Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    cv - do agencji

    IP: *.man.polbox.pl 10.05.02, 18:27
    czy ktoś ma może wzor listu pisanego do agenci pośrednctwa pracy - takiego
    pisanego w odpowiedzi na ogloszenie i takie pisane do bazy danych agencji.
    \Bylabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc - na forum albo mailem\; muza9@wp.pl
    Z gory dzieki
    Obserwuj wątek
      • Gość: mer Re: cv - do agencji IP: *.toya.net.pl 10.05.02, 21:12
        lepiej sama napisz.
        Wzory wyrzuca się do kosza.
        • Gość: muza Re: cv - do agencji IP: *.man.polbox.pl 16.05.02, 16:07
          wiem, ale chodzi mi o dwa elementy takiego listu: nagłówek oraz pierwszy
          akapit - na pewno są jakieś zasady a ja ich nie znam...pozdrawiam
          muza

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka