eirenne Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 10:12 Jósz sprafdziłami i sje sgadzam;-DDD Odpowiedz Link
bei Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 13:22 mósialam sonsiada prozic, by mnie na poczte zawjuzł.....sprafciłam...stoi...kolejka w niej jak djabli do nieba bram...trohe tyng sniej zpada....z móruf poczty- nie skolejki... ............ fajnie jezd na poczcie...i pomyślałam, rze wg planu Aggi poztaram siem bywac tam- gdzie mi poleca Odpowiedz Link
bei Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 13:23 teraz morze sprawdzem Qknie- czy objat ógotowałam Odpowiedz Link
conena Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 13:39 Beju, Ty to jezdeś taka słotga rze szok)))))))))))) Odpowiedz Link
bei AGU 28.04.05, 13:47 ale ten sznóreg to tam pisane rze taka "sukienka" nie istnieje albo coś...... Odpowiedz Link
bei agu 28.04.05, 13:48 nie istnieje taka sukienka albo niedostempna jezd w sklepije...to jag do tego sklepa wejsc czy jezd błont? Odpowiedz Link
bei Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 14:22 zdobyłam sposobem pszes ciebje polecanym....skukjenka ciekawa- ładny kruj....i stylle...i wypowjec formy....koloryt ....hm....no pełna gala....Agó Ty to masz gózd...bendem hyba po tej wyspszedarzy czensto zaglondac ale dopieor po i w czasie pszes Ciebje polecanym...bo teraz nie fenkju Odpowiedz Link
iwonaa1 Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 22:23 Cjeszem siem Agó sze mnie pofieciałaś oco hoci, bendem. tesz poszłam na poszte ale mnie pofiecieli sze to na pekao a ja tam nie mam poszty i jusz nie fiem o co hoci... Odpowiedz Link
aga_piet Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 22:40 Za sandniczo chciałam sie dowjedzieć czy nawaszej poczcie tesz pani wokięku ma takie pjękne turkusowe szpileczki? Takmi coś śmigneło i asz sie musiałam wto okięko wyhylić, i normalnie były pjękne. Morze w szystkie panie takie mają tylko my niewjemy bo są tylko otpasa wgure? A te fjoletowe garsąki to zmyła? Odpowiedz Link
nat.ka Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 23:07 a ja wszeduam a tam nie byuo rzadnej panjiiiiii!!! Odpowiedz Link
okrent9 ot povjadą na pytańe pobotshne 29.04.05, 08:10 otush agó ńe vję thsy fshyskje pańe listo-nożki majom nit trędi tórkósove żpiledżki, ale vję irz ta zmyóa ńezdedy dziaua jakjeź osię tysientzy kirometruf nawed ot Polski bo prshet fczorej pshet cętróm chandlovym tótej ójżałą paniom we fjoletovej hózdce na guovje i ze dórzom torbom i mi zaras pshes myś pshemkuo rze to podżciarka. hodź tó potshciaże to som pshevażńe pci pshecivnej i odrurzńajom sie ot tómó vuzkję.Ńe vję, morze to sie nazyva potshtomobil albo jakoź, ale vję irz jezd kól bo bes dahó. a tag a pornoz tego tzo ńe vidadź to pomyście tylgo tzo sieó ókryva pot tymi fjoletovymy móndórkamy.to morze bydź caua kopalńa seksółalizmó fpostadzi korąkovyh fik, rze jush ńe sfpomne o tałtółarzah! pi-es: tshy załóvarzyliździe irz ve nashym alfabedzie braqje litery na "u" z ogąkję? kciałą napisadź ortografidżńe "móndórkamy"' ale mi ńe vyhodzi taka literga (( Odpowiedz Link
aga_piet Re: ot povjadą na pytańe pobotshne 29.04.05, 09:40 brakuje ruwniesz "i" z ogąkię bo jak napisać po zagranicznemu słowo rurzowy? pink? Odpowiedz Link
ja22ek Re: ot povjadą na pytańe pobotshne 29.04.05, 13:20 Niema terz y sogąkię a czenstoby śe przy dało, en-pe źelony~ ludziką. Odpowiedz Link
ja22ek Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 29.04.05, 13:24 A namojei poszće to ćongle ta sama pani otpempka doszyji, sfalójoncym óroczo opfitym bjóztę za grosik. Asz tę bjózd mi śe na klawjatórke wy lewa. Odpowiedz Link
ja22ek Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 29.04.05, 21:25 Jaśe z gadzą! Tylko mi tę sznóreg co go zapletłaź do nikont zaprowadzió. Trzy to niejezt czasę jag stym Lądynę? "Ńema takiego mńasta Lądyn! Jezt Londek, Londek sdrui!" J22 Odpowiedz Link
iwonaa1 Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 29.04.05, 22:16 Ó mńe pani na poszcje to mi wczorai pofieciała sze lystó po leconego na menrza nie da. to jak mamgo sinfigilofać czy jakjeś dópy njema? Iwąka Odpowiedz Link