Dodaj do ulubionych

Jak poradzić sobie z depresją

23.01.13, 20:20
U mnie dziwnie, zamrozić, pod pociąg, czy tabletki, a morze trawka?
Spadam,
Obserwuj wątek
    • ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 20:44
      Nie dotykac, nie szarpac, bo sie ino czlowiek zmeczy :)) Niech se przeplynie dalej.
      A moze bysmy cos tak udziali?

      Kurzowa pozdrawiajaca :-)
      • immanuela Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 20:46
        dziejmy szaliki, onuce, co tam kto chce. Byle do wiosny!
        • ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 20:54
          I rekawice, jak trzeba to bokserskie. I skakanke!
          • immanuela Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:04
            bym sobie jakiś promyczek nadziei utkała. Zawsze by było raźniej
            • ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:17
              A pamieta Pani jak Joshua Ha-Nocri i piaty Procurator Judei z Duzym Psem szli po promyczku?
              A jak Vorbis czekal na Bruthe zeby tez przejsc?
              Ech. Jak fajnie, ze jest tak, ze jest cos, a nie ze nie ma nic :))
              • ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:18
                A tu dla PanaOla, zeby aby do wiosny:

                www.obi.opoka.org/heller/mhpubl/index.php
              • immanuela Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:37
                ewakurz napisała:

                > A pamieta Pani jak Joshua Ha-Nocri i piaty Procurator Judei z Duzym Psem szli p
                > o promyczku?
                > A jak Vorbis czekal na Bruthe zeby tez przejsc?
                > Ech. Jak fajnie, ze jest tak, ze jest cos, a nie ze nie ma nic :))

                a wie Pani, że moje pierwsze dwa albo trzy czytania Mistrza ograniczały się wyłącznie do części moskiewskiej? Wątek jerozolimski sobie wtedy odpuściłam
                • ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:43
                  :D
                  A i owszem, rozumiem. W moim przypadku bylo nieco inaczej: najpierw wszystko jak leci do pozaru w Domu Pisarza, nastepnie tylko watek Miesiaca Nissan, a od polowy przeskok na koniec i tak w kolko ze trzy razy :)
                  • immanuela Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:50
                    to Pani też Wielokrotnie Czytająca?
                    nawet, jak mi się zdaje z Brezem żeśmy kiedyś na ten temat gadali, i on też jakoś podobnie czytał (Brezu, sprostuj, jakby co).
                    • kanuk Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 23:07
                      w Krakowie to kremowke bym zjadl ,wypil zimnego Urquell'a
                      i grzany polski miod pitny. trzymaj sie Olo !
                      • immanuela Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 23:09
                        Kanuku, tylko nic zimnego, błagam!
                        • modliszka61 Re: Jak poradzić sobie z depresją 24.01.13, 09:43
                          Prościej jest, jak się zna przyczyny, a nie walczy z jej objawami. Tak ją trzeba wyprowadzić jak się jej pozwoliło zamieszkać - za pomocą umysłu. Ona przylazła jako rozczarowanie i opór wobec tego, co jest. Została wyhodowana w wyniku konfliktu między wnętrzem a zewnętrznością. Apetyt ego na ból zawsze wzrasta, bo ono z tego żyje. Jeżeli się uczciwie przyjrzysz, ujrzysz, że procesy myślowe i zachowanie dążą do tego, aby ten ból nie ustawał. Cały schemat rozsypuje się , gdy jesteś tego świadom, bo przecież trzeba być obłąkanym, by chcieć bólu, a nikt nie jest obłąkany świadomie. To, co rani, trza wypuścić z rąk. Niech ten świat sobie lata samopas, i tak nie będzie taki, jakiego chcesz go widzieć obecnie.
                          Jako że to tylko my sami, nikt inny, mamy taką moc , by decydować, jak się chcemy czuć, warto to robić świadomie. U mnie zadziałał pewien sposób ; rano, zanim otworzyłam oczy, pytałam siebie :"Modli, czego dziś chcesz ? Spadania ? Spokoju ducha ? Co dziś wybierasz ?" I działo się tak, że wybierałam to drugie. No bo kto świadomie wybierze niedolę ? To nienaturalne - chyba że w niedoli czujesz się błogo, ale wtedy też wybierasz błogość, a nie niedolę. To wtedy tylko opanowałeś sztuczkę cierpienia, bo z niego są pewne korzyści.
                          Nieważne , czy Twój wpis był żartem(jak często), czy był na poważnie, życzę Ci, by te słowa "prześladowały " Cię w każdej godzinie. :-}
                          • ewakurz Pani Modliszko Mila! 24.01.13, 10:21
                            A jak skopirajtuje to co?...
                            <3!
                            • modliszka61 Re: Pani Modliszko Mila! 24.01.13, 10:34
                              Trochem w rozterce, bo nie jestem pewna, czy przy tym "e" u Pani jest ogonek, czy to klawiatura zagraniczna ;-}
                              • ewakurz Re: Pani Modliszko Mila! 25.01.13, 09:29
                                modliszka61 napisała:

                                > Trochem w rozterce, bo nie jestem pewna, czy przy tym "e" u Pani jest ogonek, c
                                > zy to klawiatura zagraniczna ;-}

                                ę, Pani Modliszko, ę. Skopirajtuję. Ja. Jawohl. Ogonek :))))
                                • modliszka61 Re: Pani Modliszko Mila! 25.01.13, 09:44
                                  Olrajtkopirajt, szerokie welkam :-}
                                  Niezbadane są wyroki Pana. Jak Pan da to się nie odmawia, bo zero potem błogosławieństwa ;-]
                                  www.youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4
    • olo53 Re: Jak poradzić sobie z depresją 24.01.13, 12:47
      Na depresje najlepsza jest Millefiori. kropka
      • modliszka61 Re: Jak poradzić sobie z depresją 24.01.13, 13:14
        Po co więc pytasz, skoro wiesz ?
        Coś wypuścił - powróciło do Ciebie.
        • ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 25.01.13, 09:34
          Bardzo Cie, drogi Olo, przepraszamy, ze nie jestesmy Millefioriami. I ze jej nie siegamy do zelowek ¨=_=¨

          To powiedziawszy, calkowicie sie z Toba zgadzam ze Pani Fiorcia to Niekonczacy sie Festyn oraz Sama Poezja.
          Palce lizac!!
          • modliszka61 Re: Jak poradzić sobie z depresją 25.01.13, 09:51
            A mnie się jakoś pani Fiorcia nie komponuje z tymi trawkami, lekami, zamrożeniem, pod pociągiem. No nie komponuje mi się i już.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka