Gość: paulos
IP: *.mos.gov.pl
13.08.03, 12:55
Podobno powinno się używać do przyklejania luster klej na bazie silikonu. Ja
mam klej do luster na bazie kauczuku i ciekaw jestem czy takowy też się
nadaje. Wydaje mi się, że zalecany jest klej silikonowy ze względu na jego
elastyczność i ewentualne osiadanie budynku. Ale kauczukowy też jest chyba
elastyczny...?
Pzdr