Dodaj do ulubionych

poszukuję wzoru yin yang

24.03.08, 11:14
Witam! Jestem nowa na forum. Haftuję XXX od prawie roku. Nie mam
jeszcze swoich prac zamieszczonych na internecie bo jest ich mało i
są jeszcze nie oprawione. Oglądam Wasze prace odkąd znalazłam to
forum, czyli od stycznia tego roku. Uważam, że są one bardzo piekne.
Może i ja kiedyś zrobię coś tak pięknego.
Narazie na tą chwilę poszukuję wzoru YIN YANG czarno-białego.
Najlepiej formuatu A4 ale może być również inny.
Każdy bardzo mnie ucieszy. Długo już szukam ale nie mogę znaleźć.
Dziękuję za pomoc z góry i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • iwona-2007 Re: poszukuję wzoru yin yang 24.03.08, 13:47
      Podaj może link do obrazka, będzie łatwiej szukać.
      • fraszka.m Re: poszukuję wzoru yin yang 24.03.08, 14:18
        To jest link do zdjęcia obrazka YIN YANG, bardzo chcę go wyhaftować.
        Pomóżcie mi. Będę bardzo wdzięczna. Dziękuję.

        www.healingtherapies.info/images/Yin__Yang.gif

    • fraszka.m Re: poszukuję wzoru yin yang 25.03.08, 08:35
      Witam ponownie. Bardzo mi zależy na tym wzorze. Jeśli ktoś go ma lub
      wie gdzie go znaleźć to bardzo proszę o link lub o wysłanie wzoru na
      gazetowy.
      Będę BARDZO WDZIĘCZNA.
      • iwona-2007 Re: poszukuję wzoru yin yang 25.03.08, 12:11
        Może i widziałam taki znak na chińskich stronach, ale teraz nie
        pamiętam gdzie.Spróbuj przerobić obrazek programem do haftów np.haft
        krzyżykowy -do pobrania z internetu. Obrazek nie jest skomplikowany,
        więc przeróbka powinna być prosta. Poszukam jeszcze, jak znajdę dam
        znać. Pozdrawiam.
        • fraszka.m Re: poszukuję wzoru yin yang 25.03.08, 14:29
          dziękuję bardzo za radę, pomoc oraz zainteresowanie moim
          problemikiem.
          pozdrawiam
          • wiga77 Re: poszukuję wzoru yin yang 26.03.08, 09:39
            Mam wzór o który Ci chodzi.Czy już sobie poradziłaś czy sprawa jest aktualna.
            • fraszka.m Re: poszukuję wzoru yin yang 26.03.08, 11:00
              SPRAWA WCIĄŻ AKTUALNA. BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA LINK LUB WYSŁANIE NA
              GAZETOWY.
              POZDRAWIAM
    • tabita_1 Re: poszukuję wzoru yin yang 26.03.08, 14:07
      Nie do konca to czego szukasz, bo nie xxx tylko mozaika, ale jesli
      nic lepszego nie znajdziesz to moze cos wykoncypujesz z tego:
      picasaweb.google.com/lh/searchbrowse?psc=G&filter=1&q=yin%20yang%20#0
    • tabita_1 Re: poszukuję wzoru yin yang 26.03.08, 14:18
      museprint.com/suite101/stitchcraftdesigns/yinyang_border_stitchcraftdesigns.pdf
    • tabita_1 Re: poszukuję wzoru yin yang 26.03.08, 14:27
      the-crimson-moon.blogspot.com/2008/02/cross-stitch-freebie-6.html
      www.stitchingthenightaway.com/FreePatterns/free_cross_stitch_list_graphic.htm
    • tabita_1 Re: poszukuję wzoru yin yang 26.03.08, 14:29
      www.freepatternsonline.com/xscharts/page/misc9.htm
      • fraszka.m yin yang 26.03.08, 14:47
        DZIĘKUJĘ BARDZO ZA TE WZORY. BARDZO MI SIE PRZYDADZĄ. JESTEM
        NAPRAWDĘ BARDZO BARDZO WDZIĘCZNA.
        NIE SĄDZIŁAM ŻE JEST ICH TYLE. JA NIC NIE MOGŁAM ZNALEŹĆ.
        JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ.

        POZDRAWIAM,
    • gra.60 Re: poszukuję wzoru yin yang 27.03.08, 20:30
      Jak już pewnie niepotrzebne to jest:
      www.igolki.net/cat-all-pop-desc-27.html
      Na 4 lub 8 stronie też jest ciekawy wzór
      • fraszka.m Re: poszukuję wzoru yin yang 28.03.08, 10:34
        dziękuję bardzo. Fajna stronka z ciekawymi wzorami.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka