Dodaj do ulubionych

Stylowy dom mateusz mularczyk

24.06.16, 15:36
Chciałbym zasięgnąć Państwa opinii na temat firmy Stylowy Dom Mateusz Mularczyk.
Firma wykonywała w moim mieszkaniu remont i okazała się totalnie nierzetelna w wykonywanym zleceniu, pozostawiono mnóstwo niedociągnięć, które musieliśmy usuwać poprzez inne ekipy remontowe z prawdziwego zdarzenia. Właściciel firmy pomimo zapewnień nie pojawiał się na mieszkaniu, wysyłał pracownika ktory okazał się być z zawodu kucharzem, a do budowlanki przychodził dorywczo. Pan Mateusz, właściciel firmy stylowy dom mateusz mularczyk przyjeżdżając sporadycznie używał bardzo wielu niecenzuralnych słów i wyzwisk pod jego adresem komentując jego robotę, a raczej błędy które popełniał notorycznie.
Każda zepsuta część remontu oczywiście była winą krzywych ścian, kafli, mozaiki.
A propo mozaiki- własciciel uraczył wykonać mozaikę w łazience. Oczywiście pochwalił się nią na swoim profilu na facebooku. Problem tylko polegał na tym, że mozaika została położona niekierunkowo, ale wina oczywiście została zwalona na nas, i producenta. Dopiero po zwróceniu przez nas uwagi firmie stylowy dom mateusz mularczyk właściciel firmy zorientował się, że trzeba ją położyć w tych samych kierunkach, i nagle nie trzeba było niczego odsyłać na drugi koniec polski i reklamować.
Kolejny szok jaki na nas czekał to wizyta elektryka, który podłączając lampy wyłapał zwarcia. Okazało się, że na środku sufitu panowie przedłużając instalacje pod lampy nie zaizolowali kostki wago, tylko zaszpachlowali ją. Kostka dostała wilgoci i w efekcie po suficie uciekał prąd. Całe szczęście obyło się bez wizyty straży pożarnej czy karetki. Pomijam już fakt, że nie otrzymałem żadnej informacji poinstalacyjnej, gdzie jaki kabel został położony, i gdzie dokładnie jaki kabel idzie.
Tony wyzwisk, przekleństw, uwag sąsiadów na zachowanie ekipy remontowej to tylko mały, krótki opis co nas czekało podczas przygody z firmą stylowy dom mateusz mularczyk.

Zdecydowanie odradzam Państwu uslugi tej firmy.
Poniżej dowody w postaci zdjęć.

[url=https://zapodaj.net/8b7ce586b3b8c.png.html[/url]
]zapodaj.net/479dcfd3d3b23.jpg.html

Obserwuj wątek
    • julka.t Re: Stylowy dom mateusz mularczyk 26.07.16, 09:49
      Obiecałam Panu Mateuszowi Mularczykowi firma Stylowy Dom, że po zakończonym remoncie mojej kuchni umieszczę zdjęcia w necie, by zareklamować jego firmę. Pomimo, że mnie oszukał, wyłudził pieniądze rozwalił kuchnię i zniknął jak kamfora nie zniżę się do jego poziomu i dotrzymam danego mu słowa. Cały remont zajął Panu Mateuszowi Mularczykowi jeden tydzień....i cisza w eterze. Rozwalił ścianę w kuchni i przez środek położył kafle. Osadził wejściowe drzwi tylko na piance i tak zostawił. Nie odbiera telefonów, sms-ów, e maili. Firma zarejestrowana jest na ul. Prądzyńskiego 44/18, nie przebywa tam. Mam kontakt z innymi oszukanymi osobami i dzisiaj wiem, że on tak działa na szeroką skalę.Policja , sprawa w sądzie, windykacja itd. oczywiście będą miały miejsce, natomiast dzisiaj już chcę przestrzec wszystkich przed nieuczciwym wykonawcą. Reklamuje się w Panoramie Firm, ma też profil na facebooku. Jeśli chcecie przestrzec swoich znajomych udostępnijcie tę informację.
    • firmadevel Re: Stylowy dom mateusz mularczyk 10.01.17, 12:48
      Witam, ja współpracowałem z tym złodziejem naciąga i kradnie. Ale nie raz już mu ktoś obił mordę ;-)

Na prawdę nie Polecam tego oszusta.

Jeśli ktoś jest chętny, odebrać swoje pieniądze jakiś zbiorowy pozew czy coś, to zapraszam o kontakt po emaila.
    • thx111 Re: Stylowy dom mateusz mularczyk 31.01.17, 15:03
      Firmy STYLOWY DOM MATEUSZ MULARCZYK już nie ma, ale widze że powstała nowa Remonty od A do Z Mateusz Mularczyk. To ta sama osoba, ostrzegam przed nią. Prosze sobie przejrzeć to forum, wpisy, i sie zapoznać przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy z tym człowiekiem.

Remonty od A do Z Mateusz Mularczyk to ta sama działalność, która jest opisywana na forum.
    • klientka1233 Re: Stylowy dom mateusz mularczyk 01.03.17, 10:59
      Czy to stylowy dom czy remonty od a do z, to i tak polecam.Pan Mateusz szybko i sprawnie zrobił projekt i remont łazienki! Ma sporo fajnych pomysłow i rozwiazań ktore sa mega praktyczne! Polecam i ciesze sie ze nie zaufalam tym opinia. Dziwne bo wszystkie sa z jednego dnia/miesiaca.
      • thx111 Re: Stylowy dom mateusz mularczyk 03.03.17, 12:36
        Z jednego miesiąca bo niezadowoleni klienci szybko znaleźli to forum, i napisali swoje opinie.
        Firma jest nierzetelna, nie wywiązuje się z terminów, i powierzonych zadań. Pomijam już fakt braku kultury, ciągłych wyzwisk w stronę pracowników i poniżania. A co do kultury osobistej w stosunku do klientów to już nie wspomnę. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ktokolwiek prowadzący firmę przeklinał i rzucał wyzwiskami w stronę zamawiającego. ODRADZAM!
        • stylowydom Re: Stylowy dom mateusz mularczyk 15.03.17, 01:11
          Witam serdecznie odradzasz bo szukałeś frajera który by ci zamontował szafę za Free i co jeszcze ciekawego masz do dodania ze wymyśliłeś sobie ściankę oddzielająca szafę od kuchni i po tygodniu stwierdziłeś ze mam postawić obok jeszcze jedna ściankę która będzie kuweta dla kotka także za free bo tobie brakuje kasy na zrobienie ścianki jak w projekcie i my postawiliśmy ta ściankę co do dalszych komentarzy z Twojej strony szukasz wrażeń i brak zajęcia pozwala Ci na pisanie bzdetów życzę powodzenia i nie życzę sobie nękania mojej osoby To co miałem wykonać w Twoim mieszkaniu zostało w 150% wykonane poniżej wartości rynkowej i tak się odwdzięczyłes życzę powodzenia w życiu prywatnym Panie Tomaszu Woźniak z pełnym szacunkiem do Pana Mateusz Mularczyk
          • thx111 Re: Stylowy dom mateusz mularczyk 20.03.17, 11:42
            Nie rób z siebie bardziej śmiesznego niż jesteś. Nawet nie potrafisz używać znaków interpunkcyjnych jak się wypowiadasz- a jak nie wiesz co to, to Ci podpowiem że to kropki i przecinki. Ściana była w projekcie, a Wy tak ją profesjonalnie postawiliście że Wam się przewróciła za pierwszym razem. Pochwal się może mozaiką panie profesjonalisto, którą położyłeś niekierunkowo, a próbowałeś zwalić winę na producenta mozaiki. Jak kibel zamontowaliście nieszczelnie i lała się spod niego woda przez tydzień czasu to nie miałeś łaskawie czasu przyjechać naprawić błędu i miałeś w dupie, pisząc smsa o treści SPIER***. Tak traktujesz klientów. Szacunek na początku, jak trzeba wyciągnąć rękę po kasę. Wtedy przychodzisz jak kundel z podkulonym ogonem. I nie rób z siebie wariata że remont został wykonany 150% poniżej wartości bo kosztorys sam przedstawiałeś przed rozpoczęciem pracy. Pomijam już oszustwo na wstępie gdzie ustalenie było takie że wykonujesz remont samodzielnie, a wysłałeś kucharza który sobie dorabiał w budowlance. W sumie to powinienem się cały czas wyrażać "próba remontu", bo taki syf jaki po Was został musiała naprawiać PROFESJONALNA firma, a nie kucharz i właściciel firmy z niskim ego, który sobie próbuje je podbudować wyzywając wszystkich dookoła. Niech ludzie się dowiedzą jak traktujesz klientów,i ile wyzwisk poleciało w stronę p.Leszka czy w stronę p.Krystiana. Zostawiliście tak profesjonalnie pociągnięty kabel z prądem w suficie w salonie, niezabezpieczony chociazby kostką wago,tylko szpachlą że powodowało to przebicia prądu. Ale co Ty mozesz wiedzieć o profesjonalnym remoncie. Zajmij się noszeniem cegieł, bo na remontach to się nie znasz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka