Dodaj do ulubionych

Harry Potter jest żydem!

03.01.06, 10:19
Po tym artykule wszyscy będą jeździć z lubością po Wyborczej i Agorze jak po
łysej kobyle - że koszerna, że żydokomuna, że wybiórcza, że pisze tylko o
Żydach itd.
No, Polacy, ujawnijcie swoje obsesje i nienawiść do GW!
Obserwuj wątek
    • Gość: X Żyd jest żydem! IP: *.rury.sdi.tpnet.pl 03.01.06, 10:25
      :P
      • Gość: sobek Kto jest żydem? Okularki a'la Radek nie czynią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:43
        z Pottera wyznawcy Jahwe (choć imienia tego wymieć nie wolno). Pamiętajmy o tym.
        • ewerek okulary 03.01.06, 11:26
          i po co tyle krzyków



          LECZ SIĘ PRYWATNIE
          Chirurgia Ogólna,
          <a href=" warsawcity.info/zywnosc_i_uzywki/">Warszawa</a>

          • jancior A jak dorosnie bedzie redaktorem albo moze nawet 03.01.06, 19:32
            nadredaktorem w jakiejs gazecie. Ale o tym w nastepnych odcinkach.
      • ewerek żydzi 03.01.06, 11:25
        a co za róznica



        LECZ SIĘ PRYWATNIE
        Chirurgia Ogólna,
        <a href=" warsawcity.info/zywnosc_i_uzywki/">Warszawa</a>

    • Gość: C-nik HARRY POTTER TO GLUPIA KSIAZKA IP: 82.139.44.* 03.01.06, 10:27
      Siejaca tylko ciemnote wsrod ludzi, i to w dodatku w XXI wieku. A literacko
      rowna sie z Harlequinami i szmira na poziomie prac na zaliczenie studentow
      filologii polskiej. Ale taka jest juz "kultura" zachodu, ze nawet G.WNO da sie
      dobrze sprzedac, jesli sie zrobi odpowiednio promocje.
      • kapitan.taca Re: HARRY POTTER TO GLUPIA KSIAZKA 03.01.06, 10:34
        Prace zaliczeniowe studentów filologii polskiej polegają na pisaniu powieści /
        opowiadań? Nie słyszałem o tym...
        • Gość: kafar Historia Harrego jest ważnym elementem naszej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:38
          wspaniałej kultury judeo-chrześcijańskiej. Żydzi pierwsi dostrzegli zalety
          książki, dlatego będą opluwani przez siły ciemności reprezentowane przez
          skołtuniony katolicyzm.
      • Gość: dziubas Re: HARRY POTTER TO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:36
        jasne, tak jak ksiazki Lema, Tolkiena, Carolla a i jeszcze zapomniałam o
        Grimmach oraz Andersenie - no i nasza poczciwinka Sierotka Marysia z
        krasoludkami (przecież one nie istnieją po co wciskac dzieciom ciemnotę)
      • moon55 Re: HARRY POTTER TO GLUPIA KSIAZKA 03.01.06, 12:25


        Swieta racja.
      • Gość: iwona Re: HARRY POTTER TO GLUPIA KSIAZKA IP: *.34.11.vie.surfer.at 03.01.06, 13:34
        Harry Potter to genialna,polityczna ksiazka.Wiem co mowie,jestem
        literaturoznawca.A jezeli nie masz pojecia,to sie nie wypowiadaj.
        • absurdello Tyle, żeby to zauważyć trzeba w ogóle czytać 03.01.06, 18:57
          książki ! Dzieci to traktują jako przygodówkę ale tam jest jeszcze druga i
          kolejne warstwy kulturowe, współczesne, polityczne itp. Tyle, że jak czytam
          komentarze to większość osób (o ile w ogóle czytała HP) tego nie zauważa.
          Przecież te historie z Umbridge, Ministrem itp to odbicie kretyństw
          rzeczywistości, w której żyjemy !
          • Gość: LZ Re: Tyle, żeby to zauważyć trzeba w ogóle czytać IP: *.interkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 22:15
            Take szukanie intelektualnych głębi w książkach przygodowych przypomina mi
            nieznośnie prolog do filmu "Ucieczka z kina Wolność" kiedy stary cenzor
            (genialny w tej roli Gajos) mówi, że trzeba bardzo uważać, bo kiedy ktoś
            pisze "bydło" to może mieć na myśli zwierzęta hodowlane, ale też istnieje
            prawdopodobieństwo, że chodziło mu o rząd.
      • luchs1 Re: HARRY POTTER TO GLUPIA KSIAZKA 03.01.06, 14:52
        Nie jestem fanem ksiazek o H.Potterze ,ale uwazam,ze jesli jakakolwiek w miare
        przyzwoita (a ta seria grafomanstwem mimo wszystko nie jest) ksiazka jest w
        stanie oderwac mlodych ludzi od komputera i zachecic do czytania to jej rola "in
        plus" jest olbrzymia,przeciez kiedys Ci "pozeracze" Potter'a siegna po cos
        innego.....
        A poza wszystkim to z tego co sie orientuje a czytam sporo,to w tej chwili
        najwartosciowsza literatura POPULARNA powstaje na zachodzie.....
      • marc.fugnac Re: HARRY POTTER TO GLUPIA KSIAZKA 03.01.06, 16:40
        Sam siejesz ciemnotę!!! Szkoda, że nie wiesz o początkach popularności Pottera i
        krytykujesz. Pierwsze książki zdobywały poczytność tylko dzięki "poczcie
        pantoflowej". Promocje itp szum komercyjny, który Cię tak drażni, zrobił się
        dopiero później, przy trzecim tomie. Po prostu wydawcy zwietrzyli interes i
        uruchomili machinę.
    • Gość: rex Jest. Bez dwóch zdań. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:28
      Zgadzam się. Już dawno o tym tak myślałem ale bałem się głośno wypowiedzieć
      aby nie zostać posądzonym o filosemityzm. Wielkie brawa dla rabiego, że nie
      boi się mówić głośno o tym, co wie cały świat cywilizowany.
      • moon55 Re: Jest. Bez dwóch zdań. 03.01.06, 12:34


        Jesli boisz sie o bycie posadzonym o filosemityzm to jestes Zydem.
    • widziane_inaczej Chciałbyś Wybiórczy Palancie..., Nic z tego.... 03.01.06, 10:34
      • kapitan.taca ROTFL! n/t 03.01.06, 10:35
    • widziane_inaczej A że Wybiórcza jest koszerną żydokomuną to prawda 03.01.06, 10:37
      • kapitan.taca ROTFL po raz drugi n/t 03.01.06, 10:38
        • Gość: wańka ROTFL po raz trzeci n/t. Kto da więcej? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:39
          • kapitan.taca LOL :P 03.01.06, 10:41
            • jancior Komentarze wanki i tacy mieszcza sie w ogolnie 03.01.06, 19:54
              rozumianej kategorii SNAFU. Moze lepiej jak pozostana w blogiej nieswiadomosci;-)
            • Gość: LZ Re: LOL :P IP: *.interkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 22:17
              "kapitan.taca" ma jakieś obsesje :-) Ciężko z tym żyć chyba?
    • Gość: xyz Pisanie, że Agora i Gazeta są zdominowane przez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:41
      żydów jest nieuprawnione i bardzo niesprawiedliwe. To potwarz.
      • Gość: Bumba Re: Pisanie, że Agora i Gazeta są zdominowane prz IP: *.man.lodz.pl / *.man.lodz.pl 03.01.06, 12:55
        zgadza się!
        są zdeminowanę przez gejożydów!
        Jest to spisek żydogejowski!!!
    • absurdello Oj tam zaraz Żyd, takie tam archaizmy ... 03.01.06, 10:41
      Ot zwykły KLEKS, wnet w literę go przerobię !
    • Gość: Nieżyt Re: Harry Potter jest żydem! IP: 195.47.239.* 03.01.06, 11:17
      Jezus też był żydem. Wierzą w to m.in. katolicy prawdziwi oraz moherowe berety.
      I o co tyle krzyku...
      • absurdello O, Chryste ! 03.01.06, 18:59
        Jezus też był Żydem ?!
    • Gość: IJ I dlatego tylu Żydów... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 11:29
      jest obecnych w ścisłej czołówce w świecie nauki i sztuki - są otwarci na nowe
      idee i gotowi do dyskusji nawet o Potterze. Katolicy natomiast (od samego
      papieża poczynając, aż po nauczycielkę w szkole) zabroniliby czytania
      zwyczajnej książki dla dzieci.
      • absurdello Oni swoją inteligencję wykorzystują twórczo ! 03.01.06, 19:02
        A my swoją do wzajemnego zwalczania się ! Swoją drogą ciekawe dlaczego, bo
        przecież zupełnie głupim narodem nie jesteśmy !
    • Gość: ojojoj Teraz już rozumię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 11:30
      dla czego coś odpychało mnie od tych wszystkich filmów i książek.
      • Gość: IJ Re: Teraz już rozumię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 12:14
        trzeba było przymusić się do czytania to może byś wiedział, że "dlaczego" pisze
        się razem
        • marc.fugnac Re: Teraz już rozumię 03.01.06, 16:45
          ...i, że pisze się rozumiem w tej osobie
    • Gość: Vvoi Re: Harry Potter jest żydem! IP: *.dsl.telepac.pt 03.01.06, 11:34
      Tego rodzaju analizę można też zrobić większości filmów hollywoodzkich: zły
      gliniarz, który dał się wciągnąć do mafii, to lucyfer...

      ---
      new-art.blogspot.com
    • Gość: HAL9000 monopol na bajki marzy się klechom ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 12:01
      • Gość: znawca Rabin nie jest klechą. To mędrzec, a nie kapłan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:35
    • photo8 A co na to Luke Skywalker? 03.01.06, 13:11
      • Gość: yeti Przeżył załamanie nerwowe. To on chciał być żydem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:41
        ale jak widać uprzedzono go.
        • Gość: eremita Nie, to ja jestem żydem, sam, własnoręcznie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:42
          dokonałem obrzezania. Czuję się spełniony
    • Gość: psiakrew! "żyd" w tytule i w ogóle... IP: 217.153.26.* 03.01.06, 13:15
      Nie chcę być bardziej papieski etc., ale to obciach dla Agory, że w tytule jej
      redaktor pisze "żyd" z małej litery. To brak szacunku dla Żydów.

      _
      Rok Psa.
      • Gość: zenuś SKANDAL!! Obraza plemienia mojżeszowego, i to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:34
        przez kogo? Przez najlepszą gazetę w kraju!
      • Gość: niniel Re: "żyd" w tytule i w ogóle... IP: 195.205.228.* 04.01.06, 10:56
        "Żyd" jako narodowość z dużej litery. Z małej - nazwa wyznawcy konkretnej
        religii - "katolik" też nie piszesz z dużej.
    • oktawianc Re: Harry Potter jest żydem! 03.01.06, 13:21
      "''Jest to subtelne zwodzenie, które oddziałuje niepostrzeżenie i właśnie przez to głęboko oraz rozkłada chrześcijaństwo w duszy człowieka, zanim mogło ono w ogóle prawdziwie wyrosnąć'' - Tymi słowami kard. Joseph Ratzinger 7 marca 2003 r. dementował wten sposób plotki, jakoby przygody Pottera spodobały się Janowi Pawłowi II."
      No tak, dla KK nie ma już chyba nadzieji...
    • Gość: maksiu I może Curie -Skłodowska też??? IP: 212.160.165.* 03.01.06, 13:26
      Bo Shrek na pewno
      -----------------
      faszystowska prowokacja
      • Gość: gudłaj Ją posuwał francus, 100% aryjka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:33
    • Gość: hehe Chrystus to Żyd!!!!! IP: *.acn.waw.pl 03.01.06, 13:33
      • gigiart Re: chrystus to Żyd!!!!! 03.01.06, 14:19
        dlatego też prawidziwi polacy w niego nie wierzą
        • Gość: gudłaj Prawdziwi Polacy wierzą w Swarożyca, a w te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:21
          katolickie gusła tylko idioci
        • Gość: ebany Re: chrystus to Żyd!!!!! IP: *.cable.mindspring.com 03.01.06, 14:57
          Chrystus nie był Żydem tylko Chrześcijaninem, bo swoim postępowaniem i wiarą
          różnił się znacznie od żyjących wtedy Żydów. Naród żydowski za to go nienawidził
          i dlatego go ukrzyżował. Ggyby Jezus był jednym z nich to nic by mu się nie
          stało. Jezus postanowił odsunąć się od Żydów i ich wiary i zapoczątkować
          chrześcijaństwo, bo od razu wiedział, że z Żydami nie warto się zadawać. Za to
          został ukrzyżowany.
          Teraz Żydzi sobie wymyślili i probują wmówić wszystkim, że Chrystus był Żydem,
          aby rozpowszechnić ich kulturę i religię, a tacy jak ty w to wierzą. Chrystus
          nie był żadnym Żydem, można powiedzieć, że on nawet ich nie lubił i dlatego
          postanowił odsunąć się od nich i zapoczątkować chrześcijaństwo.
          • gigiart Re: chrystus to Żyd!!!!! 03.01.06, 15:14
            dla mnie to żyd i nic to nie zmieni
          • ziuta38 Re: chrystus to Żyd!!!!! 03.01.06, 18:41
            Chrystus byl Zydem (narodowosc)i zydem (religia)-reformatorem.
            ta reformowana wiera zydowska nazwana jest chrzescijanizmem.
            • lomginus Re: chrystus to Żyd!!!!! 04.01.06, 01:56
              komunizm - trockizm?
              faszyzm - nacjonal socjalizm?
              "naszyzm" dzis w Polce?
          • oktawianc Re: chrystus to Żyd!!!!! 03.01.06, 18:45
            A to się ubawiłem, oj...:)
    • Gość: HP Re: Harry Potter jest żydem! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:50
      To postaw tezę, że nie jest ...cyt "że koszerna, że żydokomuna, że wybiórcza,
      że pisze tylko o Żydach itd." i to udowodnij :))
    • Gość: La Vey Nienawidze antysemitów. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:07
      Nienawidze antysemitów.
      • Gość: gudłaj Nienawidze antysemitów. JAK MY WSZYSCY. To IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:12
        zdrowy objaw, nie wstydź się.
      • gigiart Re: Nienawidze antysemitów. 03.01.06, 14:14
        bo jesteś napewno lewacka swinia
    • gigiart miałem racje 03.01.06, 14:13
      zawsze wiedziałem że jest żydem bo oni są wszedzie i mają wszystko np. u nas w
      rządzie(wasserman),w banku(balcerowicza) w kk(rydzyka)
      • Gość: kibol Bo są wielcy, są wspaniali, są uczciwi, są mądrzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:14
        a my możemy tylko uczyć się od nich i zazdrościć.
        • gigiart Re: Bo są wielcy, są wspaniali, są uczciwi, są mą 03.01.06, 14:16
          jacy są???? heheheh dobre dobre ale nie rozpieprzaj mi tatuazy
          -
          Jeszcze piece będą płonąć
          • Gość: kibol Gdzie bylibyśmy dzisiaj gdyby nie ich wielka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:18
            kultura, po drzewach łazilibyśmy jeszcze, to pewne
            • gigiart Re: Gdzie bylibyśmy dzisiaj gdyby nie ich wielka 03.01.06, 14:22
              gdyby nie IIwoja światowa to miałbyś w polsce to samo co jest teraz w izraelu
              • Gość: kibol Wreszcie miał gdzie osiąść ten lud tułaczy, te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:27
                plemię tak upokorzone przez chrześcijańską Europę... Ale odrodziło się, na
                chwałę Pana.
                • gigiart Re: Wreszcie miał gdzie osiąść ten lud tułaczy, t 03.01.06, 14:28
                  idz zjedz sobie mace albo jajak z soli i nie pisz tutaj głupot
                  • Gość: kibol Tacy jak ty nieprzymierzając, zamykali biednych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:31
                    starozakonnych w stodołach, oblewali naftą ukradzioną ze składów paliwowych
                    armii niemieckiej i podpalali... tańcząc i wyjąc nieludzko, z grymasem
                    nienawiści na pysku... ciesząc się, gdy... tam skwierczeli ludzie... bracia
                    nasi starsi w wierze...
                    • gigiart Re: Tacy jak ty nieprzymierzając, zamykali biedny 03.01.06, 14:36
                      \m/ pieknie musiało być \m/

                      to nie są bracia polaków tylko wrogowie
                      • Gość: kanibal Wrogów mamy jednych - Judeański Front Ludowy, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 15:01
                        to odmieńcy!!
                    • Gość: Smutna prawda Pochylmy sie nad tragednia Shoah! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 21:15
                      Tak, to smutna prawda. Polacy to genetyczni antysemici, ktorzy nie potrafia
                      spojrzec prawdzie Shoah w oczy. Tak, to my drodzy rodacy ramie ramie z Hitlerem
                      mordowalismy bezbronny i nieskalany lud Izraela.
                      I dlaczego to uczynilismy naszym Starszym Braciom?
                      Dlaczego tacy jestesmy?

                      Ale nic, to sie powoli zmienia dzieki takim heroicznym mediom jak Gazeta
                      Wyborcza ta prawda dociera do ludzi. Dzieki tak rzetelnym, uczciwym i
                      wstrzasajacym publikacjom jak "Sasiedzi" Grossa, Polacy moga wpelni
                      skonfrontowac sie ze swoja jakze mroczna przeszloscia. Bo bez poznania Prawdy
                      nie ma sprawiedliwosci.
                      • Gość: gnago Re: Pochylmy sie nad tragednia Shoah! IP: *.compline.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 21:36
                        A i teraz młodzi Polacy dokonują rzezi protoniewinnych spuszczając ejakulat w muszlę. zgroza !!!!!
                • Gość: Smutna prawda Re: Wreszcie miał gdzie osiąść ten lud tułaczy, t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 21:28
                  Zgadza sie, po 2000 lat cierpien zadawanych przez zawistnych, antysemickich,
                  okrutnych chrzescijan Dawidowe plemie w koncu powrocilo do swojej ojczyny, do
                  ojczyzny swoich przodkow potomkow Abrahama! A teraz ci sami antysemici
                  zjednoczeni z terrorystycznymi Arabami przez caly czas knuja i spiskuja
                  przeciwko tej malej, samotnej przystani umeczonego ludu Izraela. Juz od poczatku
                  istenienia samotnego Izraela spychaja Zydow do morza, ale ten waleczny, dzielny
                  lud nie poddaje sie takiemu terrorowi i zniszczyc sie nie da!
        • Gość: Smutna prawda Re: Bo są wielcy, są wspaniali, są uczciwi, są mą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 21:33
          Antysemici nie chca zaakceptowac faktu, ze Zydzi jako lud przez Boga wybrany
          uzyskal w zamian wspaniale zdolnosci. Antysemici zamiast zaakceptowac boska
          wyzszosc plemienia Dawidowego w swojej bezgranicznej zawisci knuja i spiskuja w
          celu popelniania dalszych mordow na tym juz i tak jakze umeczonym narodzie.
    • Gość: ebany Re: Harry Potter jest żydem! IP: *.cable.mindspring.com 03.01.06, 14:43
      Mieszkam w USA i nienawidzę Żydów. Ten naród jest najbardziej przebiegłym,
      skąpym, i cwanym narodem z jakim przyszło mi się kiedykolwiek spotkać. Przykład
      tego pajaca, który próbuje wmówić wszystkim, że Harry Potter był Żydem jest tego
      najlepszym przykładem. Naród żydowski jest narodem niebezpiecznym, bo najpierw
      osiedla się w danym kraju, a potem podstępnie przejmuje nad nim kontrolę. Tak
      właśnie jest w USA, gdzie Żydzi panują niepodzielnie.
      Ten Żyd z tego artykułu po prostu wykorzystuje ogromny sukces Harrego Pottera do
      propagowania kultury i religii Żydowskiej. Jest to cwane i bezwstydne
      posunięcie. Zydzi już od dawna starają się wykorzystać każdy moment i każdą
      rzecz, aby przekonać ludzi, że ich naród i religia są przyjazne i nikt nie
      powinien się ich obawiać. W tym wypadku ten Żyd chce, aby właśnie ludzie na
      całym świecie kojarzyli Żydów z Harrym Potterem i tym samym polubili ich tak
      samo jak polubili Harrego. Na szczęscie ludzie nie są tak naiwni jak on myśli i
      każdy wie doskonale jakim naprawdę narodem są Żydzi i do czego są zdolni. Mam
      nadzieje, że już niedługo świat rozliczy Żydów za wszystkie grzechy jakie popełnili.
    • Gość: Pozdrawiam Re: Harry Potter jest żydem! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:45
      Tak wiemy wiemy, Zachariasz Potterbaum
    • freelancer1 czarnoksiężydnicy i mugoje? :) 03.01.06, 14:51
      no i niech będzie rabinowi na zdrowie, trzeba umieć dostrzec okazję do darmowej
      promocji
    • Gość: mojżesz TO JA JESTEM ŻYDEM, 100%, bez domieszki krwi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:59
      mugolskiej. Mi uzurpatorów nie potrzeba.
      • absurdello Chyba MUGOJSKIEJ ! 03.01.06, 19:12
        a nie mugolskiej !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka