1monfil
12.12.11, 14:52
Zapraszam nauczycieli języków obcych do wypełnienia ankiety na temat wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych w nauczaniu. Państwa opinie będą dla mnie bardzo pomocne. Dziękuję! Link: moje-ankiety.pl/respond-17485.html