Dodaj do ulubionych

czy ktos tu czyta książki?

IP: *.centertel.pl 20.08.08, 21:06
www.radiokrakow.pl/www/home.nsf/ID/zest_patronaty_ast
Obserwuj wątek
    • Gość: BogatyOjciec.info czytam Bogatego Ojca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.08, 21:36
      Ja czytam Roberta Kiyosaki z serii Bogaty Ojciec.. ( www.BogatyOjciec.info ) i po tych
      książkach zwolniłem się z pracy (ponad 2 lata temu) i teraz żyje mi się o wiele łatwiej, nie robię praktycznie nic, nie pracuje za pieniądze - teraz to pieniądze pracują dla mnie.

      Nie wstaje już rano, nie muszę słuchać głupiego szefa i znosić jego humory.. a w ogóle trudno to opisać – czuję się szczęśliwy!! i wolny!!
      Pracując na etacie czułem się jak niewolnik lub nieporadny głupek, który wykonuje polecenia szefa.. tak się czułem bo przez 6 lat wstawałem codziennie rano o 8,00 i meldowałem się w pracy witając z uśmiechem szefa, a tak naprawdę nie było mi do śmiechu. Nigdy nie mogłem się doczekać godziny 17,00.,, Dobrze że to już nie powróci

      Życzę Wam także wolności
      • Gość: marta Re: czytam Bogatego Ojca IP: *.centertel.pl 21.08.08, 07:36
        a moze cos z literatury. poradniki jak zyc i przetrwac to na inne okazje :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka