Dodaj do ulubionych

dot:kolejki linowej

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.05, 18:33
Uważam,że pomysł jest super.Wrreszcie coś atrakcyjnego.Wszystkim
sceptykom,piszącym durne,bez rązsadnego uzasadnienia teksty,trzeba po prostu
jak mowi Zdrojewski(parafrazujac),olac.Nie można przecież przyjąć, ze np.
wladze Wupertalu(Niemcy-mieszka tam Steffan Mueller,znany z M jak
milość),wyrzucili mln. marek w rzeke,nad która przejeżdża kolej podwieszona i
jest wielką atrakcją tego miasta.Sama kolej przyciąga tysiące turystów do
tego miasta. Wydaje się,że Warszawie też przydała by się taka atrakcja.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka