Forum   tylko piłka

tylko piłka

(12 wyniki)
 • Klęska(5)

  I nikt mnie nie wytłumaczy, ze nie takie buty, złe koszulki, czy pogoda. Po prostu daliśmy ciała! I taki wstyd! I moze tylko jedno powiem: Orły Górskiego grały trzema napastnikami!
 • eee tam szkoda słów. mafijnej organizacji jaką jest FIFA, za pieniądze podatników, funduje sie serie ogromnych budynków, aby mogli sobie zużytkować przez kilka dni. nie ma tu drużyn piłkarskich, zadnych tradycji piłkarskich, a na mecze w innych rejonach kraju (bo tu wcale) chodzą tylko chuligani i bandyci. Obiekt nigdy nie będzie rentowny, i do momentu rozbiórki trzeba będzie dokładać kasę na tę kupę betonu. Kiosk z batonikami i siłownia tego nie zmienią.
 • każdemu się tu znakomicie pracuje trenerowi piłkarzom dużo kibiców tylko Wrocławowi to przeszkadza powtarzam raz jeszcze jak chcecie kogoś karać to ukarajcie tych ludzi którzy Arce wyrządzili krzywde czyli J.M itp ale klub zostawcie w spokoju !
 • nożna i inne oraz tenis ale również wiele innych dyscyplin.Proszę pisać nie tylko o sukcesach (np teraz Dami podała o sukcesach radomskich zapaśników) a Gazeta milczy jak grób.Dla "takich" informacji nie ma u was miejsca?A gdzie jakioś wywiad, opis o bolączkach czy problemach różnych środowisk sportowych np. łuczników.Pan pisze o piłce, Bednarczyk o siatkówce i ot cały radomski sport.Czy wy, jako dziennikarze, nie czujecie misji jaka na was ciąży?To wy kształtujecie opinię i powod...
 • Denny ten artykuł, tak jak jego autor. Pozdrawiam
 • Czy ktoś mi wyjaśni co się dzieje ze sportem w Tarnowskich Górach. Władze miasta widocznie zapomniały o nim!!! Jak tu zachęcić dzieci do aktywnego uprawiania sportu jak infrastruktura w klubach jest w opłakanym stanie. Zobaczcie boisko giganta z naszego miasta www.waszapilka.pl/artykul,64,Czy_w_takich_warunkach_rozwoj_pilki_jest_mozliwy? Powiem szczerze, że w innych klubach nie wygląda to lepiej!
 • Ludzie, więcej luzu! Co wy wszyscy tu i gdzie indziej wyprawiacie!! W 74 r. Rodowiczka śpiewała sobie "Futbol, futbol, futbol...", w 82 r. Łazuka śpiewał sobie na luzie "uliczka jest w Barcelonie, w uliczkę wyskoczy Boniek", a teraz nawiedzony, spocony facet w towarzystwie tłumu spiętych biało-czrwonych kibiców śpiewa "Do przodu Polsko". Emocje są takie, jakby tu chodziło nieomal o przetrwanie narodu polskiego. Przecież to jest tylko piłka! Więcej luzu Panowie! (i Panie:))
 • Ile medali zdobyli do tej pory Niemcy a ile Polacy, a to dopiero poczatek. Poza ta brazowa miernota nie ma juz na co liczyc! Podsumujemy i zobaczymy kto ma lepszych sportowcow.
 • Sądząc po jakości forum Radom nic dziwnego że Radomiak będzie grał w IV lidze. I niech nikt mie mówi że mecz z Piotrcovią był przekręcony. Kto nie umie grać i nie strzela "wapna" musi grać w IV lidze!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się