emagda
19.04.06, 21:59
odziedziczyłam dom w budowie, praktycznie ukończony, ale nie odebrany, budowa
rozpoczęta w 1992 roku, niestety dziennik budowy nie był prowadzony, mało
tego dom jest niezgodny z projektem, chciała bym go sprzedać ale nie wiem jak
wyprostować te braki, myślę że ówczesny kierownik budowy poszedłby na
uzupełnienie dziennika budowy ale czy trzeba teraz prijekt dostosować do
zbudowanego już domu czy można to jakoś obejść
jestem w wielkiej kropce i proszę o pomoc