Dodaj do ulubionych

perfumy - inspiracje

09.11.12, 22:18
witam ;)
przyszedl taki moment, ze wszystkie perfumy mi sie pokonczyly i pora zainwestowac w cos nowego ;p pomyslalem, ze poszukam tu inspiracji, wiadomo, ze najlepiej nabyc cos sprawdzonego i polecanego ;)
tak wiec zwracam sie do Was z pytaniem czego uzywacie, co polecacie jesli cos mozecie polecic ;p
poszukuje czegos sporego (kolo 100ml) i dluuugo pachnacego, ze tak powiem ;) raczej interesuja mnie swieze zapachy, owocowe... poprzednio uzywalem mexx ice touch i byl super ;)
aha... no i cena... im mniej tym lepiej powiedzmy, ze gooora 100zl... ;p
mam nadzieje, ze podsuniecie mi pare pomyslow i jutro bede mogl udac sie do sklepu, zeby je zweryfikowac ;p pozdrawiam! :)
Obserwuj wątek
    • coffei.na Re: perfumy - inspiracje 13.11.12, 12:21
      David Beckham - jest bardzo elegancki zapach dla faceta i za przyzwoita cenę :)

W pierwszym momencie zapach zachwyca dynamiczną świeżością orzeźwiającej mandarynki. Arbuz daje ciepło słońca, a intensywna bryza morska pobudza zmysły. Tropikalny aromat lantany łączy się z eleganckim zapachem cyprysu i przekonuje męską siłą. Aromatyczne jagody jałowca użyczają kompozycji magnetycznej siły przyciągania. Luksusowa biała ambra, paczuli ujawniają nadzwyczajną głębię, dzięki której zapach ma ekskluzywny charakter.

kutwa jak ja kocham te opisy...:)

ale serio zapach wart zdecydowanego zmysłowego mężczyzny! (na allegro kupisz testery po 50-60 zł!)
      • agios_pneumatos Re: perfumy - inspiracje 13.11.12, 13:55
        coffei.na napisał(a):

> W pierwszym momencie zapach zachwyca dynamiczną świeżością orzeźwiającej mandar
        > ynki. Arbuz daje ciepło słońca, a intensywna bryza morska pobudza zmysły. Tropi
        > kalny aromat lantany łączy się z eleganckim zapachem cyprysu i przekonuje męską
        > siłą. Aromatyczne jagody jałowca użyczają kompozycji magnetycznej siły przycią
        > gania. Luksusowa biała ambra, paczuli ujawniają nadzwyczajną głębię, dzięki któ
        > rej zapach ma ekskluzywny charakter.
        >
        > kutwa jak ja kocham te opisy...:)
        >

Opis z ulotki czy autorski?

Kutwa jest ok, ale ma też inne konotacje. Urwał (też w wersji 'pietrzuszce/jego nać) też ma patos.
        • coffei.na Re: perfumy - inspiracje 14.11.12, 07:14

> Opis z ulotki czy autorski?

Autorski -gdybym go przedstawiła podziałałby zapewne nie tylko na zmysł powonienia :P

> Kutwa jest ok, ale ma też inne konotacje. Urwał (też w wersji 'pietrzuszce/jego
          > nać) też ma patos.

No nie wiem nie wiem-mozna zastosować kootwa bądź kutfa-urwał troszkę źle mi się kojarzy...
    • potworski moje= 13.11.12, 23:26
      Ostatnio polecam:
      Paco Rabanne - One Million: całkiem niezły, ostatnio mój numer jeden
      Kenzo by Tokio: drugi w klasyfikacji na zmianę z pierwszym
      Clinique Happy: fajny lekki zapach na dzień
      Gucci Pour Homme: niezły na wieczór, ciężki i żywiczny zapach
      Coś tam jeszcze z Isseya lubiłem, ale zapomniałem nazwy
      Very Valentino=stary, ale jary

Odradzam:
      Joop! What About Adam=wyjątkowo parszywy=nie wiem co mnie podkusiło, musiałem być pijany jak go kupowałem=wyje#bałem całą butelkę 100ml po kilku użyciach
      Burberry London=to samo=początkowo mi się podobał, potem do wywalenia
      Ralph Lauren Romance=nie wiem co te perfumy robią w kategorii męskich
      Davidoff Cool Water=trochę pospolite
      Chanel Platinum Egoiste=szybko się znudziły
      Terre d'Hermes=także szybko się znudziły
        • potworski Re: moje= 14.11.12, 12:53
          Ale co mam ci podpowiedzieć? Mogę co najwyżej powiedzieć jakie mnie się podobają, ale to chyba niespecjalnie cię urządza?
            • potworski Re: moje= 15.11.12, 12:40
              spadlyliscie napisała:

> urządza

To akurat dosyć złożony temat, bo zapach konkretnych perfum inaczej komponuje się na różnych osobach. Kiedyś mocno podobał mi się Kenzo Elephant Jungle. Teraz np Paco Rabanne XS edycja Black, Thierry Mugler Alien - granatowy, lub Coco Chanel Mademoiselle.
              Co ciekawe - męski Acqua di Gio Armaniego także bardzo pasuje do kobiet.

Największe z kolei obrzydlistwo to Lancome Tresor Midnight Rose=ciężki, słodki zapach doskonale nadający się do wywoływania wymiotów.
      • konwalia55 Re: moje= 15.11.12, 19:46
        do Twojej listy (z tym samym numerem 1) dodalabym jeszcze:
        Higher Dior
        L'Eau D'Issey Pour Homme Issey Miyake
        Jean Paul Gaultier Le Male - tez stare, ale wciaz piekne

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka