catarina1
12.03.04, 08:44
Niedługo zaczynam układanie parkietu. Będzie to dąb (I i II gat.)o długości
35 cm. Ułożony będzie w podwójną jodełkę. Zrobiłam już wstęmne rozeznanie w
lakierach, ale o klejach nie wiem nic. Dodam, że głównie zalrży mi na tym,
żeby klej był jak najmniej toksyczny, najchętniej ekologiczny. Który według
Was jest najlepszy?
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich!
Kasia