Dodaj do ulubionych

Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t)

28.04.05, 09:52

Obserwuj wątek
    • eirenne Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 10:12
      Jósz sprafdziłami i sje sgadzam;-DDD
      • conena jezdem se za :) 28.04.05, 12:09

    • bei Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 13:22
      mósialam sonsiada prozic, by mnie na poczte
      zawjuzł.....sprafciłam...stoi...kolejka w niej jak djabli do nieba bram...trohe
      tyng sniej zpada....z móruf poczty- nie skolejki...
      ............
      fajnie jezd na poczciesmile...i pomyślałam, rze wg planu Aggi poztaram siem smile
      bywac tam- gdzie mi polecasmile
      • bei Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 13:23
        teraz morze sprawdzem Qknie- czy objat ógotowałamsmile
        • conena Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 13:39
          Beju, Ty to jezdeś taka słotga rze szoksmile))))))))))))
    • bei AGU 28.04.05, 13:47
      ale ten sznóreg to tam pisane rze taka "sukienka" nie istnieje albo coś......
    • bei agu 28.04.05, 13:48
      nie istnieje taka sukienka albo niedostempna jezd w sklepije...to jag do tego
      sklepa wejsc czy jezd błont?
    • bei Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 14:22
      zdobyłam sposobem pszes ciebje polecanym....skukjenka ciekawa- ładny kruj....i
      stylle...i wypowjec formy....koloryt ....hm....no pełna gala....Agó Ty to masz
      gózdsmile...bendem hyba po tej wyspszedarzy czensto zaglondac ale dopieor po i w
      czasie pszes Ciebje polecanymsmile...bo teraz niesmile
      fenkju
    • umfana Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 21:10
      Zprafdzone ... niop :o)
      • umfana a, a ,a ... jezdem za !!! 28.04.05, 21:14

    • iwonaa1 Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 22:23
      Cjeszem siem Agó sze mnie pofieciałaś oco hoci, bendem.
      tesz poszłam na poszte ale mnie pofiecieli sze to na pekao a ja tam nie mam
      poszty i jusz nie fiem o co hoci...
    • aga_piet Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 22:40
      Za sandniczo chciałam sie dowjedzieć czy nawaszej poczcie tesz pani wokięku ma
      takie pjękne turkusowe szpileczki? Takmi coś śmigneło i asz sie musiałam wto
      okięko wyhylić, i normalnie były pjękne. Morze w szystkie panie takie mają tylko
      my niewjemy bo są tylko otpasa wgure? A te fjoletowe garsąki to zmyła?
      • nat.ka Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 28.04.05, 23:07
        a ja wszeduam a tam nie byuo rzadnej panjiiiiii!!!
      • okrent9 ot povjadą na pytańe pobotshne 29.04.05, 08:10
        otush agó ńe vję thsy fshyskje pańe listo-nożki majom nit trędi tórkósove
        żpiledżki, ale vję irz ta zmyóa ńezdedy dziaua jakjeź osię tysientzy kirometruf
        nawed ot Polski bo prshet fczorej pshet cętróm chandlovym tótej ójżałą paniom
        we fjoletovej hózdce na guovje i ze dórzom torbom i mi zaras pshes myś pshemkuo
        rze to podżciarka. hodź tó potshciaże to som pshevażńe pci pshecivnej i
        odrurzńajom sie ot tómó vuzkję.Ńe vję, morze to sie nazyva potshtomobil albo
        jakoź, ale vję irz jezd kól bo bes dahó.

        a tag a pornoz tego tzo ńe vidadź to pomyście tylgo tzo sieó ókryva pot tymi
        fjoletovymy móndórkamy.to morze bydź caua kopalńa seksółalizmó fpostadzi
        korąkovyh fik, rze jush ńe sfpomne o tałtółarzah!

        pi-es: tshy załóvarzyliździe irz ve nashym alfabedzie braqje litery na "u" z
        ogąkję? kciałą napisadź ortografidżńe "móndórkamy"' ale mi ńe vyhodzi taka
        literga sad((
        • aga_piet Re: ot povjadą na pytańe pobotshne 29.04.05, 09:40
          brakuje ruwniesz "i" z ogąkię bo jak napisać po zagranicznemu słowo rurzowy? pink?
          • eirenne Re: ot povjadą na pytańe pobotshne 29.04.05, 10:27
            morze penk? albo pęk?
        • ja22ek Re: ot povjadą na pytańe pobotshne 29.04.05, 13:20
          Niema terz y sogąkię a czenstoby śe przy dało, en-pe źelony~ ludziką.
      • ja22ek Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 29.04.05, 13:24
        A namojei poszće to ćongle ta sama pani otpempka doszyji, sfalójoncym óroczo
        opfitym bjóztę za grosik. Asz tę bjózd mi śe na klawjatórke wy lewa.
    • ja22ek Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 29.04.05, 21:25
      Jaśe z gadzą! Tylko mi tę sznóreg co go zapletłaź do nikont zaprowadzió. Trzy
      to niejezt czasę jag stym Lądynę? "Ńema takiego mńasta Lądyn! Jezt Londek,
      Londek sdrui!"

      J22
      • iwonaa1 Re: Z prafćcie poczte nie kturzy (n/t) 29.04.05, 22:16
        Ó mńe pani na poszcje to mi wczorai pofieciała sze lystó po leconego na menrza
        nie da. to jak mamgo sinfigilofać czy jakjeś dópy njema?
        Iwąka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka