Gość: Dominik IP: *.europolgaz.com.pl 09.10.01, 08:40 Jak jest z tą gwarancją - czy obejmuje ona zawieszenie, czy nie, przecież jest to gwarancja mechaniczna. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Kicur Re: gwarancja IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 09.10.01, 09:31 Z gwarancji mogą być wyłączenia, ale rękojmia przez rok obejmuje WSZYSTKO. Link Zgłoś
Gość: Ponury Re: gwarancja IP: 207.129.53.* 09.10.01, 15:20 Gos´c´ portalu: Dominik napisa?(a): > Jak jest z ta˛ gwarancja˛ - czy obejmuje ona zawieszenie, czy nie, > przeciez˙ jest to gwarancja mechaniczna. Owszem obejmuje i zawieszenie, ale tylko wtedy gdy usterka jest spowodowana wad? fabryczn? a nie np. urwaniem wahacza przez wpadniecie w dziure w drodze. Pozdr. Link Zgłoś