Dodaj do ulubionych

POMOCY BO PADA!!:))

IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 06.07.03, 20:40
czesc!
Spędzamy wakacje na Warmii w okolicach Bartoszyc ,mamy pod dostatkiem gliny
i wolnego czasu.PomySlałysmy,że fajnie byłoby zając sie garncarstwem ale nie
wiemy nic o tym jak to się robi.Mamy surowy materiał i duzo zapału:)))
Interesuje nas budowa pieca do wypalania,koła garncarskiego i wszelkich
technik.Pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • civic_vtec Re: POMOCY BO PADA!!:)) 06.07.03, 21:36
      Troche poszukalem (wyszukiwarka + haslo garncarstwo) i w efekcie m.in.

      www.epo.pl/ceramik/ceramika.htm - troche teorii
      users.nethit.pl/forum/forum/epo/ - forum o ceramice, popytajcie tutaj

      Przejrzalem 200 hasel z blisko 1000. Jesli macie komputer i internet to na
      dzisiejszy wieczor polecam wlasne poszukiwania np. z wyszukiwarka Google:
      www.google.com/webhp?hl=pl
      • Gość: mahoney Re: POMOCY BO PADA!!:)) IP: *.man.polbox.pl 06.07.03, 23:13
        proponuje zebyscie koledze civicovi udostepnili na zawsze pierwszy garniec w
        zamian za ukazana pomoc
    • Gość: mahoney Re: POMOCY BO PADA!!:)) IP: *.man.polbox.pl 06.07.03, 23:14
      a jak pada to ja mam bardzo fajny parasol i moge go udostepnic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka