Dodaj do ulubionych

Wakacyjne wspominki

19.09.05, 11:15
...no....fajnie było....
Obserwuj wątek
    • columbia Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 11:17
      ...powaznie....troche padało...ale to dlatego, że tam jest blisko końca żwiata
      i kosmiczne burze szarpią chmurami...no i maja tam taka maszynę do produkcji
      mgły, która nagle spada i spowija całe miasto...prawda Gradufko?...prawda....
    • columbia Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 14:17
      ...a poza tym jedliśmy....głównie.....owoce morza i tanie wino
      piliśmy.....pycha.....soberano - miejscowe brandy...tez pycha.....
      • cezar8 Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 14:28
        czyli wyjazd pierwsza klasa! No i te zmiany po powrocie?! :-))
        • columbia Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 15:12
          ..zmiany zaplanowane były juz przed wyjazdem...teraz tylko pozostało sie
          odpowiednio zorganizować....i zakupić dodatkowe meble ; )))
          szfke na buty kupiliśmy ostatnio....(nie wiedziałam, że mam tyle butów!)
          a wyjazd nam sie udał...to prawda...zgubiłam ulubiona dzisową koszulę...ale za
          to kupiłam piekne zamszowe "czółenka" w kolorze czekoladowym.....
          • cezar8 Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 15:17
            Musza byc ladne. Ja mam rowniez mnostwo par butow ale zawsze jak przychodzi "co
            do czego"stwierdzam: te nie bo za wysoki obcas, te tez nie bo mnie obcieraja,
            te tez nie poniewaz pol numeru za male itd.A w garderobie brakuje powoli
            miejsca, zwalam zawsze wine na mojego! :-°
            • columbia Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 15:30
              ..skąd ja to znam?! ; )))


              muszę teraz dokupic sobie pare ciuchów w czekoladowym kolorze, bo nie mam do
              czego nosić nowe buty ; )
    • cezar8 Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 15:37
      hahaha dobra jestes!
      • columbia Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 15:46
        ...chodzi Ci o mgły?....to najprawdziwsza prawda!
        ...z tym końcem swiata też - Ziemia jest płaska! byliśmy w miasteczku
        Finisterra, które jest juz naprawde na końcu...samiusienieczkim! Gradufka moze
        potwierdzić, bo tez tam była...no, w Galicji.....
        • cezar8 Re: Wakacyjne wspominki 19.09.05, 16:06
          nie chodzilo mi o zakup ubioru
    • columbia Santiago 20.09.05, 09:52
      www.man.poznan.pl/~marcinp/pages/spain03/031.html

      oczywiście - nie widzieliśmy wszystkiego....
    • columbia riasy 20.09.05, 09:55
      tripstop.com/?fdn=KKKK127S541sKKKKalb
      ...hoho
      • mrug Re: riasy 20.09.05, 11:23
        Nie powinnaś być taka okrutna dla ludzi.;)
        Przy takich temperaturach tutaj...
        • columbia Re: riasy 20.09.05, 12:07
          ...w Galicji klimat jak w Irlandii...mgliście, chłodno, deszczowo....
          • mrug Re: riasy 20.09.05, 16:16
            To prawie jak tutaj, ale owoce tańsze...;)
            • tempe Re: riasy 20.09.05, 16:29
              tam jest zdecydowanie gorzej
              • mrug Re: riasy 20.09.05, 18:44
                Zamkowego nie mają...
                • tempe Re: riasy 20.09.05, 19:21
                  mają Castillo Mocne
                  wino takie
                  ale nie to
                  nie takie samo
                  • mrug Re: riasy 20.09.05, 19:39
                    A my mamy Monsignore i się nie chwalimy.
                    Chociaż mocno siarką zajeżdża.
                    • cezar8 Re: riasy 20.09.05, 22:33
                      Cola super, moze kiedys!
                    • tempe Re: riasy 22.09.05, 00:30
                      bo to anielska siarka jest!
    • columbia wino 21.09.05, 10:04
      www.festus.pl/przewodnik/hiszpania.htm
      • mmmal Re: wino 21.09.05, 20:53
        Ptaszęta tam drą się straszliwie ;)
        • tempe Re: wino 22.09.05, 00:31
          mmmal napisała:
          > Ptaszęta tam drą się straszliwie ;)
          dzioby się nie zamykaja rozpaczliwe
    • mmmal mmmaleńka rekomendacja ;) 22.09.05, 09:10
      czy to się dobrze wklei?
      www.obolon.ua/ua/production/beer/7/
      • mmmal hehe, oczywiście że nie ;) 22.09.05, 09:11
      • columbia Re: mmmaleńka rekomendacja ;) 22.09.05, 13:56
        ładna stronka....choć nie pijam piwa....
        • mmmal ale obolonek wspaniały 22.09.05, 17:00
          do obolonia ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka