kapitan.taca 03.01.06, 10:19 Po tym artykule wszyscy będą jeździć z lubością po Wyborczej i Agorze jak po łysej kobyle - że koszerna, że żydokomuna, że wybiórcza, że pisze tylko o Żydach itd. No, Polacy, ujawnijcie swoje obsesje i nienawiść do GW! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sobek Kto jest żydem? Okularki a'la Radek nie czynią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:43 z Pottera wyznawcy Jahwe (choć imienia tego wymieć nie wolno). Pamiętajmy o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
ewerek okulary 03.01.06, 11:26 i po co tyle krzyków LECZ SIĘ PRYWATNIE Chirurgia Ogólna, <a href=" warsawcity.info/zywnosc_i_uzywki/">Warszawa</a> Odpowiedz Link Zgłoś
jancior A jak dorosnie bedzie redaktorem albo moze nawet 03.01.06, 19:32 nadredaktorem w jakiejs gazecie. Ale o tym w nastepnych odcinkach. Odpowiedz Link Zgłoś
ewerek żydzi 03.01.06, 11:25 a co za róznica LECZ SIĘ PRYWATNIE Chirurgia Ogólna, <a href=" warsawcity.info/zywnosc_i_uzywki/">Warszawa</a> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: C-nik HARRY POTTER TO GLUPIA KSIAZKA IP: 82.139.44.* 03.01.06, 10:27 Siejaca tylko ciemnote wsrod ludzi, i to w dodatku w XXI wieku. A literacko rowna sie z Harlequinami i szmira na poziomie prac na zaliczenie studentow filologii polskiej. Ale taka jest juz "kultura" zachodu, ze nawet G.WNO da sie dobrze sprzedac, jesli sie zrobi odpowiednio promocje. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.taca Re: HARRY POTTER TO GLUPIA KSIAZKA 03.01.06, 10:34 Prace zaliczeniowe studentów filologii polskiej polegają na pisaniu powieści / opowiadań? Nie słyszałem o tym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kafar Historia Harrego jest ważnym elementem naszej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:38 wspaniałej kultury judeo-chrześcijańskiej. Żydzi pierwsi dostrzegli zalety książki, dlatego będą opluwani przez siły ciemności reprezentowane przez skołtuniony katolicyzm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziubas Re: HARRY POTTER TO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:36 jasne, tak jak ksiazki Lema, Tolkiena, Carolla a i jeszcze zapomniałam o Grimmach oraz Andersenie - no i nasza poczciwinka Sierotka Marysia z krasoludkami (przecież one nie istnieją po co wciskac dzieciom ciemnotę) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwona Re: HARRY POTTER TO GLUPIA KSIAZKA IP: *.34.11.vie.surfer.at 03.01.06, 13:34 Harry Potter to genialna,polityczna ksiazka.Wiem co mowie,jestem literaturoznawca.A jezeli nie masz pojecia,to sie nie wypowiadaj. Odpowiedz Link Zgłoś
absurdello Tyle, żeby to zauważyć trzeba w ogóle czytać 03.01.06, 18:57 książki ! Dzieci to traktują jako przygodówkę ale tam jest jeszcze druga i kolejne warstwy kulturowe, współczesne, polityczne itp. Tyle, że jak czytam komentarze to większość osób (o ile w ogóle czytała HP) tego nie zauważa. Przecież te historie z Umbridge, Ministrem itp to odbicie kretyństw rzeczywistości, w której żyjemy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LZ Re: Tyle, żeby to zauważyć trzeba w ogóle czytać IP: *.interkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 22:15 Take szukanie intelektualnych głębi w książkach przygodowych przypomina mi nieznośnie prolog do filmu "Ucieczka z kina Wolność" kiedy stary cenzor (genialny w tej roli Gajos) mówi, że trzeba bardzo uważać, bo kiedy ktoś pisze "bydło" to może mieć na myśli zwierzęta hodowlane, ale też istnieje prawdopodobieństwo, że chodziło mu o rząd. Odpowiedz Link Zgłoś
luchs1 Re: HARRY POTTER TO GLUPIA KSIAZKA 03.01.06, 14:52 Nie jestem fanem ksiazek o H.Potterze ,ale uwazam,ze jesli jakakolwiek w miare przyzwoita (a ta seria grafomanstwem mimo wszystko nie jest) ksiazka jest w stanie oderwac mlodych ludzi od komputera i zachecic do czytania to jej rola "in plus" jest olbrzymia,przeciez kiedys Ci "pozeracze" Potter'a siegna po cos innego..... A poza wszystkim to z tego co sie orientuje a czytam sporo,to w tej chwili najwartosciowsza literatura POPULARNA powstaje na zachodzie..... Odpowiedz Link Zgłoś
marc.fugnac Re: HARRY POTTER TO GLUPIA KSIAZKA 03.01.06, 16:40 Sam siejesz ciemnotę!!! Szkoda, że nie wiesz o początkach popularności Pottera i krytykujesz. Pierwsze książki zdobywały poczytność tylko dzięki "poczcie pantoflowej". Promocje itp szum komercyjny, który Cię tak drażni, zrobił się dopiero później, przy trzecim tomie. Po prostu wydawcy zwietrzyli interes i uruchomili machinę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rex Jest. Bez dwóch zdań. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:28 Zgadzam się. Już dawno o tym tak myślałem ale bałem się głośno wypowiedzieć aby nie zostać posądzonym o filosemityzm. Wielkie brawa dla rabiego, że nie boi się mówić głośno o tym, co wie cały świat cywilizowany. Odpowiedz Link Zgłoś
moon55 Re: Jest. Bez dwóch zdań. 03.01.06, 12:34 Jesli boisz sie o bycie posadzonym o filosemityzm to jestes Zydem. Odpowiedz Link Zgłoś
widziane_inaczej Chciałbyś Wybiórczy Palancie..., Nic z tego.... 03.01.06, 10:34 Odpowiedz Link Zgłoś
widziane_inaczej A że Wybiórcza jest koszerną żydokomuną to prawda 03.01.06, 10:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wańka ROTFL po raz trzeci n/t. Kto da więcej? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:39 Odpowiedz Link Zgłoś
jancior Komentarze wanki i tacy mieszcza sie w ogolnie 03.01.06, 19:54 rozumianej kategorii SNAFU. Moze lepiej jak pozostana w blogiej nieswiadomosci;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LZ Re: LOL :P IP: *.interkom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 22:17 "kapitan.taca" ma jakieś obsesje :-) Ciężko z tym żyć chyba? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Pisanie, że Agora i Gazeta są zdominowane przez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 10:41 żydów jest nieuprawnione i bardzo niesprawiedliwe. To potwarz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bumba Re: Pisanie, że Agora i Gazeta są zdominowane prz IP: *.man.lodz.pl / *.man.lodz.pl 03.01.06, 12:55 zgadza się! są zdeminowanę przez gejożydów! Jest to spisek żydogejowski!!! Odpowiedz Link Zgłoś
absurdello Oj tam zaraz Żyd, takie tam archaizmy ... 03.01.06, 10:41 Ot zwykły KLEKS, wnet w literę go przerobię ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nieżyt Re: Harry Potter jest żydem! IP: 195.47.239.* 03.01.06, 11:17 Jezus też był żydem. Wierzą w to m.in. katolicy prawdziwi oraz moherowe berety. I o co tyle krzyku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IJ I dlatego tylu Żydów... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 11:29 jest obecnych w ścisłej czołówce w świecie nauki i sztuki - są otwarci na nowe idee i gotowi do dyskusji nawet o Potterze. Katolicy natomiast (od samego papieża poczynając, aż po nauczycielkę w szkole) zabroniliby czytania zwyczajnej książki dla dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
absurdello Oni swoją inteligencję wykorzystują twórczo ! 03.01.06, 19:02 A my swoją do wzajemnego zwalczania się ! Swoją drogą ciekawe dlaczego, bo przecież zupełnie głupim narodem nie jesteśmy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojojoj Teraz już rozumię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 11:30 dla czego coś odpychało mnie od tych wszystkich filmów i książek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IJ Re: Teraz już rozumię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 12:14 trzeba było przymusić się do czytania to może byś wiedział, że "dlaczego" pisze się razem Odpowiedz Link Zgłoś
marc.fugnac Re: Teraz już rozumię 03.01.06, 16:45 ...i, że pisze się rozumiem w tej osobie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vvoi Re: Harry Potter jest żydem! IP: *.dsl.telepac.pt 03.01.06, 11:34 Tego rodzaju analizę można też zrobić większości filmów hollywoodzkich: zły gliniarz, który dał się wciągnąć do mafii, to lucyfer... --- new-art.blogspot.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HAL9000 monopol na bajki marzy się klechom ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 12:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawca Rabin nie jest klechą. To mędrzec, a nie kapłan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yeti Przeżył załamanie nerwowe. To on chciał być żydem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:41 ale jak widać uprzedzono go. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eremita Nie, to ja jestem żydem, sam, własnoręcznie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:42 dokonałem obrzezania. Czuję się spełniony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psiakrew! "żyd" w tytule i w ogóle... IP: 217.153.26.* 03.01.06, 13:15 Nie chcę być bardziej papieski etc., ale to obciach dla Agory, że w tytule jej redaktor pisze "żyd" z małej litery. To brak szacunku dla Żydów. _ Rok Psa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenuś SKANDAL!! Obraza plemienia mojżeszowego, i to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:34 przez kogo? Przez najlepszą gazetę w kraju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niniel Re: "żyd" w tytule i w ogóle... IP: 195.205.228.* 04.01.06, 10:56 "Żyd" jako narodowość z dużej litery. Z małej - nazwa wyznawcy konkretnej religii - "katolik" też nie piszesz z dużej. Odpowiedz Link Zgłoś
oktawianc Re: Harry Potter jest żydem! 03.01.06, 13:21 "''Jest to subtelne zwodzenie, które oddziałuje niepostrzeżenie i właśnie przez to głęboko oraz rozkłada chrześcijaństwo w duszy człowieka, zanim mogło ono w ogóle prawdziwie wyrosnąć'' - Tymi słowami kard. Joseph Ratzinger 7 marca 2003 r. dementował wten sposób plotki, jakoby przygody Pottera spodobały się Janowi Pawłowi II." No tak, dla KK nie ma już chyba nadzieji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maksiu I może Curie -Skłodowska też??? IP: 212.160.165.* 03.01.06, 13:26 Bo Shrek na pewno ----------------- faszystowska prowokacja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gudłaj Ją posuwał francus, 100% aryjka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:33 Odpowiedz Link Zgłoś
gigiart Re: chrystus to Żyd!!!!! 03.01.06, 14:19 dlatego też prawidziwi polacy w niego nie wierzą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gudłaj Prawdziwi Polacy wierzą w Swarożyca, a w te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:21 katolickie gusła tylko idioci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebany Re: chrystus to Żyd!!!!! IP: *.cable.mindspring.com 03.01.06, 14:57 Chrystus nie był Żydem tylko Chrześcijaninem, bo swoim postępowaniem i wiarą różnił się znacznie od żyjących wtedy Żydów. Naród żydowski za to go nienawidził i dlatego go ukrzyżował. Ggyby Jezus był jednym z nich to nic by mu się nie stało. Jezus postanowił odsunąć się od Żydów i ich wiary i zapoczątkować chrześcijaństwo, bo od razu wiedział, że z Żydami nie warto się zadawać. Za to został ukrzyżowany. Teraz Żydzi sobie wymyślili i probują wmówić wszystkim, że Chrystus był Żydem, aby rozpowszechnić ich kulturę i religię, a tacy jak ty w to wierzą. Chrystus nie był żadnym Żydem, można powiedzieć, że on nawet ich nie lubił i dlatego postanowił odsunąć się od nich i zapoczątkować chrześcijaństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
gigiart Re: chrystus to Żyd!!!!! 03.01.06, 15:14 dla mnie to żyd i nic to nie zmieni Odpowiedz Link Zgłoś
ziuta38 Re: chrystus to Żyd!!!!! 03.01.06, 18:41 Chrystus byl Zydem (narodowosc)i zydem (religia)-reformatorem. ta reformowana wiera zydowska nazwana jest chrzescijanizmem. Odpowiedz Link Zgłoś
lomginus Re: chrystus to Żyd!!!!! 04.01.06, 01:56 komunizm - trockizm? faszyzm - nacjonal socjalizm? "naszyzm" dzis w Polce? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HP Re: Harry Potter jest żydem! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 13:50 To postaw tezę, że nie jest ...cyt "że koszerna, że żydokomuna, że wybiórcza, że pisze tylko o Żydach itd." i to udowodnij :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: La Vey Nienawidze antysemitów. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:07 Nienawidze antysemitów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gudłaj Nienawidze antysemitów. JAK MY WSZYSCY. To IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:12 zdrowy objaw, nie wstydź się. Odpowiedz Link Zgłoś
gigiart Re: Nienawidze antysemitów. 03.01.06, 14:14 bo jesteś napewno lewacka swinia Odpowiedz Link Zgłoś
gigiart miałem racje 03.01.06, 14:13 zawsze wiedziałem że jest żydem bo oni są wszedzie i mają wszystko np. u nas w rządzie(wasserman),w banku(balcerowicza) w kk(rydzyka) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol Bo są wielcy, są wspaniali, są uczciwi, są mądrzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:14 a my możemy tylko uczyć się od nich i zazdrościć. Odpowiedz Link Zgłoś
gigiart Re: Bo są wielcy, są wspaniali, są uczciwi, są mą 03.01.06, 14:16 jacy są???? heheheh dobre dobre ale nie rozpieprzaj mi tatuazy - Jeszcze piece będą płonąć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol Gdzie bylibyśmy dzisiaj gdyby nie ich wielka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:18 kultura, po drzewach łazilibyśmy jeszcze, to pewne Odpowiedz Link Zgłoś
gigiart Re: Gdzie bylibyśmy dzisiaj gdyby nie ich wielka 03.01.06, 14:22 gdyby nie IIwoja światowa to miałbyś w polsce to samo co jest teraz w izraelu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol Wreszcie miał gdzie osiąść ten lud tułaczy, te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:27 plemię tak upokorzone przez chrześcijańską Europę... Ale odrodziło się, na chwałę Pana. Odpowiedz Link Zgłoś
gigiart Re: Wreszcie miał gdzie osiąść ten lud tułaczy, t 03.01.06, 14:28 idz zjedz sobie mace albo jajak z soli i nie pisz tutaj głupot Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol Tacy jak ty nieprzymierzając, zamykali biednych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:31 starozakonnych w stodołach, oblewali naftą ukradzioną ze składów paliwowych armii niemieckiej i podpalali... tańcząc i wyjąc nieludzko, z grymasem nienawiści na pysku... ciesząc się, gdy... tam skwierczeli ludzie... bracia nasi starsi w wierze... Odpowiedz Link Zgłoś
gigiart Re: Tacy jak ty nieprzymierzając, zamykali biedny 03.01.06, 14:36 \m/ pieknie musiało być \m/ to nie są bracia polaków tylko wrogowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kanibal Wrogów mamy jednych - Judeański Front Ludowy, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 15:01 to odmieńcy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smutna prawda Pochylmy sie nad tragednia Shoah! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 21:15 Tak, to smutna prawda. Polacy to genetyczni antysemici, ktorzy nie potrafia spojrzec prawdzie Shoah w oczy. Tak, to my drodzy rodacy ramie ramie z Hitlerem mordowalismy bezbronny i nieskalany lud Izraela. I dlaczego to uczynilismy naszym Starszym Braciom? Dlaczego tacy jestesmy? Ale nic, to sie powoli zmienia dzieki takim heroicznym mediom jak Gazeta Wyborcza ta prawda dociera do ludzi. Dzieki tak rzetelnym, uczciwym i wstrzasajacym publikacjom jak "Sasiedzi" Grossa, Polacy moga wpelni skonfrontowac sie ze swoja jakze mroczna przeszloscia. Bo bez poznania Prawdy nie ma sprawiedliwosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gnago Re: Pochylmy sie nad tragednia Shoah! IP: *.compline.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 21:36 A i teraz młodzi Polacy dokonują rzezi protoniewinnych spuszczając ejakulat w muszlę. zgroza !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smutna prawda Re: Wreszcie miał gdzie osiąść ten lud tułaczy, t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 21:28 Zgadza sie, po 2000 lat cierpien zadawanych przez zawistnych, antysemickich, okrutnych chrzescijan Dawidowe plemie w koncu powrocilo do swojej ojczyny, do ojczyzny swoich przodkow potomkow Abrahama! A teraz ci sami antysemici zjednoczeni z terrorystycznymi Arabami przez caly czas knuja i spiskuja przeciwko tej malej, samotnej przystani umeczonego ludu Izraela. Juz od poczatku istenienia samotnego Izraela spychaja Zydow do morza, ale ten waleczny, dzielny lud nie poddaje sie takiemu terrorowi i zniszczyc sie nie da! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smutna prawda Re: Bo są wielcy, są wspaniali, są uczciwi, są mą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.06, 21:33 Antysemici nie chca zaakceptowac faktu, ze Zydzi jako lud przez Boga wybrany uzyskal w zamian wspaniale zdolnosci. Antysemici zamiast zaakceptowac boska wyzszosc plemienia Dawidowego w swojej bezgranicznej zawisci knuja i spiskuja w celu popelniania dalszych mordow na tym juz i tak jakze umeczonym narodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebany Re: Harry Potter jest żydem! IP: *.cable.mindspring.com 03.01.06, 14:43 Mieszkam w USA i nienawidzę Żydów. Ten naród jest najbardziej przebiegłym, skąpym, i cwanym narodem z jakim przyszło mi się kiedykolwiek spotkać. Przykład tego pajaca, który próbuje wmówić wszystkim, że Harry Potter był Żydem jest tego najlepszym przykładem. Naród żydowski jest narodem niebezpiecznym, bo najpierw osiedla się w danym kraju, a potem podstępnie przejmuje nad nim kontrolę. Tak właśnie jest w USA, gdzie Żydzi panują niepodzielnie. Ten Żyd z tego artykułu po prostu wykorzystuje ogromny sukces Harrego Pottera do propagowania kultury i religii Żydowskiej. Jest to cwane i bezwstydne posunięcie. Zydzi już od dawna starają się wykorzystać każdy moment i każdą rzecz, aby przekonać ludzi, że ich naród i religia są przyjazne i nikt nie powinien się ich obawiać. W tym wypadku ten Żyd chce, aby właśnie ludzie na całym świecie kojarzyli Żydów z Harrym Potterem i tym samym polubili ich tak samo jak polubili Harrego. Na szczęscie ludzie nie są tak naiwni jak on myśli i każdy wie doskonale jakim naprawdę narodem są Żydzi i do czego są zdolni. Mam nadzieje, że już niedługo świat rozliczy Żydów za wszystkie grzechy jakie popełnili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pozdrawiam Re: Harry Potter jest żydem! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:45 Tak wiemy wiemy, Zachariasz Potterbaum Odpowiedz Link Zgłoś
freelancer1 czarnoksiężydnicy i mugoje? :) 03.01.06, 14:51 no i niech będzie rabinowi na zdrowie, trzeba umieć dostrzec okazję do darmowej promocji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mojżesz TO JA JESTEM ŻYDEM, 100%, bez domieszki krwi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 14:59 mugolskiej. Mi uzurpatorów nie potrzeba. Odpowiedz Link Zgłoś