem ze masz to takie naprawde stare ;p skoro odebrales miesiac temu to nie
                musisz sie martwic ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka