Dodaj do ulubionych

Perly Allegro II

28.08.08, 10:51
orly-sokoly.blogspot.com/
Nietypowe haiku

WYKONANA Z CZARNEGO ATłASU
BARDZO łADNIE UKLADA SIE NA CIELE
BęDZIESZ BłYSZCZEC W TOWAżYSTWIE
KAżDY FACET BEDZIE TWUJ

---

To moj osobisty faworyt:

stan uzywany, ale smialo moge napisac ze jest jak nowa ,poniewaz nie trawilam,
w rozmiar, a oderwalam metke
Obserwuj wątek
    • greta.garbon Re: Perly Allegro II 28.08.08, 11:12
      Cha,cha,cha...
      hehehehehe...
      hihihihihi...
      hyhyhyhyhy...
      • drzejms-buond Re: Perly Allegro II 28.08.08, 16:17
        JAPONEK WIĄZANY W KOŁO NOGI

        :-D)))))))))))))
        to lepsze niźli "TEN PERFUM"!
    • around_the_sun Z Krakowa :D 28.08.08, 17:26
      Sprzedam parkę Tchórzyków i córeczke z Krakowa
      • brezly Lovely (dzieki, I.) 01.11.08, 13:19
        tinyurl.com/6o2dhv
        • modliszka61 Re: Lovely (dzieki, I.) 01.11.08, 13:44
          Ja zawijam zupełnie inny design.
          • brezly Re: Lovely (dzieki, I.) 01.11.08, 14:08
            W trzarzki? Tak bedziej emo?

            Swoja droga nigdy bym nie skojarzyl emo z MO :-) Albo ZOMO.


            www.wrzuta.pl/audio/uVxWOj8TqN/miki_mousoleum_-_zomo_na_legnickiej
        • audrey.h na marginesie 01.11.08, 14:07
          dzięki Brezu za przypomnienie o istnieniu Allegro. czasem zapominam i w sumie są to chwile szczęśliwe. bywa jednak, że lektura orłów-sokołów dostarcza dalece cenniejszych wrażeń ;)
          • brezly Re: na marginesie 01.11.08, 14:09
            Ja uwielbiam to:
            aaaby-sprzedac.blogspot.com/
            • audrey.h Re: na marginesie 01.11.08, 14:13
              taaak! to też. niestety ;)
              choć tylko w małych dawkach. inaczej coś paczy (od paczyć, nie patrzeć) mi się w głowie ;)
              • brezly Re: na marginesie 01.11.08, 14:14
                Homeopatycznych bardziej?
                • audrey.h Re: na marginesie 01.11.08, 14:39
                  no kurczę, wylogowawszy mię a potem nie chcieć zalogować powtórnie Agora, no!

                  > Homeopatycznych bardziej?

                  dość ryzykowne porównanie, zważywszy, że po tym blogu można się rozchorować ;), ale tak, zdecydowanie tak.
                  no, jeszcze się kręcę po domu ale za chwilę przestanę.
    • modliszka61 Re: Perly Allegro II 01.11.08, 18:08
      Dzięki wielkie za perły.Oglądanie ich to pożywienie i delicyje
      dla głowy mej.
      To był ekstrawagant w to dzisiejsze święto.
      Wreszcie wiem jak się nosi kobieta z klasą.
      • brezly A propos dzieci 01.11.08, 19:01
        "ROZMIAR PASUJE TAKZE NA WIĘKSZE DZIECKO TYPU 128 CM !
      • brezly RÓMIANKA CHANEL 06.12.08, 10:53
        aaaby-sprzedac.blogspot.com/2008/12/rmianka-chanel.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka