Gość: mk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.03, 22:34 Czy ktoras z was uzywala lub uzywa? Wiem, ze sa rozne odcienie, ale nie zalezy mi na nadaniu skorze opalonego odcienia, a jedynie na rozswietleniu cery. Czy odcien PINK bedzie sie nadawal? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Joasia Re: revlon skinlights IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 09.08.03, 22:51 A czy ten pdkład jest dostępny w Polsce, bo u mnie w Płocku prawie wgóle nie ma produktów Revlona? Czy orientujecie się ponadto może, czy kolor buff nadaje się do bardzo jasnej karnacji? Odpowiedz Link Zgłoś
elve Re: revlon skinlights 10.08.03, 03:30 pink (fluid) bardzo ładnie rozświetla i jest niemiłosiernie wydajny. pudru sypkiego nie używałam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: revlon skinlights IP: korbank:* / 10.0.0.* 10.08.03, 09:20 Ja uzywam , nie wiem jak sie odcien nazywa, bo sie starło(mam 2 lata), w jasniutkiej tubce, takiej kremowej, wiec ten jest chyba najjasniejszy- b. ładnie rozswietla, nadaje błysk bez koloru Odpowiedz Link Zgłoś
dida Re: revlon skinlights 10.08.03, 10:23 ja mialam krem i puder. krem jest bardzo lekki, wtapia sie w skore ale zarowno on jak i puder bardzo mocno swieca. nie nadaja sie ot tak na polozenie na twarz. wiec albo pod podklad, albo wymieszane z podkladem, albo tylko na fragmenty twarzy. puder dodatkowo ma jakby perlowa poswiate. bardzo lubie puder-moge "wymalowac" nim cale cialo, wyglada to lepiej niz popularne teraz balsamy roswietlajace. jest tez bardzo trwale o dziwo-nawet po kapieli zostaja swiecace drobinki. Odpowiedz Link Zgłoś