Gość: m. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:02 Witam, może ktoś z Was pracował jako przedstawiciel handlowy w ttej firmie. jakie zarobki i jaki klimat. będę wdzięczna za informacje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj