Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    PH w Asavita

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:02
    Witam,
    może ktoś z Was pracował jako przedstawiciel handlowy w ttej firmie. jakie
    zarobki i jaki klimat.
    będę wdzięczna za informacje
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka