fraszka.m
24.03.08, 11:14
Witam! Jestem nowa na forum. Haftuję XXX od prawie roku. Nie mam
jeszcze swoich prac zamieszczonych na internecie bo jest ich mało i
są jeszcze nie oprawione. Oglądam Wasze prace odkąd znalazłam to
forum, czyli od stycznia tego roku. Uważam, że są one bardzo piekne.
Może i ja kiedyś zrobię coś tak pięknego.
Narazie na tą chwilę poszukuję wzoru YIN YANG czarno-białego.
Najlepiej formuatu A4 ale może być również inny.
Każdy bardzo mnie ucieszy. Długo już szukam ale nie mogę znaleźć.
Dziękuję za pomoc z góry i pozdrawiam.