ashanti5
06.12.04, 13:05
Kupiłam bilet do Hiszpanii w Air Polonii.
Nie chodzi juz nawet o to, że stracę prawdopodobnie pieniądze.
Obawiam się, że to znak, że nie powinnam się przeprowadzać.
Zaraz kiedy o tym pomyślałam, dostałam telefon od mamy: "a może to znak, że
nie powinnaś wyjeżdżać?" - powiedziała.
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(((((((((((((((((((((((((((((((((((