maly_piotrkow 08.07.06, 17:17 gdzie w piotrkowie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kamikaze_pkow1 Re: laminowanie 08.07.06, 17:45 w okolicach uczelni (zwlaszcza naprzeciwko) na 100%. Laminowanie przewaznie jest w tych samych miejscach co punkty ksero. Odpowiedz Link Zgłoś
karlov Re: laminowanie 08.07.06, 23:37 no i na szkolnej, w punkcie wydawania praw jazdy. Laminowane mi dali, a pisali, ze papierowe czas wymienic. Czy to znaczy, ze musze je wymienic na plastikowe bo nadal mam papierowe? Odpowiedz Link Zgłoś
maly_piotrkow Re: laminowanie 09.07.06, 07:08 tak masz juz niewazne www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=528 Odpowiedz Link Zgłoś
karlov Re: laminowanie 09.07.06, 14:56 Czemu niewazne? Odebralem miesiac temu, dalem 76zł i juz niewazne? A dostal ktos plastikowe? Bede sie domagal, bo obiecywali a dali papirek w foliówce, blee Odpowiedz Link Zgłoś
maly_piotrkow Re: laminowanie 09.07.06, 16:48 myślalem ze masz to takie naprawde stare ;p skoro odebrales miesiac temu to nie musisz sie martwic ;) Odpowiedz Link Zgłoś