sylwiapop101 21.12.07, 13:16 czy ktoś posiada może ten wzór? www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8cd93a6001eeb1c.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sylwiapop101 Re: prośba o wzór 21.12.07, 20:12 dziękuję bardzo,ale jak ściągnąć ten wzór ? a masz może w ariadnie? Odpowiedz Link
iwona-2007 Re: prośba o wzór 22.12.07, 13:29 Kliknij na obrazek z częścią wzoru, potem po lewej stronie masz 3 szare paski , kliknij w ten środkowy z napisem Все размеры и HTML коды, otworzy sie wzór, kliknij nad wzorem w napis Исходная, wzór się powiększy a dalej już chyba sobie poradzisz z zapisaniem wzoru na swoim komputerze. Wzór jest w dmc, musisz sama przeliczyć na ariadnę. A tak na marginesie ja nie wyszywam ariadną chociaż jest tańsza, bo obrazki w dmc albo madeirze są o wiele ładniejsze, jest więcej odcieni.Pozdrawiam. Odpowiedz Link