columbia 19.09.05, 11:15 ...no....fajnie było.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
columbia Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 11:17 ...powaznie....troche padało...ale to dlatego, że tam jest blisko końca żwiata i kosmiczne burze szarpią chmurami...no i maja tam taka maszynę do produkcji mgły, która nagle spada i spowija całe miasto...prawda Gradufko?...prawda.... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 14:17 ...a poza tym jedliśmy....głównie.....owoce morza i tanie wino piliśmy.....pycha.....soberano - miejscowe brandy...tez pycha..... Odpowiedz Link Zgłoś
cezar8 Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 14:28 czyli wyjazd pierwsza klasa! No i te zmiany po powrocie?! :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 15:12 ..zmiany zaplanowane były juz przed wyjazdem...teraz tylko pozostało sie odpowiednio zorganizować....i zakupić dodatkowe meble ; ))) szfke na buty kupiliśmy ostatnio....(nie wiedziałam, że mam tyle butów!) a wyjazd nam sie udał...to prawda...zgubiłam ulubiona dzisową koszulę...ale za to kupiłam piekne zamszowe "czółenka" w kolorze czekoladowym..... Odpowiedz Link Zgłoś
cezar8 Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 15:17 Musza byc ladne. Ja mam rowniez mnostwo par butow ale zawsze jak przychodzi "co do czego"stwierdzam: te nie bo za wysoki obcas, te tez nie bo mnie obcieraja, te tez nie poniewaz pol numeru za male itd.A w garderobie brakuje powoli miejsca, zwalam zawsze wine na mojego! :-° Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 15:30 ..skąd ja to znam?! ; ))) muszę teraz dokupic sobie pare ciuchów w czekoladowym kolorze, bo nie mam do czego nosić nowe buty ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 15:46 ...chodzi Ci o mgły?....to najprawdziwsza prawda! ...z tym końcem swiata też - Ziemia jest płaska! byliśmy w miasteczku Finisterra, które jest juz naprawde na końcu...samiusienieczkim! Gradufka moze potwierdzić, bo tez tam była...no, w Galicji..... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Santiago 20.09.05, 09:52 www.man.poznan.pl/~marcinp/pages/spain03/031.html oczywiście - nie widzieliśmy wszystkiego.... Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: riasy 20.09.05, 11:23 Nie powinnaś być taka okrutna dla ludzi.;) Przy takich temperaturach tutaj... Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: riasy 20.09.05, 12:07 ...w Galicji klimat jak w Irlandii...mgliście, chłodno, deszczowo.... Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: riasy 20.09.05, 19:21 mają Castillo Mocne wino takie ale nie to nie takie samo Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: riasy 20.09.05, 19:39 A my mamy Monsignore i się nie chwalimy. Chociaż mocno siarką zajeżdża. Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: wino 22.09.05, 00:31 mmmal napisała: > Ptaszęta tam drą się straszliwie ;) dzioby się nie zamykaja rozpaczliwe Odpowiedz Link Zgłoś
mmmal mmmaleńka rekomendacja ;) 22.09.05, 09:10 czy to się dobrze wklei? www.obolon.ua/ua/production/beer/7/ Odpowiedz Link Zgłoś
columbia Re: mmmaleńka rekomendacja ;) 22.09.05, 13:56 ładna stronka....choć nie pijam piwa.... Odpowiedz Link Zgłoś