IP: *.europolgaz.com.pl 09.10.01, 08:40
Jak jest z tą gwarancją - czy obejmuje ona zawieszenie, czy nie,
przecież jest to gwarancja mechaniczna.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kicur Re: gwarancja IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 09.10.01, 09:31
      Z gwarancji mogą być wyłączenia, ale rękojmia przez rok obejmuje WSZYSTKO.
    • Gość: Ponury Re: gwarancja IP: 207.129.53.* 09.10.01, 15:20
      Gos´c´ portalu: Dominik napisa?(a):

      > Jak jest z ta˛ gwarancja˛ - czy obejmuje ona zawieszenie, czy nie,
      > przeciez˙ jest to gwarancja mechaniczna.

      Owszem obejmuje i zawieszenie, ale tylko wtedy gdy usterka jest spowodowana wad?
      fabryczn? a nie np. urwaniem wahacza przez wpadniecie w dziure w drodze.
      Pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka