IP: *.pke.pl 22.12.04, 12:00
to co wyczynia p. Grass komentując przygotowania i "otoczkę" meczu hokejowego
Polska kontra tzw. "gwiazdy" NHL przechodzi wszelkie granice. Całkowity brak
rozeznania nie tylko jeśli chodzi o ten sport, ale wogóle sport !
Młody człowieku, należy się najpierw przygotować, poćwiczyć w gronie
znajomych, popytać trochę starszych od siebie i mądrzejszych a potem
ewentualnie spróbować się "mądrzyć". Nazwisko i pochodzenie nie powinno być
być podstawą zatrudniania w radio i tv,
Obserwuj wątek
    • burli Re: grass 22.12.04, 12:16
      Zamin zaczniesz krytykę, zastanów się kilka razy.
      Nie każdy jest perfekcyjnym znawcą sportu. Redaktor Łukasz Starowieyski pojechał
      na mecz, więc rozmowę prowadził redaktor Łukasz Grass. Szef redakcji sportowej
      TOK FM był telefonicznym gościem.
      Nie można w tych kategoriach krytykować dziennikarza.

      Pozdrawiam,
      prezes Fan Klubu TOK FM

      www.tokfm.tk

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka