Dodaj do ulubionych

Co chcecie kupić/dostać w najbliższym czasie?

06.03.15, 16:11
Moja lista zmienną jest, ale w pierwszej piątce niewątpliwie są:
5 sekund
Qwirkle
7 cudów świata
Geniusz
Sabotażysta

A o u Was?
Obserwuj wątek
    • areola82 Re: Co chcecie kupić/dostać w najbliższym czasie? 06.03.15, 17:04
      Planuję zakupić: qwirkle, steam park, superfarmer delux, wsiąść do pociągu, mr house i może jakieś monopoly (milionerzy lub imperium)
      Niestety ciągle napotykam na jakieś inne tytuły w dobrej cenie a bardziej nadające się dla 4-latka tak więc budżet na gry się uszczupla a lista wydłuża tongue_out
    • agni71 Re: Co chcecie kupić/dostać w najbliższym czasie? 06.03.15, 18:10
      Zastanawiam sie nad jubileuszowym Wsiąść do pociągu USA, cena zaporowa, ale byłnby to np. wspólny prezent dla córek na Dzień Dziecka

www.rebel.pl/product.php/1,1523/28823/Ticket-to-Ride-10th-Anniversary-Edition.html
      Poza tym - najnowszy dodatek do Carcassonne "Owce i wzgórza" www.rebel.pl/product.php/1,1295/29223/Carcassonne-Owce-i-Wzgorza-edycja-polska.html

Chodzą za mną również gry "Mr Jack" i "Scotland Yard" - ta druga była jakis czas temu w dobrej cenie w Merlinie, nie kupiłam, i teraz trochę żałuję...

www.rebel.pl/product.php/1,371/11674/Mr.-Jack.html
      www.rebel.pl/product.php/1,302/28599/Scotland-Yard-edycja-wielojezykowa.html
      Poza tym, jeszcze dumam nad Dixit i Story Cubes
    • per-vers Re: Co chcecie kupić/dostać w najbliższym czasie? 06.03.15, 19:02
      Agricola
      Wsiasc do pociagu Europa
      7 cudow swiata
      Krolestwo w budowie
      Race for the galaxy
      Fasolki
      Caylus (po opisie tutaj)
      Moze Qwirkle (tez po opisie) lub Geniusz (j.w.)... Pewnie o mnostwie i tak zapomnialam. Byc moze w czesc z tych gier wystarczyloby mi po prostu sprobowac zagrac. Ale nie wspomne ile gier ostatnio zakupilam...
      • sylwina76 Re: Co chcecie kupić/dostać w najbliższym czasie? 06.03.15, 19:27
        Ja ostatnio się zmobilizowałam (dzięki temu forum) i sprzedałam trochę gier, zabawek i książek z których dzieci wyrosły. Dzięki temu kupiliśmy sporo gier i moja lista znacząco się skróciła. Bardzo się z tego cieszę!!! Jednak na mojej liście do kupienia cały czas mam jeszcze:
        5 sekund
        Cardline Globetrotters
        Timeline Historical Events i Discoveries i jeszcze Music & Cinema - ale to tylko na Amazonie, chyba, że Rebel wyda w najbliższym czasie....
        Splendor
        Sabotażysta też wydaje się fajny......
        Katamino (choć to właściwie nie gra)
    • aniam123 Re: Co chcecie kupić/dostać w najbliższym czasie? 06.03.15, 22:04
      U nas też lista ciągle się zmienia i jedne pozycje spadają w dół, inne nagle trafiają na pierwsze miejsce i są wyczekiwane.
      Tak było np. z Qwirkle, które wczoraj przyjechało z niemieckiego Amazona wraz z "Blokusem to go".
      Na dzień dzisiejszy:
      1. Magiczny labirynt
      2. Polowanie na robale
      3. Make 'n' Break Extreme
      4. 7 cudów świata
      5. Fauna- cały czas rozważam klasyczna czy junior
      6. Uga-Buga
      7. Wysokie napięcie - na liście od lat
      8. Koncept
      9. Mondo
          • sylwina76 Re: Co chcecie kupić/dostać w najbliższym czasie? 07.11.15, 21:18
            I jak Patchwork? Cały czas się zastanawiam, czy kupić. Powstrzymuje mnie to, że jest tylko dla 2 osób...

Ja już kupuję gry na Mikołaja. Dla 8 latki mam Plusk!, Kotobirynt, Prawdę czy fałsz (choć to nie planszówka).
            Na liście do kupienia jeszcze;
            Dla 12 latka: Terrę i Timeline: Nauka i odkrycia (podobno ma być w połowie listopada).

Dla chrześniaczki chciałabym kupić Trzy małe świnki:www.rebel.pl/product.php/1,606/99029/Trzy-Male-Swinki.html (też w drugiej połowie listopada) i Budowę zamku.

I Katamino de lux chciałabym dla córki bardzo. Tylko ta cena
            • gosjana Re: Co chcecie kupić/dostać w najbliższym czasie? 08.11.15, 12:47
              I jak Patchwork? Cały czas się zastanawiam, czy kupić. Powstrzymuje mnie to, że jest tylko dla 2 osób...

Mi nie przeszkadza, moje dzieci często grają w dwójkę, albo córka/syn ze mną, więc nawet dobrze, że gra jest dwuosobowa i nie za długa. Na długie rozgrywki nie mamy czasu w tygodniu, jedynie w niedzielę.
              Gry jeszcze nie rozpakowałam, być może będzie prezentem mikołajkowym, Spodobała mi się po obejrzeniu i przeczytaniu kilku recenzji, trafiła się dobra cena to kupiłam smile

Katamino polecam, cena jest wysoka, ponieważ wszystkie elementy tej gry wykonane są z drewna, łącznie z planszą.
              • sylwina76 Re: Co chcecie kupić/dostać w najbliższym czasie? 08.11.15, 20:29
                Recenzje ma bardzo dobre wiem, ale jakoś to szycie kołdry mnie nie przekonuje. Boję się, że to będzie coś w rodzaju Abalone - które bardzo lubimt, bo gra świetna, ale bardzo specyficzna - wymagająca dłuuugiego myślenia nad każdym ruchem.

Na Katamino "poluję" już od dłuższego czasu, nawet używane są bardzo drogie. Zastanawiałam się nad wersją podróżną, ale właśnie ten plastik mnie odrzuca. Wolę drewno smile
    • per-vers Re: Co chcecie kupić/dostać w najbliższym czasie? 08.11.15, 19:08
      Już miałam się brać za wypisywanie, co też ja bym chciała mieć, ale spojrzałam na swoją starą listę... i nic się nie zmieniło... No, może poza drobnym faktem, że lista mi się wydłużyła nieziemsko wink I że Geniusz odpadł, bo kupiłam go w bardzo dobrej cenie na olx smile

W ogóle bardzo dużo gier kupiłam na olx w dobrych cenach. Ale takich pobocznych tytułów, które też chciałam mieć.
      W 3/4 z nich nie miałam jeszcze czasu zagrać, bo strasznie dużo ostatnio pracuję. A z ostatnich zakupów hitem jest u nas Activity. Napiszę coś zaraz w stosownym wątku.

Patchwork też bym chciała mieć wink
    • agni71 Re: A ja zrealizowałam plany :-) 09.11.15, 17:45
      Zerknęłam na swoja listę "must have", i tak:

Wsiąść do pociągu USA
      www.rebel.pl/product.php/1,1523/28823/Ticket-to-Ride-10th-Anniversary-Edition.html

MAM

Poza tym - najnowszy dodatek do Carcassonne "Owce i wzgórza" www.rebel.pl/product.php/1,1295/29223/Carcassonne-Owce-i-Wzgorza-edycja-polska.html

zakupiony

>Chodzą za mną również gry "Mr Jack" i "Scotland Yard" - ta druga była jakis czas temu w dobrej cenie w Merlinie, nie kupiłam, i teraz trochę żałuję...

www.rebel.pl/product.php/1,371/11674/Mr.-Jack.html
      www.rebel.pl/product.php/1,302/28599/Scotland-Yard-edycja-wielojezykowa.html

Wahałam się do ostatniej chwili, ostatecznie wzięłam Scotland Yard, może Mr. Jack tez się jeszcze doczeka na swoja kolej

Rozważałam też Dixit i Story Cubes - ostatecznie zamówiłam Story Cubes opowieści, podróże, akcje, i strachy.

Z nieplanowanych wcześniej zamówiłam ostatnio karciankę Zombiaki.
      • per-vers Re: A ja zrealizowałam plany :-) 11.11.15, 19:53
        Haha, no to właśnie u mnie na odwrót - inne proporcje. Z tych, które planowałam, nie kupiłam prawie nic - tak, jak pisałam wcześniej, za to tych, które planowałam nie do końca, pojawiło się u mnie... no nie wiem, ile, ale bardzo dużo smile Mały książę, Cytadela, Tikal, Activity, Rummikub, Architekton, a wczoraj jeszcze 5 sekund z Reala, co to o dobrej cenie ktoś tu pisał wink
        Najgorsze, że nie mam kiedy tych gier wypróbować uncertain

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka