klubremont
01.02.12, 11:44
PRODLEF & ALLIGATOR & NA WYLOCIE
Niedziela 05.02.2012
PRODLEF - skonstruowany własnymi siłami twór, który pod tą nazwą gra, występuje i oszałamia widzów od 7 marca 2009 roku.
PRODLEF nagrał materiał promocyjny, który pojawił się w styczniu 2010. Materiał pod nazwą 2:54 zaburzy światopogląd i kopnie w psychikę każdego kto go posłucha (a przynajmniej mamy taką nadzieję).
Ten materiał to dopiero początek więc "STRZEŻ SIĘ". Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub jego asystentką, a potem siądź wygodnie and "baby have fun"!
Skład:
Paweł "Kogut" Majewski- wokal, gitara elektryczna- rytmiczna
Marcin "Migdał" Zych- gitara elektryczna -prowadząca
Arletta "Alex" Kalisiak- gitara basowa
Szczepan "Kodo" Kalisiak- perkusja
ALLIGATOR to zespół współtworzony przez pięciu doświadczonych muzyków i poruszający się w rejonach mocnego rocka. Ciężki, melodyjny wokal, riffowe zacięcie i basowo-rytmiczne uderzenie tworzą nietuzinkowy rockowy walec wsparty tekstami z głowy borykającej się z wichrami codzienności i łaknącej czerpać garściami pozytyw otaczającego świata.
Zespół w 2010 roku nagrał demo, i pracuje nad płytą, która ujrzy światło dzienne w 2012 roku.
Skład:
MARCIN GAŁECKI - gitary
ARTUR MACIEJEWSKI - wokale,
SEBASTIAN "CEBUL" PISARKIEWICZ - bębny,
KAMIL ROLOFF - gitary,
TOMASZ "DROŻDŻU" ROZDŻESTWIEŃSKI - basy.
Od marca 2010 "Na Wylocie" specjalizuje się w melodyjnym rocku. Od tamtego czasu, band stale koncertuje i powiększa grupę swoich oddanych fanów i fanek.
Skład
Bartłomiej Tarkowski - wokal, gitara rytmiczna
Grzesiek Popielnicki - gitara prowadząca
Czcibor Hejwowski - gitara akustyczna
Marcin Hajdenrajch - gitara basowa
Maciej Łoziński - instrumenty klawiszowe
Kamil Suchecki - perkusja
Więcej na www.remont.klub.waw.pl
Start imprezy: 18:00