IP: *.chello.pl 15.02.02, 15:18
Wszędzie się o niej ostatnio czyta. Ja utwierdzam się w tym, że to naprawdę mój
problem. Nie wiem co robić. To takie dziwne powiedzieć o sobie: mam depresję.
Jeszcze mogę normalnie pracować, ale uczyć się - nie za bardzo. Z premetytacją
oblałam ostatni, najważniejszy egzamin na roku. W weekend śpię do 15.00. Moje
potrzeby estetyczne zmalały do zera. Jem byle co. Olewam przyjaciół. Jestem
sama. Chcę i nie chcę być sama.
Co robić?
Obserwuj wątek
    • Gość: fnoll Re: depresja IP: *.bydgoska.krakow.pl 15.02.02, 15:36
      Gość portalu: leila napisał(a):

      > Co robić?

      szukac pomocy, poki jeszcze ci sie chce

      powodzenia :)

      fnoll
      • Gość: masza Re: depresja IP: *.*.*.* 15.02.02, 16:36

        >
        > szukac pomocy, poki jeszcze ci sie chce
        >
        Złote słowa!

        Nie myśl tylko, ze Twój problem nie jest jeszcze wystarczjąc poważny, aby szukać
        profesjonalnej pomocy. To tylko pułapka.
        masza

    • Gość: Hesia Re: depresja IP: 194.103.40.* 15.02.02, 15:37
      polecam lekarza ;)
      powaznie... psychiatra to nie wstyd.
    • Gość: Pastwa Re: depresja IP: 172.17.15.* 18.02.02, 01:01
      Mam czasami tak samo i to bez depresji az boję sie poymysleć co bedzie jak mnie
      ogarnie.
      ps.trzymaj sie choć, troche wysiłku nie zaszkodzi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka