IP: *.chello.pl 23.02.06, 12:40
koncze budowe domu. wymarzyly mi sie porecze na schody kute robione przez
kowala artystycznego. moze ktos ma jakies fajne pomysly imoze podeslac
zdjecia? adres: mirkoz1@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek
    • kowal_mosina Re: schody 14.04.06, 10:53
      Król Artur zaprasz do swojej królewskiej kuźni. biuro@krol-artur.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka