Gość: czytelnik
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
21.02.05, 18:33
Uważam,że pomysł jest super.Wrreszcie coś atrakcyjnego.Wszystkim
sceptykom,piszącym durne,bez rązsadnego uzasadnienia teksty,trzeba po prostu
jak mowi Zdrojewski(parafrazujac),olac.Nie można przecież przyjąć, ze np.
wladze Wupertalu(Niemcy-mieszka tam Steffan Mueller,znany z M jak
milość),wyrzucili mln. marek w rzeke,nad która przejeżdża kolej podwieszona i
jest wielką atrakcją tego miasta.Sama kolej przyciąga tysiące turystów do
tego miasta. Wydaje się,że Warszawie też przydała by się taka atrakcja.