Gość: muza
IP: *.man.polbox.pl
10.05.02, 18:27
czy ktoś ma może wzor listu pisanego do agenci pośrednctwa pracy - takiego
pisanego w odpowiedzi na ogloszenie i takie pisane do bazy danych agencji.
\Bylabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc - na forum albo mailem\; muza9@wp.pl
Z gory dzieki