Dodaj do ulubionych

revlon skinlights

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.03, 22:34
Czy ktoras z was uzywala lub uzywa? Wiem, ze sa rozne odcienie, ale nie
zalezy mi na nadaniu skorze opalonego odcienia, a jedynie na rozswietleniu
cery. Czy odcien PINK bedzie sie nadawal?
Obserwuj wątek
    • Gość: Joasia Re: revlon skinlights IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 09.08.03, 22:51
      A czy ten pdkład jest dostępny w Polsce, bo u mnie w Płocku prawie wgóle nie ma
      produktów Revlona? Czy orientujecie się ponadto może, czy kolor buff nadaje się
      do bardzo jasnej karnacji?
    • elve Re: revlon skinlights 10.08.03, 03:30
      pink (fluid) bardzo ładnie rozświetla i jest niemiłosiernie wydajny. pudru
      sypkiego nie używałam.
    • Gość: lola Re: revlon skinlights IP: korbank:* / 10.0.0.* 10.08.03, 09:20
      Ja uzywam , nie wiem jak sie odcien nazywa, bo sie starło(mam 2 lata), w
      jasniutkiej tubce, takiej kremowej, wiec ten jest chyba najjasniejszy- b.
      ładnie rozswietla, nadaje błysk bez koloru
      • dida Re: revlon skinlights 10.08.03, 10:23
        ja mialam krem i puder.
        krem jest bardzo lekki, wtapia sie w skore ale zarowno on jak i puder bardzo
        mocno swieca. nie nadaja sie ot tak na polozenie na twarz. wiec albo pod
        podklad, albo wymieszane z podkladem, albo tylko na fragmenty twarzy. puder
        dodatkowo ma jakby perlowa poswiate.
        bardzo lubie puder-moge "wymalowac" nim cale cialo, wyglada to lepiej niz
        popularne teraz balsamy roswietlajace. jest tez bardzo trwale o dziwo-nawet po
        kapieli zostaja swiecace drobinki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka