Dodaj do ulubionych

megaproblem

19.04.06, 21:59
odziedziczyłam dom w budowie, praktycznie ukończony, ale nie odebrany, budowa
rozpoczęta w 1992 roku, niestety dziennik budowy nie był prowadzony, mało
tego dom jest niezgodny z projektem, chciała bym go sprzedać ale nie wiem jak
wyprostować te braki, myślę że ówczesny kierownik budowy poszedłby na
uzupełnienie dziennika budowy ale czy trzeba teraz prijekt dostosować do
zbudowanego już domu czy można to jakoś obejść
jestem w wielkiej kropce i proszę o pomoc
Obserwuj wątek
    • emagda Re: megaproblem 20.04.06, 14:11
      Podnoszę temat
      • s-y-l-l-a Re: megaproblem 20.04.06, 14:32

        Pytanko: dziennik był wogóle wydany?? Rozpoczęcie budowy zgłoszone?
        Oświadczenie ówczesnego kierownika o podjęciu obowiązków było złożone?
        • Gość: observator Re: megaproblem IP: 82.146.246.* 20.04.06, 17:23
          Jesli budowę rozpoczęto na podstawie ważnego pozwolenia - to nie masz dużego
          zmartwienia. Musisz liczyć się z kosztami przygotowania pełnej dokumentacji do
          pozwolenia na użytkowanie (ok. 6.000 - 10.000 PLN ) w zależności od regionu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka