Dodaj do ulubionych

kto mnie pocieszy? :((((((((((((((((((((((

06.12.04, 13:05
Kupiłam bilet do Hiszpanii w Air Polonii.
Nie chodzi juz nawet o to, że stracę prawdopodobnie pieniądze.
Obawiam się, że to znak, że nie powinnam się przeprowadzać.
Zaraz kiedy o tym pomyślałam, dostałam telefon od mamy: "a może to znak, że
nie powinnaś wyjeżdżać?" - powiedziała.
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(((((((((((((((((((((((((((((((((((
Obserwuj wątek
    • habitus Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 06.12.04, 13:48
      Jeżeli to Cię pocieszy to ETA zapowiedziała serię zamachów bombowych w
      Hiszpanii. A biletami się nie martw. Podobno WizzAir ma przejąć pasażerów Air
      Polonii. Tak czy siak coś się wyjaśni: i w sprawie bomb, i w sprawie lotów. Nie
      pytam dla czego się wyprowadzasz bo rozumiem :(. Polska to nie jest kraj
      przyjazny dla swoich obywateli...
      • habitus Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 06.12.04, 13:59
        Miało być "dlaczego". Im szybciej piszę - tym więcej spacji używam.
        Nie jedź. Będzie smutno bez ciebie.
        • ashanti5 Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 06.12.04, 14:03
          Będę do Was wpadać na herbatkę. Pewnie częsciej niż teraz, bo będzie mi brakować
          polskich znajomych, przyjaciół, rodziny i gdzieś trzeba będzie wylewac tęsknoty.
    • ralston Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 06.12.04, 13:49
      A może to znak, że nie powinnaś wyjeżdżać?
      • ashanti5 Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 06.12.04, 14:00
        Akurat lotów do Madrytu nie obsługuje żadna z tych linii lotniczych, które
        zgodziły się przejąć loty Air Polonii.
        A już poczyniłam tyle przygotowań do wyjazdu...Mieszkałam juz myślami w Granadzie.
        Przyczyny wyjazdu? bardziej sentymentalne niż ekonomiczne
        • chatka_ Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 06.12.04, 22:14
          A ile bylo takich znakow, ze powinnas pojechac? Niech jedno takie zdarzenie,
          moze tylko w naszym mniemaniu cos znaczace, nie przekresla Twoich planow,
          marzen i nadzieji. Moze warto pojechac i przekonac sie gdzie jest Twoje
          miejsce. Zawsze mozesz wrocic, rodzice i przyjaciele nie zapomna, a to
          wystarczy zeby zaczac od nowa. Trzymam kciuki!
        • ogabignac Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 08.12.04, 20:46
          Aha! To mowisz tu o Granadzie w Hiszpanii?
          Myslalem z poczatku o tej malej wyspie na Malych Antylach.
    • all2 Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 07.12.04, 02:30
      Ashanti, nie wiem czy Cię w tej chwili pocieszę - ale odbierz pocztę i uszy do
      góry :)
    • ogabignac Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 07.12.04, 06:09
      Skorzystaj z oferty Easyjet,a.
      Lec do Madrytu z przesiadka w Londynie.
    • anahella Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 07.12.04, 08:21
      Jedz do Hiszpani jezeli uwazasz ze tam jest Twoje miejsce ma swiecie:)
    • ashanti5 Dzięki! 07.12.04, 11:41
      Nie wiecie, jak pomogły mi Wasze słowa. All, dzięki za długaśnego maila.
      Postaram się odpisać jak najszybciej. Ogabignacu, dzięki za podsunięcie pomysłu.
      Właśnie sprawdziłam ich oferte i jest jeszcze korzystniejsza niż AirPolonii.
      Szkoda tylko, że oni akurat nie przejmują lotów Airpolonii i musze zapłacić
      jeszcze raz :((
      Chatko, Anahello! napisałyście dokłądnie to, co chiałąm przeczytać.
      Dzis czuję się znacznie lepiej.
      • ogabignac Re: Dzięki! 07.12.04, 23:21
        Napisalem jak tylko rano uslyszalem, ze wlasnie przejmuja.
        Ale kto o 6 rano slucha Sygnalow Dnia;)
        • ashanti5 Easy Jet 08.12.04, 08:58
          Ogabignacu drogi,
          oto co znalzlam na ich stronie internetowej:
          Passengers who were due to travel in the next 14 days on routes between London
          and Warsaw or Krakow can now travel with easyJet for free, and will only be
          required to pay the taxes and charges, amounting to 11 GBP one way for either route.

          Moja rezerwacja była na koniec lutego :((( I w dodatku do Madrytu, a nie do
          Londynu. Chciałam jeszcze telefonicznie się upewenić, ale telefonów nikt nie
          odbiera, a EAsy Jet nie ma tutaj swojego biura, chciaż na ich stronie jest napisane:
          To take advantage of the special offer passengers should present themselves and
          their Air Polonia booking confirmation at the easyJet customer service desk at
          one of the above airports to make a reservation.
          Za pomocą internetu nic nie zdizałam w tej sytuacji.
          • chatka_ Re: Easy Jet 08.12.04, 12:21
            O! To dobra firma, czasem odwoluja loty ;) I w ramach przeprosin funduja bilety
            do dowolnie wybranej stolicy europejskiej :)Pewnie wybralabys Warszawe ?:)
    • ralston Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 08.12.04, 23:23
      Mówią, że co się odwlecze, to nie uciecze. Na pewno to nie ostatnia okazja żeby
      tam pojechać. A może okaże się to odwleczenie do czegoś potrzebne, lub komuś
      potrzebne?
      • ashanti5 Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 09.12.04, 09:29
        Ralstonie, All mówi to samo. Chyba Was posłucham :) te wyjazd tak długo się
        odwleka, że już trace cierpliwość.
        Ogabi, karaibska Granada napewno jest raej na ziemi, ale JESZCZE mi nie przyszło
        do głowy, żeby tam się przeprowadzić na stałe ;)
        NA razie Andaluzja jest moim przenzaczeniem.
        • ralston Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 11.12.04, 11:59
          ashanti5 napisała:


          > NA razie Andaluzja jest moim przenzaczeniem.

          Chyba marzeniem bardziej. Jak na razie widać jeszcze nie jest Ci pisana. Pewnie
          wszystko w swoim czasie :)
    • habitus Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 15.12.04, 00:13

      Też wymagam pocieszenia. I nie wspomnę o tym, że nawet nie mam biletu do
      Hiszpanii, choćby nieważnego :-(
      • all2 Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 15.12.04, 00:15
        Habi. Pocieszam Cię :)))
        • habitus Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 15.12.04, 00:16
          Dzięki...
      • ralston Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 15.12.04, 09:32
        habitus napisała:

        >
        > Też wymagam pocieszenia. I nie wspomnę o tym, że nawet nie mam biletu do
        > Hiszpanii, choćby nieważnego :-(


        Zajrzyj do skrzynki pocztowej w gazecie, to się pocieszysz :)
      • awee Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 15.12.04, 10:16
        Habi, czy nadal interesuje Ciebie pewna książka - mianowicie ta, którą
        niechcący oddałaś do biblioteki ?
        -
        In cyberspace, people become place
      • ashanti5 Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 15.12.04, 13:02
        Habi, głowa do góry.
        Niedługo przyjdzie Mikołaj. Moze Ci podaruje bilet do Hiszpanii? Może Ci
        podaruje coś, co zlikwiduje przyczyne Twoje smutku raz na zawsze.
        • habitus Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 15.12.04, 23:32

          :)))))))))))))) Lepiej nie.
          • ashanti5 Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 16.12.04, 09:35
            yyyyy...
            to chyba juz znam przyczyne Twojego złego nastroju ;)
            życzenie trochę nie na miejscu
    • ralston Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 09.12.05, 15:09
      No i co? Wszystko się w końcu ułożyło, prawda?

      :)
      • aand Re: kto mnie pocieszy? :(((((((((((((((((((((( 15.12.05, 12:18
        Właśnie. Ashanti czy temperarury są odpowiednie? No i czy Ci czego tam nie
        brakuje?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka