Dodaj do ulubionych

casto Ełk

09.03.12, 08:11
Witam. Napisze jak to u nas jest. Wszyscy pamiętają implantację, darmowe jedzenie pod chmurka, miłą atmosferę na otwarciu, poczęstunek i dobry alkohol po części oficjalnej. Każdy zadowolony że ma szansę pracować dla tak wspaniałej firmy. Następnie była inwentaryzacja i się zaczęło. Zwolnienia, nagany (nagana=brak premii przez rok) obniżenie premii, upomnienia dla każdego. Uśmiechy na twarzy pracowników gasły z każdym dniem. A wszyscy pamiętają słowa które padły na rekrutacji: "będziemy jedną wielką Rodziną". Teraz większość jest nastawiona na awans, podpieprzanie kolegów (prym wiedzie kierownik działu narzędzia Piotr N) i psuciu humoru innym w imię zasady: jak ja mam zły humor to ty też będziesz miał. Taka to jest Rodzina. I nie zmienią tego pączki w Tłusty Czwartek ani czekoladki na Dzień Kobiet. Szkoda że tak właśnie się dzieje w firmie, która zawsze była postrzegana jako ta która dba o swoje dobre imię i o swoich pracowników.
Obserwuj wątek
  • bzium000 Re: casto Ełk 11.03.12, 20:24
   Castorama Ełk to specyficzne miejsce. my mieszkańcy mazur mamy w sobie dużo luzu, mazurską fantazję i dużą wytrzymałość ale ktoś kto podjął decyzję o otwarciu casto na tym terenie w ogóle nie wziął pod uwagę naszej mentalności. Nie da rady zrobić z nas sterowanych sztywnniaków w castodresach, ktoś kto podpieprza drugiego NIE MOŻE BYĆ STĄD zniszczyć takie gnidy, niech spier****** do siebie (pozdro KDH narzędzia). Klienci też nie chcą być obsługiwani przez ROBOTY tylko ludzi takich jak oni sami. Tymi naganami, zwolnieniami i straszeniem robią sobie najlepszą reklamę, bo wieści idą dalej. Za kilka miesięcy ludzie tak będą zniszczeni atmosferą pracy, że odejdą grupowo, to by dopiero dyro się zdziwił jakby nikt nie przyszedł do pracy. Nie dajmy się!!! W grupie jest siła!!! I tak nikt z was kariery nie zrobi więc co niektórzy dajcie na luz!!
   • aniax000 Re: casto Ełk 11.03.12, 21:18
    Z tym grupowym odejściem to dobry pomysł. Myślę, że może wówczas by ktoś zobaczył jak ten Sku****byk (DS.) traktuje ludzi. Przy zatrudnieniu mówił w samych superlatywach a jak przyszło co do czego, to kawał dziada z niego. Przyszedł z Warszawy i myśli, że może tutaj Wszystko. GÓ**O może. Dobrze by było gdyby ktoś zwrócił również uwagę na naszą kierowniczkę. Ona nie potrafi się odzywać, potrafi tylko krzyczeć oraz obrażać. Znalazła sobie przydupasa, która za jej plecami jej tak dupę obrabia, że aż miło. Zresztą nasza kierowniczka ze swoim przydupasem to każdemu dupę obrabiają, a później chodzą i się uśmiechają do innych kdh oraz dyrekcji. Pytanie więc co to za kierowniczka co przez zastraszanie oraz krzyk i wyzwiska stara zyskać sobie autorytet. A może przez obrabianie tyłka innym myśli, że jest Fajna? Tesco się na niej poznało i wyj****o ją z hukiem. Wprowadziła tam taki Mobbing, że ludzie z płaczem do domu wracali. Całe szczęście w Tesco dyrekcja czuwała czego nie można powiedzieć o naszej pożal się panie Boże dyrekcji. Masz rację bzium000 My ludzie z mazur nie damy się i musimy się trzymać razem. Trzeba rozwalić te Casto! Zniechęćmy klientów do Nas, niech kupują u konkurencji!
     • ogrodniczek999 Re: casto Ełk 12.03.12, 17:31
      Witam, bardzo fajny temat. Super, że ktoś go założył. Pozwolę sobie na wyrażenie swojej opinie i moich spostrzeżeń.

      Po dzisiejszym dniu wyraźnie widać, że są u nas równi i równiejsi. Jeżeli normalny pracownik weźmie urządzenie zwane Tukanem i pojedzie bez osoby prowadzącej to wyleci bez gadania. Za źle zaparkowaną windę przecież dyro dostał furii i chciał zwolnić ciężko pracującego pracownika. A nasz Rudy Kundel z reklamy jak widać jest ponad nami i może po całym sklepie jeździć i „pracować” na tukanie bez banerów czy osoby prowadzącej, bo w końcu siedzi kilka pokoików obok dyrektora. Tak długo kopał dołek i podpi**dalał, aż zwolnili biedną Martę, która była przecież dziewczyną z Ełku. Jak widać dyrektor trzyma stronę przyjezdnych a gnoi nas lokalnych, pewnie kwestią czasu jest zwolnienie ostatniego kierownika z mazur, założę się, że zastępca już sporo nad tym pracuje, aby jak najszybciej usiąść na stołku Kierownika i jeszcze bardziej się panoszyć. Swoją drogą czy zastanawialiście się za co kierownik zarabia 4 razy więcej od nas? Kieras z narzędzi (również pozdrawiam) wiadomo, za co, ale pozostali? Za przesiadywanie na kawie i palenie papierosów? Nam nie wolno robić przerw a są tacy, co więcej na przerwie niż w pracy mało tego nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu działu, na którym obecnie są, są przyjezdni i zrobili wszystko, co w ich mocy przez pod***rdalanie i podkładanie wcześniej przygotowanych „min” by wyje**no NASZYCH kierowników, nie potrafią przyznać się do porażki i zwalniają ludzi tylko po to by samemu stołek utrzymać i dalej móc się po sklepie panoszyć i pokazywać wszystkim jaki to ja jestem super kierownik co wszystko może (pozdrawiam kierownika z R90). Co myślicie abyśmy wszyscy wzięli urlopy na 21.03? Zróbmy sobie dzień wagarowicza a niech w końcu do pracy wezmą się Ci, którzy do tej pory tylko w faksowni asystentkami się zajmują.
        • xelectric Re: casto Ełk 17.03.12, 07:36
         nie to nie Włodek, po prostu znam sprawęsmile on święty nie jest ale zdaje sobie z tego sprawę...ona myślała ze jest idealna a cała reszta sie myli ot, cosmile
         • zmeczonyedek Re: casto Ełk 26.03.12, 21:17
          ... poznacie się na rudym nie jeden raz , jest do szpiku kości fałszywy , jak nie znajdzie haka na ciebie by cie podjebać , to go wymyśli, i będzie na siłę próbował go uwiarygodnić....już nie raz próbował tym bardziej ze ma blisko kolegę co wciągnie wszystkie jego kłamstwa jak makaron ....
          trzymajcie się tam i nie dajcie się dziadowi ...jak mocniej go przyciśniecie to normalnie się popłacze jak baba .. człowiek skorpion ...śmieszny skorpion...
          • pysiowo Re: casto Ełk 30.03.12, 22:54
           kolejny temat jaki bym chciał poruszyć to tępota i wiek kierowników nie wiem kto takich mlonów w ogóle rekrutował. Młodzi kierownicy to jeszcze sobie radzą bez problemu ale ci starzy to żal... np taki kierownik dekoracji toż on jest tak stary że go już małe dzieci powinny przez przejście przeprowadzać...
           • casto_elk Re: casto Ełk 03.04.12, 17:35
            Co ty człowieku piszesz. Pracowałem z kierownikiem dekoracji przez trzy miesiące i nie narzekałem na niego. Na początku sam się przyznał że nie jest idealny i że są od niego bardziej doświadczeni ludzie ale facet potrafi się do takich rzeczy przyznać. nie zgrywa wszechwiedzacego. to, że nie przedłużył mi umowy to nie jest jakiś koniec świata. życie nie kończy się na castoramie.
  • tadejko Re: casto Ełk 13.03.12, 10:06
   wiem , że niektórzy z was mają rodziny i martwią sie aby ktorego dnia nie dostac wypowiedzenia za przypadkową śrubkę w kieszeni. Niestety system rządzi wielkimi korporacjami i trzeba wyeliminowac najslabsze ogniwo w stadzie. Jesli ktos ma problemy z przystosowaniem do jednostki to wspolczuje mu tego i proponuje zmiane pracy.Nie bronie casto tylko doceniam warunki swojej pracy, bo bywalo gorzej.
   • akukuu00 Re: casto Ełk 13.03.12, 10:20
    tadejko napisał:

    > wiem , że niektórzy z was mają rodziny i martwią sie aby ktorego dnia nie dosta
    > c wypowiedzenia za przypadkową śrubkę w kieszeni. Niestety system rządzi wielki
    > mi korporacjami i trzeba wyeliminowac najslabsze ogniwo w stadzie. Jesli ktos m
    > a problemy z przystosowaniem do jednostki to wspolczuje mu tego i proponuje zmi
    > ane pracy.Nie bronie casto tylko doceniam warunki swojej pracy, bo bywalo gorze
    > j.
    większość ludzi już szuka nowej pracy i tylko czeka na okazję żeby uciec z tego obozu. Bo tak można nazwać Casto Ełk. A nowi szybko się przekonają gdzie trafili jak dostan upomnienie lub naganę nie wiadomo za co. Polityka firmy ma na celu kontrolę pracowników, nawet monitoring zajmuje się szpiegowaniem pracowników a nie klientów którzy kradną. Oko Wielkiego Mirka czuwa!!!
    • pan_tomasz_nowobogacki Re: casto Ełk 19.03.12, 13:21
     "większość ludzi już szuka nowej pracy i tylko czeka na okazję żeby uciec z tego obozu. Bo tak można nazwać Casto Ełk. A nowi szybko się przekonają gdzie trafili jak dostan upomnienie lub naganę nie wiadomo za co. Polityka firmy ma na celu kontrolę pracowników, nawet monitoring zajmuje się szpiegowaniem pracowników a nie klientów którzy kradną. Oko Wielkiego Mirka czuwa!!!"
     Większość, czyli Ty? Biorąc pod uwagę sytuację na rynku teraz to nie będzi najmądrzejszy ruch karierowy, ale cóż.. widać, wiesz wszystko najlepiej. Ciekawe czy ty byłbyś takim słodkim szefem, który tylko chwali podwładnych, jakbyś był odpowiedzialny za cały sklep i to ty byś dostawał po głowie za każde niedociągnięcie twoich podwładnych. A jeśli jest tam więcej takich osobników twojego pokroju to przechlapane.. ciekaw jestem jak szybko zatęsknisz za warunkami w casto jak zmienisz już pracę.. bo z tego co wiem to z budowlanych marketów dają najwyższe pensje na każdym stanowisku i nie ściemniają z umowami, tylko masz pełne benefity, urlop, itd. Zmienisz pracę i będziesz miał 1,5k na rękę na umowie śmieciowej, gdzie będzie można cie zwolnić z dnia na dzień. Powodzenia..
     • bzium000 Re: casto Ełk 21.03.12, 17:17
      no to cię zaskoczę Panie Nowobogacki u nas też zwalniają z dnia na dzień. Przykład z ostatniego tygodnia kiedy to wyleciała kasjerka nie wiadomo za co. Kobieta bardzo sympatyczna, dziewczyny mówią, że nawet nie wyłapała upomnienia ani nagany ot kaprys kierowniczki.
      • jakotako12 Re: casto Ełk 22.03.12, 10:34
       Tak sobie czytam wpisy Wasze koledzy i koleżanki i powiem , że chyba jednak cieszę się że opuściłam mury Casto ale może warto powiadomić o postępkach kierowników i dyrekcji Pana Tomka (prezydenta miasta) to on chciał aby w naszym pięknym mieście powstały miejsca pracy dla ludzi których zna (mam na myśli że to jego ziomale z miasta) on wyraził poparcie ale czy teraz wie co się dzieje może przydałaby się jego interwencja to miał być zakład pracy dla miejscowych a nie dla przyjezdnych kiedyś takie porządki były w Cezarze może czas na CASTO .
       ps. a w PORTA wcale nie jest tak jak się tu pisze może jest dyscyplina ale ludzie nie wylatują od tak dla kaprysu kierownika i pracownicy mają swoje zdanie do wyrazenia a i kierownikowi się dostało po oczach nawet ode mnie
       • arly_davids Re: casto Ełk 26.03.12, 09:40
        ale w castoramie zawsze jest tak, ze te wyższe stanowiska najczęściej dostają ludzie z okolicznych casto jako awans za dobrą pracę.. tak zawsze było i teraz też tak jest.. bo mają pojęcie o funkcjonowaniu sklepu.. taka jest polityka u nich i wydaje mi się , ze dość sensowna..
  • akukuu00 Re: casto Ełk 13.03.12, 10:14
   wagary to nie jest dobry pomysł. Lepiej byłoby zwrócić uwagę na problem osobom które mogłyby nam pomóc. Np. PIP lub Centrala Castoramy. Ewentualnie można zwrócić się do mediów. Każdy wie ile może telewizja lub gazety. nasza dyrekcja zachowuje się jak szeryf na dzikim zachodzie. Myślą że prawo jest po ich stronie i mogą odstrzelić kogo zechcą. Tyle dobrych pracowników już nie pracuje z nami i jeszcze kilku dobrze pracujących albo odejdzie sama albo ich tez zwolnią bo sa zagrożeniem. Co do pani izy, PSEUDO kierowniczki działu kas i reszty popieprzonych ludzi z Casto Ełk. Trzeba ich piętnować, mówić o ich zachowaniu znajomym i rodzinie. i niech przyjdą do Castoramy i ich upominają że nie można stosować mobbingu wobec swoich pracowników. może wtedy coś zrozumieją?? Przecież klient ponad wszystko!!
    • bzium000 Re: casto Ełk 13.03.12, 16:16
     jeśli nie miałeś bezpośredniej przyjemności z KDkas to nie wiesz o czym mówisz były pracowniku Porty. Zwracanie się do innych dziewczyn w sklepie per Mimoza nie wydaje się śmieszne ani trochę a to tylko malutka wisienka na tym przeogromnym torcie.
     • wsjh23es Re: casto Ełk 14.03.12, 06:40
      Pracuję w Castoramie już 10 lat i widzę , czytając opinie zarówno tu jak i na GO WORK , że ludzie tutaj opisujący swoich przełożonych lub ci gorsza nie ze swoich działów nie mają pojęcia o pracy w wielkich korporacjach. Jeżeli zwalnia się kogoś to na pewno nie bez przyczyny , a opisywanie typu ( fajnych ludzi ) , napiewa mnie tylko tym , iż ludzie opisujący sytuację w Castoramie to flustraci , którzy dostając się do pracy nie pracowali wcześniej w poważnych firmach . Dlaczego większość przyjezdnych pracowników Castoramy pracuję w tej firmie po kilkanaście lat - nie zastanawialiście się ? Pracowałam w kilku Castoramach w Polsce i uwierzcie mi wasze pensję za ilość godzin które przepracowujecie jest jedną z najlepszych w Ełku i dlaczego większość opisujących sytuację w na różnych stronach nie odejdzie sama do innej pracy skoro jest mu tak źle. Dlaczego dużo z tych osób kurczowo trzyma się roboty chodząc co chwila na fajki , lub kręcąc się z rękoma w kieszeni po hali sprzedaży - to wszystko widać gołym okiem . Trudno kto nie umie się dostosować niech lepiej sam odejdzie. A co się tyczy kierowniczki kas to wierzcie lub nie dziewczyna może jest trochę szorstka , ale swój dział prowadzi najlepiej w Polsce i jak byś był , lub była np w Białymstoku to dopiero byście docenili jej starania i tego jak często ( mimo , że tego nie okazuje publicznie ) niektóre osoby ( kasjerki ) potrafiła wybronić zarówno przed dyrem lokalnym jak i ogólnym - choćby przed redukcją etatów - pozdrawiam
      • akukuu00 Re: casto Ełk 14.03.12, 07:16
       nie chodzi o fajnych ludzi tylko o to żeby się wzajemnie szanować. SZACUNEK to jest coś czego brakuje kadrze kierowniczej. Kiedy w tak dużej grupie ktoś sieje ferment i powoduje że ludzie nie mają ochoty do pracy wtedy jest niedobrze. bo po co kierownik jednego działu chodzi i węszy po całej Castoramie żeby kogoś przyłapać na czymś za co można dać naganę? Myślę że powinien zająć się swoim działem i swoimi pracownikami. A pieniądze nie są złe, tylko czy warte tych upokorzeń i ciągłego strachu? nie oto w tym wszystkim chodziło i nie tak przedstawiano pracę na rozmowach. Miała być rodzinna atmosfera i praca z fajnymi ludzmi bo tylko takich Castorama zatrudnia!!! Aż chce się śmiać
      • bzium000 Re: casto Ełk 16.03.12, 15:31
       ..."A co się tyczy kierowniczki kas to wierzcie lub nie dziewczyna może jest trochę szorstka , ale swój dział prowadzi najlepiej w Polsce i jak byś był , lub była np w Białymstoku to dopiero byście docenili jej starania i tego jak często ( mimo , że tego nie okazuje publicznie ) niektóre osoby ( kasjerki ) potrafiła wybronić zarówno przed dyrem lokalnym jak i ogólnym - choćby przed redukcją etatów..."
       A to ci newsy... widzę, że nieźle się orientujesz w tematyce, która jest znana z pewnością tylko kilku osobom, ciekawe pod czyim biurkiem bywasz tak często, aby znać takie szczegóły. Jeżeli piszesz, że nasz dział kas prowadzony jest najlepiej w Polsce tzn, że mamy najlepsze kasjerki w Polsce więc chyba jest powód do dumy z naszych kasjerek, to dlaczego dziewczyn z kas się nie chwali za dobrą robotę ??? I o jakich redukcjach etatów ty mówisz??? pamiętam, że ktoś puścił plotkę, że będzie redukcja etatów, w tym czasie był u nas szkoleniowiec Przemek i sprawdził co jest grane, powiedział, że to z palca wyssane brednie i daje głowę, że tak nie będzie. No i co??coś kiepskie te twoje informacje i chyba raczej propagandowe!!
    • akukuu00 Re: casto Ełk 14.03.12, 07:04
     tadejko napisał:

     > idz czlowieku do porty pozapieprzac tam poznasz co to mobing

     W porcie tez są ludzie którym jest dobrze i śmialiby się z Ciebie że mówisz o mobbingu w tej firmie. Każdy ma prawo do własnego zdania. Jeżeli ktos pisze że w Castoramie nie jest dobrze to coś w tym jest.
  • casto_elk Re: casto Ełk 16.03.12, 10:46
   W casto najlepszy był czas kiedy się było na okresie próbnym. Teraz co się dzieje to aż włosy stają dęba. Po ogłoszeniu wyników inwentury kilku kierasòw poleciało a na ogrodzie pomimo komentarza na tablicy że u nich powinna być odwołana to Stonka jeszcze pracuje, nawet jak ostatnio mieliśmy gościa logistyka stażystę to stonka zaliczyła kolejną wpadkę ustawiając na pierwszą zmianę nowego chłopaka który dopiero co niedawno zaczął pracę. To też rozeszło się po kościach. Himen jakiś czy co? A jak chodzi po dyżurze to tylko patrzy na lewo i prawo aby kogoś podpi***lić. Po sąsiedzku na dekorze też ciekawie się dzieje... Już od dłuższego czasu można zauważyć, że rządzi tam jedna główna kilka -kieras, zastępca, zastępca zastępcy robert i hanka ze szkodnikiem. Reszta tylko trzyma się na uboczu. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy ten nasz cyrk na kółkach...
   • anonymousisdead Re: casto Ełk 03.04.12, 07:57
    Zauważywszy dużą aktywność na forum Gazeta.pl dot. Casto w mieście Ełk, chciałbym tylko poinformować, że nikt w sieci nie jest anonimowy. Pomówienie jest bardzo silnym atakiem personalnym mogącym skrzywdzić adresata. Tego typu zachowanie jest karalne.
    Akt Prawny KK
    Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
    § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Plotka bywa niesprawdzoną i kłamliwą opinią powodująca utratę dobrego wizerunku osoby, której dotyczy. W dużej mierze jest produktem fantazji bazując na kreatywności autora. Bazuje na niesprawdzonej informacji.
    Celem plotkującego jest pozbycie się negatywnych odczuć odnośnie „bohatera” plotki. Osoba plotkująca pozbywa się niezwerbalizowanych wcześniej pretensji, niedomówień, konfliktów itp. Jest to działanie pokazujące poniekąd słabość psychiki takiej osoby. Bywa też taktycznym zagraniem strategicznym mającym na celu obniżenie autorytetu wybranej osoby i uniemożliwienia jej awansu.
    Plotkowanie samo w sobie jest przyjemną aktywnością - szczególnie dla osób, które lubią dużo mówić i barwnie przedstawiać świat. Bywa często również negatywnym i złośliwym omawianiem nieobecnych osób – wtedy słowo staje się bronią masowego rażenia.
    Osoby plotkujące zabezpieczają się przed wizerunkiem plotkarza - zasadniczo nie nalegają na prawa autorskie. Osoba rozpoczynająca plotkowanie, jak i ta, która wnosi nowe informacje liczy też szanse na poprawę swojej pozycji w grupie.
    Plotkowanie pełni funkcję wywierania zaplanowanego wpływu ale również podtrzymuje więź oraz zapewnia funkcję rozrywkową.
    Jest również wymianą informacji, która służy kontroli tych, którzy działają wbrew regułom i przeciwko interesowi grupy. Osoba, która zachowuje się w sposób niezgodny z oczekiwaniami społecznymi jest „ukarana” przez otoczenie oplotkowaniem.
    Ocenianie innych jest sprawieniem wrażenia, że osoba, która ocenia zna się na normach grupowych i ma „moralne” prawo oceniać innych.
    Plotce jest blisko do pomówienia za czym idzie poniżenie danej osoby w oczach innych chociażby przez utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.
    Plotkowanie za plecami obniża reputację, mówienie wprost - buduje szacunek.

    Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa.
    • bzium000 Re: casto Ełk 03.04.12, 20:35
     a przypisywanie sobie cudzych tekstów, chyba nazywa się plagiatem smile źródło:kadry.nf.pl/Artykul/11753/Plotki-pomowienia-pretensje-czyli-jak-reagowac/plotka-i-pomowienie-autorytet-jak-sie-bronic/#artTresc
     jak się cytuje nie swoje wypowiedzi to trzeba to ująć w cudzysłów i podać źródło bo inaczej jest przestępstwem !!
     A żeby być anonimowym w sieci najlepiej jest używać TYLKO mobilnego internetu z modemu odkupionego od kogoś i ANONYMOUSisALIVE :0
     nie wczuwaj się tak, ostatnio walczyliśmy o "nie dla ACTA" a tu co komuno wróć?? żyjcie i pozwólcie żyć!! wiosna przyszła!!
     • anonymousisdead Re: casto Ełk 03.04.12, 20:46
      Plagiat nie odnosi się do grafik/tekstów w domenie publicznej, czyli, możliwych do użytku dla każdego. Np. gdy osoba użyje grafiki/tekstu która/y jest ogólnodostępny, a osoba druga użyje tej samej grafiki/tekstu, nie można tego uznać za plagiat, jako że obydwoje odbiorcy mają do tej grafiki/tekstu takie same prawa.


      Zatem cieszmy się wiosną.
    • 3silver Re: casto Ełk 04.04.12, 09:26
     No proszę kto ci kazał to tu skopiować??? Czy ty uważasz ludzi udzielających się na forum za mało inteligentnych którym trzeba wyjaśniać znaczenie słowa plotka lub podawać numery paragrafów kodeksu karnego ? Moim skromnym zdaniem pomyliły ci się fora tu nikt nikogo nie obraża tylko wyraża swoja opinie a żyjemy w kraju demokratycznym więc mogę sobie na to pozwolić a jeżeli chodzi o anonimowość to mogę to wszystko co napisałem powtórzyć w cztery oczy tobie i każdemu innemu nie jestem hipokryto i na koniec odnośnie tych plotek przecież nawet twój nick to jedna wielka plotka no chyba no chyba że coś planujesz ale to by była groźba karalna czyż nie?
  • eq1234 Re: casto Ełk 18.03.12, 14:52
   pracowałam tam kiedyś i nic specjalnego, teraz pracuję w domi, to się rzeczywiście opłaca ;p na początku może i nie ma wielkich zysków ale z czasem na prawdę się opłaca. mi się opłaciło ;p Polecam wszystkim
   dobryzarobek.pl/index.php?id=3f0df933e3c1d83159919c2e3d4b5995
     • 3silver Re: casto Ełk 22.03.12, 10:40
      Tak sobie czytam wasze wpisy jak to każdy na każdego donosi ale czego można się spodziewać w firmie gdzie jedyną i słuszna drogą jest wytykanie innym ich błędów i i informowanie o nich góry ,może trudno w to uwierzyć ale nie jest to do końca wina ludzi którzy tak postępują tylko od górnie narzuconych reguł do których reszta musi się dostosować albo wypadnie z wielkiej szczęśliwej rodziny jaką jest castorama. Czy myślicie że kierownik z 20 to taki prawdziwy ss-man z powołania otóż nie on po prostu wie że to jedyna droga aby coś osiągnąć czy awansować i co jest przerażające co raz więcej osób zaczyna podążać tą samą drogą gdyż w takim postępowaniu upatrują swoją szansę na sukces smutne prawda. Więc cóż nam pozostało albo zastosować się do starego rzymskiego przysłowia" gdy znajdziesz się wśród wron kracz jak one" albo zmiana zatrudienia na takie gdzie posiadanie sumienia jest wskazane bo w casto to wada a nie zaleta.
      • jakotako12 Re: casto Ełk 22.03.12, 10:52
       może masz trochę racji ale jest jeszcze inna zasada łatwiej uje.....bać wszystkim jednego niż jeden wszystkich

       a że po trupach do celu to trudne do pojęcia ełk jest mały i łatwo trafić na kogoś po za miejscem pracy a wtedy to jest niebezpieczne czy oni tego nie wiedzą może niech porozmawiają z innymi kierownikami zakładów obok jak to musieli zmieniać samochody jeździć z obstawą i przeprowadzać się kilka razy w roku
       • 3silver Re: casto Ełk 22.03.12, 11:58
        No nie wiem powiedzmy sobie szczerze przecież kierownik 20 sporo ma za uszami i pewnie nie jeden chętnie był mu modę obił a jednak nic się nie stało kierownik ma się świetnie dalej robi swoje i pewnie jest jeszcze z siebie dumny dlaczego??????? czyżby miał niesamowite szczęście i nikogo z podj****ych jeszcze poza praca nie spotkał?? Sądzę że ludzie jednak zdają sobie sprawę z konsekwencji takich działań o których piszesz a po co komu problemy?
        • jakotako12 Re: casto Ełk 22.03.12, 13:55
         odpowiem ci tak

         gdzie ci mężczyźni ......?

         a od czego są białe rękawiczki ?

         wiesz jak mi dyro powiedział ze do niego są drzwi zawsze otwarte to dało mi to do myślenia i powiedziałam co miałam powiedzieć szkoda tylko że za późno ale lżej mi na wątrobie każdy ma coś na sumieniu i wystarczy tylko mądrze to rozegrać macie możliwości wiec korzystajcie
         niebieska linia casto znajomi

         a powiem wiecej jestem przerażona że taka firma znana na rynku tak postępuje i to nie to że nie ma na nich mocnych tylko po prostu nikt się nie skarży tylko tu wypłakują żale
         • castokupa Re: casto Ełk 02.04.12, 20:45
          śmiech tyle gadania a i tak koledzy i koleżanki nic nie zdziałacie jak dalej się będziecie żalić na forum albo znajomym trzeba się zebrać w {kupę} i powiedzieć tym pajacom że nie tędy droga pojedynczo nic nie możemy ale w {kupie} siła więc potraktujmy rudego i tego co tak sypie naganami jak pryszcz i wycisnijmy w koncu nad nimi tez ktos jest petycja pod która by sie podpisała duza liczba osub by pomogła pam { nagana } moze zostac odwołany ze stanowiska jak sie wezmiece w garsc takie historje juz były....... co wy na to????

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka