ignus 11.05.06, 17:16 ludzie go doceniaja teraz, tylko dlatego, ze sie zabil. nie byl jakis wielce utalentowany ani nie byl jakims megagitarzysta. coz, wystarczy sie zabic by zostac legenda... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: PunkCross Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 11.05.06, 17:39 A znasz np. INXS? Czy lider tego zespołu także został legendą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.diame.net / *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:47 Mimo,że lubie nirvanę,nie uznałabym Cabaina rockmanem wszechczasów.Cóż pewien polski muzyk spiewa,,dobrze umrę,lepiej sprzedam" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyrus Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 19:16 > Mimo,że lubie nirvanę,nie uznałabym Cabaina rockmanem wszechczasów.Cóż pewien > polski muzyk spiewa,,dobrze umrę,lepiej sprzedam Faktycznie Grabaż z Pidżamy tak śpiewa, jednak moim zdaniem Kurt i Nirvana pozostaną w historii nie z powodu tragicznego końca frontmana, lecz z powodu rewolucji jakiej dokonali na scenie muzycznej. Osobiście pomimo upływu ponad 10 lat nadal wracam do tej muzyki, i na zawsze będzie zajmować wyjątkowe miejsce w mojej płytotece. Pewien brytyjski artysta śpiewa "Live for today, tomorrow never comes...die young..." Odpowiedz Link Zgłoś
johnny-kalesony Re: Cobain rockmanem wszech czasów 11.05.06, 23:18 Gość portalu: cyrus napisał(a): > Kurt i Nirvana > pozostaną w historii nie z powodu tragicznego końca frontmana, lecz z powodu > rewolucji jakiej dokonali na scenie muzycznej. Człeku, jakiej rewolucji ... cztery akordy na krzyż grane rytmicznie i amatorsko. Pojedź latem na mazury - tak grają przy harcerskim ognisku. Żenujące. Zgadzam się z przedmówcami - Kombajn zrobił karierę przy pomocy włosów (powrót mody na długie), ćpania i samobójstwa. Nie ma nawet co porównywać go do prawdziwych artystów: Lennona, McCartneya, Jimiego Hendrixa i Franka Zappy. POzdrawiam Keep Rockin' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jimmy I Jimmy Page i Robert Plant IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.06, 00:33 Dodałbym do tych Rockmanów : Jimmiego Page'a i Roberta Planta... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawdziwek Rewolucja... IP: *.aster.pl 11.05.06, 23:35 Nie ma to jak rewolucja w muzyce polegająca na odgrzaniu starych brzmień ala wczesne Black Sabbath po 20 latach (nieuświadomionym polecam posłuchać sobie "Master of reality" albo "4"). Jedynie co tak na prawdę różni Ozziego z tamtych czasów od Cobaina to to, że pierwszy kreował się na satanistę-skandalistę, a drugi na "cierpiącego za miliony". O tym, że pierwszy jest lepszym wokalistą nie wspominając. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: c9 Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.lodz.mm.pl 11.05.06, 22:55 A dla mnie JEST rockmanem wszechczasów. I słucham ich od wydania Nevermind. Dodam, że mam ukończone 13-lat już jakiś czas temu... Natomiast Grabaż uważam (jak i cała pidżama) jest beznadziejny, nie ma głosu, a teksty infantylne - oczywiście to tylko moje zdanie. Pozdrawiam :* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alf Totalna bzdura IP: *.hra.nycnet / *.nyc.gov 11.05.06, 19:30 WTF is MNE? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: 195.69.83.* 11.05.06, 20:36 zdecydowanie rockman wszech czasow ja nie znam lepszych utworow niz come as you are albo plateau A popelniajac samobojstwo tylko u mnie stracil wiec prosze bez gadania stal sie wielki po samobojstwie:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 21:56 To widać mało utworów znasz. Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: Cobain rockmanem wszech czasów 11.05.06, 23:16 > zdecydowanie rockman wszech czasow ja nie znam lepszych utworow niz come as you > are albo plateau "Plateau" to akurat nie jest kompozycja Nirvany, a cover kawałka zespołu Meat Puppets. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawdziwek Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.aster.pl 11.05.06, 23:48 Nie ma jak "Come as you are", utwór tak skąplikowany, że potrafi go zagrać każdy nastolatek, co raz w życiu miał gitarę w ręku. Zeppelini się po prostu nie umywają... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawdziwek Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.aster.pl 11.05.06, 23:48 Miało być "skomplikowany". Pardon. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woo Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.local / 212.180.147.* 12.05.06, 10:04 a wiesz gdzie lezy geniusz? w prostocie... p.s. Jestem/bylem fanem Nirvany, ale the best song in the world to Stairway to heaven.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawdziwek Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.aster.pl 12.05.06, 11:16 Gość portalu: woo napisał(a): > a wiesz gdzie lezy geniusz? w prostocie.. Istotnie, prosto jest naśladować brzmienia wymyślone przez innych. W tym wypadku mowa oczywiście o wczesnym Black Sabbath (polecam posłuchać i porównać). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woo Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.local / 212.180.147.* 12.05.06, 10:03 plateau to nie jst kawalek Nirvany, tylko Meat Puppets A Cobain rockmanem wszechczasow? jesli tak, to nie przez samobojstwo, ale rewolucje, jak pisano wyzej. Odpowiedz Link Zgłoś
2paco OASIS??!! COBAIN??!! 11.05.06, 20:44 Freddie nie żyje też już kawałek czasu, i zdecydowanie bardziej zasługuje na takie wyróżnienie. zresztą takich jak mercury było więcej, i to oni będą rockmanami wszechczasów, bez względu na jakieś tandetne plebiscyty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ilekobietamalat Re: OASIS??!! COBAIN??!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 20:47 a tu mozna zaczac sie klocic o zakres slowa rockman. poza tym mysle,ze o freddiem o wiele lepiej swiadczy to ze w tym plebiscycie nie wygral;> pamietaj ze do dzis sa 13 latki ktore biegaja w koszulkach kurta (na koncertach ich troje z reszta), i to takie 13 glosuja;> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ahmed OASIS to wyjątkowy shit.... IP: *.171.rev.vline.pl 11.05.06, 23:17 pieprzony britpop dla pedziów... Ja bym głosował za Ozzym (należy mu się chociażby za wkłąd Sabbatów w historię muzyki) ale Gallagher ?!?!?!? NA BOGA ! ............................................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kajo Re: OASIS to wyjątkowy shit.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.06, 00:18 Jak cię czytają, tak Cię piszą... Jesteś żałosny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ilekobietamalat Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 20:45 hmmmm, z tego co pamietam to on byl juz calkiem spory zanim sie zabil. ja nirvany sluchalam zawsze,wiec nie moge byc obiektywna. cos w sobie mieli, i nie da sie ukryc ze kurt hipnotyzowal wszystkie nastolatki;) z reszta nadal mnie cos sciska jak go widze;) ach wspomnienia:) grabaz natomiast teksty od zawsze mial trafione;) Odpowiedz Link Zgłoś
the.gypsy Re: Cobain rockmanem wszech czasów 11.05.06, 21:07 cobaina nie umiescilbym w pierwszej 50-tce. oasis i alexa tarnera wogole nie biore pod uwage, co nie znaczy, ze sa kiepscy. wiekszosc, tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hermenegilda Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.us.kpmg.com 11.05.06, 21:17 20 lat temu rockmanem wszechczasów wybrano by Jimi Hendrixa. A za 20 lat nikt nie będzie pamiętał o Kombajnie i wybiorą kolejnego rockmana "wszechczasów". To "wszechczasów" jest wyjątkowo względne i zależy tylko od wybierających... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hermenegilda Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.us.kpmg.com 11.05.06, 21:28 A dla mnie rockmanem wszechczasów jest Fred Flintstone :-). Z niego jest prawdziwy rock man :-). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Hendrix - rockman wszechczasów IP: *.aster.pl / *.aster.pl 11.05.06, 21:45 Rywalizowałby z Jimem Morrisonem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woo Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.local / 212.180.147.* 12.05.06, 10:09 a moim zdaniem sie mylisz, wlasnie przez to co pisaliscie powyzej: przez prostote (kazdy amator to zagra), przez chwytliwosc kawalkow, przez image (tlumy nastolatkow) Nirvane beda przerabiac kolejne pokolenia. Tak bylo za moich czasow, tak jest i teraz.. i minelo 12 lat, sam jestem ciekaw jak dlugo to jeszcze potrwa.. w tym plebiscycie nie chodzilo chyba kto jest najlepszym-mother-fucka-technicznie-gitarzysta, tylko o sukces calosciowy, czyli tez marketingowo-socjologiczny (jakkolwiek by to rozumiec). bo muzyka led zepeelin tez przechodzi z pokolenia na pokolenie, ale chyba w mniejszym gronie odbiorcow.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Starling1 Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.net.autocom.pl 11.05.06, 21:42 Tak oczywiście.Joplin,Hendrix i Morrison także są kultowi tylko dlatego,że się pozabijali przed 30-stką(mieli tyle lat co Cobain)..Proponowałabym co niektórym,żeby najpierw pomyśleli zanim coś na forum spłodzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 22:00 Akurat co do Joplin to się zgadzam - gdyby żyła do dziś jej sława przeminęła by dawno temu. Podobnie byłoby z Cobainem. Natomiast Hendrix wymiatał na gitarze, a Morrison pisał niezłe teksty i ich miejsce w panteonie jest jak najbardziej zasłużone. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woo Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.local / 212.180.147.* 12.05.06, 10:10 a Cobain wymyslal zajebiste melodie, i co? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawdziwek Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.aster.pl 12.05.06, 14:41 Gość portalu: woo napisał(a): > a Cobain wymyslal zajebiste melodie, i co? ;-) I powinien w związku z tym wygrać w kategorii pop. Rock to muzyka, której nierozerwalną część stanowi riff i solówka. I właśnie pod tym kątem ocenia się "wielkość" muzyka rockowego - chodzi o pomysłowy riff i umiejętność przekonującej improwizacji w części solo (Page, Hendrix, Blackmore), ewentualnie o improwizację wokalną (Plant, Gillan). Niestety dla wielu dzieciaków, każdy hałas wydobywany z gitary elektrycznej to od razu rock. A wystarczyłoby trochę pogrzebać w historii rocka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Starling1 Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.net.autocom.pl 11.05.06, 21:45 Chciałam jeszcze dodać,że rockmanem i w ogóle idolem wszech czasów jest i chyba już zawsze będzie Lennon. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iza Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.06, 21:54 chyba zawsze tak było, że rock + autodestrukcja(samobojstwo lub nadużycie czegoś tam)= romantyczny mit, kultowość. Takich legend to jest pełno :Hendrix, J.Joplin, Jim Morisson, Bon Scott, Freddie Mercury, Lane Staley, etc. Odpowiedz Link Zgłoś
megasceptyk Re: Cobain rockmanem wszech czasów 11.05.06, 23:01 Freddie Mercury nie popełnił samobójstwa ani nie nadużył czegoś, nie umieściłbym go na twojej liście. Poza tym nie masz racji oczywiście i używasz sloganów w wypowiedzi, bez zastanowienia zresztą. PS. Kto ma dostateczną wiedzę o trendach muzycznych w czasach Mudhoney i T.E.D doceni rolę jaką odegrała Nirvana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarooo Adoracja rozwydrzenia i pretensjonalności IP: *.spray.net.pl 11.05.06, 22:01 trochę darcia ryja + bezsensowna, pijacko-narkomańska śmierć = recepta na megaidola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osoba. Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 22:02 Szkoda, że ludzie doceniają go dopiero teraz, nie jak żył. Mimo, że zaczęłam słuchać Nirvany dopiero po śmierci Cobaina nie robiłam tego dlatego, że się zabił i jest przez to taki świetny czy dlatego, że przeżywałam 'bunt'. Cobain śpiewał szczerze i to mi się podoba. Jak zobaczyłąm w jakimś 'Bravo' czy 'popcornie' ostatnio płytę z filmem pt."czego jeszcze nie wiesz o Nirvanie"(czy jakoś tak ) i całkowicie przeciętny artykuł na ten temat to mnie to nieco wypełniło niesmakiem. Nie mówiąc już o tym, że samobójstwo to tylko wersja oficjalna - ale to oddzielny temat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg arctic monkeys? alex turner? IP: *.icpnet.pl 11.05.06, 22:05 no tak, to anglicy sie wypowiedzieli...alex turner, lol Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.hq.culm.net / *.culm.net 11.05.06, 22:11 A gdzie Hendrix? Odpowiedz Link Zgłoś
phase86 Re: Cobain rockmanem wszech czasów 11.05.06, 22:55 A może ludzie szukają autentyczności w dzisiejszym komercyjnym swiecie, a Cobain był autentyczny do bólu. Nie był mega utalentowanym gitarzystą, ale głosu odmówić mu nie mozna - klase pokazał na unplugged. Jak chcesz wiedziec co w nim było takiego autentycznego to przeczytaj sobie w wolnym czasie jego biografie, napisana "lekkim" piórem czyta się szybko i łatwo, więcej niż dzień nie powinna Ci zająć Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: Cobain rockmanem wszech czasów 11.05.06, 23:24 Nie był wybitnym gitarzystą ani nawet wokalistą, ale w jego twórczości była niesamowita moc, autentyczność i siła, które dokonały przełomu w muzyce. Tytuł "rockmana wszech czasów" to oczywiście tylko zabawa, nie sposób wybrać najlepszego z najlepszych, ale Cobainowi niewątpliwie należy się miejsce w panteonie muzyków wszech czasów, bo to dzięki Nirvanie popularna muzyka rockowa choć na chwilę odzyskała świeżość i autentyczność. A że tragiczna śmierć stworzyła legendę i dodała sławy? Cóż, takie prawa rynku. Ale nie wolno zapominać, że swoje piętno na muzyce Kurt zostawił jeszcze długo przed śmiercią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doskonałe Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.06, 00:59 gallaghera z oasis, kurta z nirvany, bowiego zestawiaja z frontmanem arctic monkeys! niebywałe! to nie jest nawet angielski humor Odpowiedz Link Zgłoś
messien Sorry a kim jest Alex Turner? 12.05.06, 01:11 Cobaina znam, Lennona i Bowiego rowniez a nawet Gallaghera ale kim jest Turner? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Larry Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.06, 07:01 Dla tych ktorzy twierdza ze byl przecietnym muzykiem - bullshit. Takie wrazenie moze powstac dlatego ze komponowal proste numery. Byl świetnym instrumentalista i wokalista a co najwazniejsze potrafil swietnie polaczyc granie na gitarze z niesamowitym wrzeszczeniem i to w dodatku wszystko w melodii. Jesli kots mysli ze 'to nic wielkiego' niech sproboje sobie zagrac 3-akordowy Territorial Pissings (lub inny szybki numer nirvanki) od poczatku do konca, gwarantuje ze po 1 utworze bedzie padniety na pysk jak po zrobieniu 60 pompek... Wiem bo sam tak robilem, po tym nabralem szacunku do Cobaina. 1 miejsce hmmmm ja bym polemizowal ale pierwsza piątka napewno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: caroll Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.toya.net.pl 12.05.06, 07:49 Wyborcza jest nieuleczalna - z uporem maniaka popełnia wciąż ten sam błąd - panowie dziennikarze, jak naprawdę należy pisać "wszechczasów'? Wpiszcie sobie choćby w google - ten was poprawi. A co do tematu - uważam, że były czasy, które obrodziły w wyjątkowo dobrych wokoalistów - piszę były, gdyż dawno przeminęły.Kto dziś spróbowałby wykonać np.wokal z "Since i've been loving you" Led Zeppelin? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roslin Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.oddk.pl 12.05.06, 09:55 > Wyborcza jest nieuleczalna - z uporem maniaka popełnia wciąż ten sam błąd - > panowie dziennikarze, jak naprawdę należy pisać "wszechczasów'? Wpiszcie sobie > choćby w google - ten was poprawi. Pani(e) Caroll, nie jestem dziennikarzem Wyoborczej, ale zapewniam, że "wszech czasów" pisze się właśnie tak :) A zamiast google'a do sprawdzania ortografii polecam słownik ortograficzny :) Co do samego plebiscytu - widać, że jest angielski (no bo po co np. taki Gallagher z Oasis, które ściąga z Beatelsów aż boli). Gdyby zrobić taki plebiscyt w Polsce, wygrałby zapewne niejaki M. Wiśniewski. A dla mnie i tak rockmanem wszech czasów jest Roman Giertych ;))) PS. Co do Pana Planta i Since I've been loving zgadzam się w 100%, ale to plebiscyt na najlepszego raockmana, a nie wokalistę, więc najpierw należałoby zdefiniować kim jest rockman. Jak dla mnie i tak wygrywa Romuś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cami cpun wszechczasow... IP: 81.19.200.* 12.05.06, 08:34 no nie czarujmy sie..jest tez duzo lepszysz..ale akurat ten sie w miare wczesnie zacpal... Odpowiedz Link Zgłoś
kurdt79 Re: Cobain rockmanem wszech czasów 12.05.06, 09:17 Bardzo dobry wybór, dziwią mnie te uwagi - ze nie zasłużył, widiocznie piszą to osoby wychowane na hip - hopie - jaki muzyk porwał za soba tylu młodych ludzi, swoja muzyką - świetną i osobowiśią, przecież za nim nie szła zadnach machina promocyjna broni go zawsza muzyka i jego charakter czyli uczciwość i przede wszystkim szczerośc w tym co robił. GRUNGE NOT DEAD Odpowiedz Link Zgłoś
no.morro Re: Cobain rockmanem wszech czasów 12.05.06, 09:34 To prawda ze Cobain nie był wybitnym gitarzystą ale czy do tego służy gitara zeby na niej wymiatać bez ładu i składu niekończące się solówki? Do czego służy muzyka odbiorcom? Dla mnie do przeżywania i budowania nieznanych mi nastrojów. Dlatego wolę 4 akordy Cobaina w Something in the Way niż np trącące zmianierowanie dokonania Led Zeppelin (też lubię, ale czegoś tam mi brak). Turner nagrał na razie tylko 4 fajne piosenki, więc to przesada że jest na tej liście. Brakuje mi za to Morrisona. Swoją drogą to ciekawe że Doors można słuchać do tej pory jakby nagrali to wczoraj, a w Deep Purple, czy Led Zeppelin słychac jednak że to staroć. Oasis to pomyłka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek7722 Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.06, 09:42 Zgadzam się, że nie był wybitnym gitarzystą. Ale on sam o tym wiedział i sie do tego przyznawał. Proste riffy znane "z dzieciństwa", z Black Sabath, Led Zeppelin, Jimiego Hendrixa czy The Beatles jak i Sex Pistols - to były muzyczne korzenie z których brała sie muzyka Nirvany. A sposób na piosenkę? Dobra zwrotka, referen, Dobra zwrotka,referen zła zwrotka referen i ew. dobra zwrotka :) szybko i zgrabnie. A czsami szyba, brudna, fałszująca muzyka (posłuchajcie koncertowych wykonań Nirvany) jest o niebo lepsza i autentyczniejsza niż godzinami szlifowana i poprawaiana wersja studyjna. Oczywiście to fałszowanie dotyczy tylko pewnych rodzajów muzyki bo np orkestra symfoniczna która fałszuje to raczej nie znajdzie wielu odbiorców. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
crazy.berserker Re: Cobain rockmanem wszech czasów 12.05.06, 09:59 kurdt79 napisał: > Bardzo dobry wybór, dziwią mnie te uwagi - ze nie zasłużył, widiocznie piszą to > > osoby wychowane na hip - hopie - jaki muzyk porwał za soba tylu młodych ludzi, > swoja muzyką - świetną i osobowiśią, przecież za nim nie szła zadnach machina > promocyjna broni go zawsza muzyka i jego charakter czyli uczciwość i przede > wszystkim szczerośc w tym co robił Bardzo słuszne słowa, w zasadzie chyba najlepsza wypowiedź w tym wątku. O ile Cobaina mozna uznać za ikonę jego czasów, to dziś trudno kogoś okreslić tym mianem Odpowiedz Link Zgłoś
belfastmf Re: Cobain rockmanem wszech czasów 12.05.06, 10:09 Bez sensu ta ankieta a gdzie cała historia rocka...Jim Morrison,Janis Joplin,Johhny Rotten,Sex Pistols,Dead kennedys,Rolling Stones czy J.Hendrix i wielu innych.Ludzie uczcie się historii,słuchajcie płyty z lat 60-tych i 7o- tych to był najlepszy czas rocka. Ten cały Cobain był niezły ale tylko niezły,kudy mu do wyżej wymienionych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ahaha Re: Cobain rockmanem wszech czasów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.06, 13:14 Niby czego Ci brakuje w Led Zeppelin.. Toż to giganci są. Wolę White Summera i Dazed and Confused z grą smyczkiem na gitarze niż 4 akordy Kurta. A i Led Zepp ani o krztę sie nie zestarzalo (tzn ich muzyka...) Odpowiedz Link Zgłoś