Dodaj do ulubionych

Wąska działka

13.04.11, 23:44
Ja właśnie buduję na działce o szerokości 15m prostą chatkę:
Tutaj info

Obserwuj wątek
    • Gość: lenka64 Re: Wąska działka IP: *.dynamic.chello.pl 01.10.12, 15:19
      Witam, mialam problem z waską działką. Mam działkę o szerokości ok. 16m- tak myslałam, chciałam wybudować projekt który ma szerokość elewacji 10,84 m. zastanawiałam sie , czy moge ten dom posatwić blizej granicy. I okazało się, ze wystarczyło sprawdzić dokładnie wymiary działki, miała mniej niż 16 m. Stresu było co niemiara, ale pomogł mi artykuł : wybieramprojekt.pl/problem-z-waska-dzialka-niekoniecznie/ . fajnie jest tu opisane, jak sie mierzyć z problemem wymiarów działki. Nastepnym razem bede madrzejsza;)
    • dereesz Wąska działka 02.10.12, 07:50
      Moja działka ma nawet mniej niż twoja bo jakieś 12-13 metrów i właśnie podnoszę o jedno piętro i sąsiada mam 140cm obok ale ciesze się że mam kawałek swojej ziemi. Tylko chce uprzedzić ze przy wąskiej zabudowie jest dużo papierkowej roboty i biegania robią trochę problemów ale da się to przejść więcej niż przy normalnej budowie od początku.
    • wujekkrzysiek Wąska działka 02.10.12, 14:43
      wąską działkę można bardzo ładnie wykorzystać, nie raz widziałem całkiem zgrabne domki na takich działkach a np. za domkiem niewielki ogród niewidoczny z ulicy, ma to swoje plusy
    • wybieramprojekt Wąska działka 03.10.12, 17:25
      O tym czy warto , czy nie warto, mozemy powiedzieć po analizie warunków zabudowy lub MPZP. Zależy jakie mają Państwo wymagania dotyczące domu. Jeśli chcą Państwo budowac dom większych gabarytów, mozliwe,ze lepiej bedzie sprzedac działkę i kupić większą, natomiast jeśli myślą Państwo o domku 100-140 m2, możemy wybrać projekt najlepszy dla Państwa. Przy działkach wąskich mają też Państwo pewne prawa wybieramprojekt.pl/problem-z-waska-dzialka-niekoniecznie/ Pomogę rozwiać wszelkie wątliwości, porady sa bezpłatne. Mogę sprawdzić WZ lub MPZP, dowiedzieć sie jakie mają Państwo zapatrywania na projekt i zastanowić się co zrobić i jak zaplanowac inwestycję. Prosze o kontakt wybieramprojekt@gmail.com .

wybieramprojekt.pl/o-nas/
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka