Dodaj do ulubionych

prośba o wzór

21.12.07, 13:16
czy ktoś posiada może ten wzór?
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8cd93a6001eeb1c.html
Obserwuj wątek
    • iwona-2007 Re: prośba o wzór 21.12.07, 17:52
      Proszę:
      gallery.ru/watch?a=bmU-dt4
      • sylwiapop101 Re: prośba o wzór 21.12.07, 20:12
        dziękuję bardzo,ale jak ściągnąć ten wzór ? a masz może w ariadnie?
        • iwona-2007 Re: prośba o wzór 22.12.07, 13:29
          Kliknij na obrazek z częścią wzoru, potem po lewej stronie masz 3
          szare paski , kliknij w ten środkowy z napisem Все размеры и HTML
          коды, otworzy sie wzór, kliknij nad wzorem w napis Исходная, wzór
          się powiększy a dalej już chyba sobie poradzisz z zapisaniem wzoru
          na swoim komputerze. Wzór jest w dmc, musisz sama przeliczyć na
          ariadnę. A tak na marginesie ja nie wyszywam ariadną chociaż jest
          tańsza, bo obrazki w dmc albo madeirze są o wiele ładniejsze, jest
          więcej odcieni.Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka