olo53 23.01.13, 20:20 U mnie dziwnie, zamrozić, pod pociąg, czy tabletki, a morze trawka? Spadam, Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 20:44 Nie dotykac, nie szarpac, bo sie ino czlowiek zmeczy :)) Niech se przeplynie dalej. A moze bysmy cos tak udziali? Kurzowa pozdrawiajaca :-) Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 20:46 dziejmy szaliki, onuce, co tam kto chce. Byle do wiosny! Odpowiedz Link Zgłoś
ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 20:54 I rekawice, jak trzeba to bokserskie. I skakanke! Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:04 bym sobie jakiś promyczek nadziei utkała. Zawsze by było raźniej Odpowiedz Link Zgłoś
ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:17 A pamieta Pani jak Joshua Ha-Nocri i piaty Procurator Judei z Duzym Psem szli po promyczku? A jak Vorbis czekal na Bruthe zeby tez przejsc? Ech. Jak fajnie, ze jest tak, ze jest cos, a nie ze nie ma nic :)) Odpowiedz Link Zgłoś
ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:18 A tu dla PanaOla, zeby aby do wiosny: www.obi.opoka.org/heller/mhpubl/index.php Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:37 ewakurz napisała: > A pamieta Pani jak Joshua Ha-Nocri i piaty Procurator Judei z Duzym Psem szli p > o promyczku? > A jak Vorbis czekal na Bruthe zeby tez przejsc? > Ech. Jak fajnie, ze jest tak, ze jest cos, a nie ze nie ma nic :)) a wie Pani, że moje pierwsze dwa albo trzy czytania Mistrza ograniczały się wyłącznie do części moskiewskiej? Wątek jerozolimski sobie wtedy odpuściłam Odpowiedz Link Zgłoś
ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:43 :D A i owszem, rozumiem. W moim przypadku bylo nieco inaczej: najpierw wszystko jak leci do pozaru w Domu Pisarza, nastepnie tylko watek Miesiaca Nissan, a od polowy przeskok na koniec i tak w kolko ze trzy razy :) Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 21:50 to Pani też Wielokrotnie Czytająca? nawet, jak mi się zdaje z Brezem żeśmy kiedyś na ten temat gadali, i on też jakoś podobnie czytał (Brezu, sprostuj, jakby co). Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 23:07 w Krakowie to kremowke bym zjadl ,wypil zimnego Urquell'a i grzany polski miod pitny. trzymaj sie Olo ! Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: Jak poradzić sobie z depresją 23.01.13, 23:09 Kanuku, tylko nic zimnego, błagam! Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Jak poradzić sobie z depresją 24.01.13, 09:43 Prościej jest, jak się zna przyczyny, a nie walczy z jej objawami. Tak ją trzeba wyprowadzić jak się jej pozwoliło zamieszkać - za pomocą umysłu. Ona przylazła jako rozczarowanie i opór wobec tego, co jest. Została wyhodowana w wyniku konfliktu między wnętrzem a zewnętrznością. Apetyt ego na ból zawsze wzrasta, bo ono z tego żyje. Jeżeli się uczciwie przyjrzysz, ujrzysz, że procesy myślowe i zachowanie dążą do tego, aby ten ból nie ustawał. Cały schemat rozsypuje się , gdy jesteś tego świadom, bo przecież trzeba być obłąkanym, by chcieć bólu, a nikt nie jest obłąkany świadomie. To, co rani, trza wypuścić z rąk. Niech ten świat sobie lata samopas, i tak nie będzie taki, jakiego chcesz go widzieć obecnie. Jako że to tylko my sami, nikt inny, mamy taką moc , by decydować, jak się chcemy czuć, warto to robić świadomie. U mnie zadziałał pewien sposób ; rano, zanim otworzyłam oczy, pytałam siebie :"Modli, czego dziś chcesz ? Spadania ? Spokoju ducha ? Co dziś wybierasz ?" I działo się tak, że wybierałam to drugie. No bo kto świadomie wybierze niedolę ? To nienaturalne - chyba że w niedoli czujesz się błogo, ale wtedy też wybierasz błogość, a nie niedolę. To wtedy tylko opanowałeś sztuczkę cierpienia, bo z niego są pewne korzyści. Nieważne , czy Twój wpis był żartem(jak często), czy był na poważnie, życzę Ci, by te słowa "prześladowały " Cię w każdej godzinie. :-} Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Pani Modliszko Mila! 24.01.13, 10:34 Trochem w rozterce, bo nie jestem pewna, czy przy tym "e" u Pani jest ogonek, czy to klawiatura zagraniczna ;-} Odpowiedz Link Zgłoś
ewakurz Re: Pani Modliszko Mila! 25.01.13, 09:29 modliszka61 napisała: > Trochem w rozterce, bo nie jestem pewna, czy przy tym "e" u Pani jest ogonek, c > zy to klawiatura zagraniczna ;-} ę, Pani Modliszko, ę. Skopirajtuję. Ja. Jawohl. Ogonek :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Pani Modliszko Mila! 25.01.13, 09:44 Olrajtkopirajt, szerokie welkam :-} Niezbadane są wyroki Pana. Jak Pan da to się nie odmawia, bo zero potem błogosławieństwa ;-] www.youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4 Odpowiedz Link Zgłoś
olo53 Re: Jak poradzić sobie z depresją 24.01.13, 12:47 Na depresje najlepsza jest Millefiori. kropka Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Jak poradzić sobie z depresją 24.01.13, 13:14 Po co więc pytasz, skoro wiesz ? Coś wypuścił - powróciło do Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
ewakurz Re: Jak poradzić sobie z depresją 25.01.13, 09:34 Bardzo Cie, drogi Olo, przepraszamy, ze nie jestesmy Millefioriami. I ze jej nie siegamy do zelowek ¨=_=¨ To powiedziawszy, calkowicie sie z Toba zgadzam ze Pani Fiorcia to Niekonczacy sie Festyn oraz Sama Poezja. Palce lizac!! Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Jak poradzić sobie z depresją 25.01.13, 09:51 A mnie się jakoś pani Fiorcia nie komponuje z tymi trawkami, lekami, zamrożeniem, pod pociągiem. No nie komponuje mi się i już. Odpowiedz Link Zgłoś