jalis1953
04.02.11, 10:26
Córka z zięciem postanowili budować dom.Obecnie są na etapie poszukiwania wykonawcy.Potencjalny wykonawca po analizie projektu zażyczł sobie 110 000/sto dziesięć tysięcy/za postawienie domu w stanie surowym/przykryty dachem bez okien i nstalacji/.Dom parterowy o powierzchni ok.160m2.W podziemiu garaż na dwa samochody i niewielka kotłownia,z garażu wejście do domu,Na parterze 4 pokoje,salon,kuchnia, 2 łazienki.Strop drewniany,poddasze nieużytkowe/strych/.Dach dwuspadowy kryty dachówką bez żadnych okien i innych ozdobników.3kominy ,ściany zewnętrzne dwuwarstwowe.Wydaje mi się,że koszt podany przez tego kandydata na wykonawcę jest zdecydowanie za duży,Co o tym sądzicie?