ormond 30.03.05, 05:20 Gdy jestem zalogowany, nie widze zadnych watkow. Po wylogowaniu sie, natychmiast sie pojawiaja...? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ormond Re: ? 30.03.05, 05:24 ormond napisał: > Gdy jestem zalogowany, nie widze zadnych watkow. Po wylogowaniu sie, > natychmiast sie pojawiaja...? ... a teraz wszystko dziala. Chochlik jakis forumowy? Odpowiedz Link Zgłoś
anahella To prawdopodobnie problemy z nowym pomyslem 30.03.05, 07:36 zeby na forum pisali tylko zalogowani. Tak jest na "Kobiecie", i na kilku innych forach Serwery nie wytrzymuja. Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Re: To prawdopodobnie problemy z nowym pomyslem 30.03.05, 09:07 Nooo nie wiem. Wczoraj caly dzien mialem z tym problemy i to na forach gdzie ruch jest maly. Czasami klikniecie ponowne w czerwone TT pomagalo, czasami wlasnie - wylogowanie sie a czasami odwrotnie. I wszystko b. wolno sie ladowalo a czasami pokazywalo, ze nie ma takiej strony albo error. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: To prawdopodobnie problemy z nowym pomyslem 30.03.05, 09:37 Ja z kolei niezalogowany nie widziałem ani TT ani FB. Po zalogowaniu wracało do normy. Dzsiaj chwilami nie widzą mimo zalogowania. Nie wiem co się dzieje... Odpowiedz Link Zgłoś
aanneett Re: ? 30.03.05, 10:37 ... to na pewno przygotowania do prima aprilis:) _______________________________________________________ * przepraszam. nastąpiła chwilowa przerwa w myśleniu * Odpowiedz Link Zgłoś
ormond Re: ? 31.03.05, 03:48 all2 napisała: > Serwery miały święta, po prostu. Moze nie mogli sciagnac administratora aby naprawil blad w swieta. Dzisiaj chlopaki i dziewczyny wrocily do pracy i od razu jest lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Re: ? Ostrzegam! 31.03.05, 08:27 Moglo tak byc, ze Was niechcacy wpedzilem w ramiona jakiegos robala. Jezeli ktos byl na stronach gdzie sa prezentowane moje fotki mogl cos "zlapac". U mnie wykasowalo Jave - nie moge juz sluchac radia przez internet oraz na wielu ulubionych stronach litery sa nienormalnie wielkie. Mimo czyszczenia Kasperskym komp. chodzi mi wolno i prawie nie reaguje na klikniecia. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: ? Ostrzegam! 31.03.05, 10:58 O kurczę a co to za robal? Byłem na tych stronach i później komputer rzeczywiście pracował tak, jakby mi łaskę robił. Mój antywirus jednak nic nie wykrył... Odpowiedz Link Zgłoś
ogabignac Re: ? Ostrzegam! 31.03.05, 11:14 Czyscilem kompa dwa razy po wizytach na tych stronach i nic nie dalo. Moze tak byc, ze cos "siada" jak sie zaladowuje tak duze porcje kilobajtow. Nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś