30.03.05, 05:20
Gdy jestem zalogowany, nie widze zadnych watkow. Po wylogowaniu sie,
natychmiast sie pojawiaja...?
Obserwuj wątek
    • ormond Re: ? 30.03.05, 05:24
      ormond napisał:

      > Gdy jestem zalogowany, nie widze zadnych watkow. Po wylogowaniu sie,
      > natychmiast sie pojawiaja...?

      ... a teraz wszystko dziala. Chochlik jakis forumowy?
      • anahella To prawdopodobnie problemy z nowym pomyslem 30.03.05, 07:36
        zeby na forum pisali tylko zalogowani. Tak jest na "Kobiecie", i na kilku
        innych forach Serwery nie wytrzymuja.
        • ogabignac Re: To prawdopodobnie problemy z nowym pomyslem 30.03.05, 09:07
          Nooo nie wiem.
          Wczoraj caly dzien mialem z tym problemy i to na forach gdzie ruch jest maly.
          Czasami klikniecie ponowne w czerwone TT pomagalo, czasami wlasnie -
          wylogowanie sie a czasami odwrotnie. I wszystko b. wolno sie ladowalo a czasami
          pokazywalo, ze nie ma takiej strony albo error.
          • ralston Re: To prawdopodobnie problemy z nowym pomyslem 30.03.05, 09:37
            Ja z kolei niezalogowany nie widziałem ani TT ani FB. Po zalogowaniu wracało do
            normy. Dzsiaj chwilami nie widzą mimo zalogowania. Nie wiem co się dzieje...
    • aanneett Re: ? 30.03.05, 10:37
      ... to na pewno przygotowania do prima aprilis:)

      _______________________________________________________
      * przepraszam. nastąpiła chwilowa przerwa w myśleniu *
    • all2 Re: ? 31.03.05, 02:18
      Serwery miały święta, po prostu.
      • ormond Re: ? 31.03.05, 03:48
        all2 napisała:

        > Serwery miały święta, po prostu.

        Moze nie mogli sciagnac administratora aby naprawil blad w swieta. Dzisiaj
        chlopaki i dziewczyny wrocily do pracy i od razu jest lepiej.
    • ogabignac Re: ? Ostrzegam! 31.03.05, 08:27
      Moglo tak byc, ze Was niechcacy wpedzilem w ramiona jakiegos robala.
      Jezeli ktos byl na stronach gdzie sa prezentowane moje fotki mogl cos "zlapac".
      U mnie wykasowalo Jave - nie moge juz sluchac radia przez internet oraz na
      wielu ulubionych stronach litery sa nienormalnie wielkie.
      Mimo czyszczenia Kasperskym komp. chodzi mi wolno i prawie nie reaguje na
      klikniecia.
      • ralston Re: ? Ostrzegam! 31.03.05, 10:58
        O kurczę a co to za robal? Byłem na tych stronach i później komputer
        rzeczywiście pracował tak, jakby mi łaskę robił. Mój antywirus jednak nic nie
        wykrył...
        • ogabignac Re: ? Ostrzegam! 31.03.05, 11:14
          Czyscilem kompa dwa razy po wizytach na tych stronach i nic nie dalo.
          Moze tak byc, ze cos "siada" jak sie zaladowuje tak duze porcje kilobajtow.
          Nie wiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka