angel_79
26.04.04, 09:46
a jesli chodzi o krycie to matowe kryjace czy te przezroczyste farbki
uzywacie? A te wypalane też?
Piszcie!
A chciałam się zapytac o te farbki "rzucane na wode" i jak się łączą to
powstaje jakaś tecz czy coś takiego...znacie?
Ja najcześciej maluje przezroczystymi, trochę matem, nie uzywałam tych
wypalanych-jakoś mi na to czasu brak
podzielcie sie uawagami...
pozdr.