almost_angel
05.03.08, 18:34
czy ktoś podobnie jak ja posiada wrażenie że budowa wymarzonego
domku rujnuje finansowo ?
ok przyznaję bez bicia - jestem trochę rozrzutna, ale teraz wzięłam
się w garść, zacisnęłąm pasa i oszczędzam. pomimo tego czuję że nie
wyrobię finansowo i na kredyt i na wyposażenie. czuję, że zamiast
cieszyć się że domek stoi, rośnie w górę ja wyrywam włosy z głowy
myśląć skąd wziąć na drzwi, kafeki etc.
i tak powolutku chciałam wszytsko zrobić ale waidomo wykonczyć muszę
jeden pokój i 1 łazienkę - dosłownie minimum.
może po prostu nie "dorosłam" do budowy domu.
pozdrawiam