Dodaj do ulubionych

Polak potrafi!

11.12.09, 18:41
Pozdrawiam niejakiego Bienia. Uśmiałem się trochę ale muszę przyznać że moja wiedza w ciagu 4min filmu została wzbogacona o 300% w stos. do miałkich artykułów opisujących bebechy turbiny.

Naród sam bierze sprawy w swoje ręce ;)

www.youtube.com/watch?v=kqNyY2AFAho
www.youtube.com/watch?v=zZnRGKp6WKE
Obserwuj wątek
    • ulubiony19 Re: Polak potrafi! 11.12.09, 21:28
      Akcja wartka,że aż się spociłem:)
      Ale koleś jest spoko;) Fajny moment jest,jak się kolo uturbił i
      zawiódł swoje oczekiwania względem smaku:)

      Pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka