gwiazdka.z.nieba
23.07.03, 22:08
Na moich nogach pojawiły sie krostki małe.Czy to wysypka??
Myślałam ze to od balsamów ktore uzywam ale od pewnego czasu wlasnie
przestalam uzywac bo mi sie skonczyly no i wyskoczyly mi ppo tym te krostki
Mam je tylko na nogach??
Co to moze byc?
Jak je zwalczyc?
Może dermatolog? własnie wyjezdzam na wakacje i dermatolog narazie odpada
Co mi jest?