Gość: May IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.04, 22:35 Czy ktoś wie jakie są warunki zatrudnienia w Philipsie? W szczególności interesuje mnie Philips Pabianice. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj