Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca w CDN ?

    09.07.02, 15:35
    Witam !
    Czy ktos pracuje w CDN S.A. w Krakowie i moglby cos powiedziec ? Jaka
    atmosfera, pensja itp ? Chodzi o jakieś "niższe" stanowiska - wdrożeniowiec,
    tester oprogramowania, itp.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Zbigniew Re: Praca w CDN ? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 09.07.02, 22:19
        krzysiek.m napisał(a):

        > Witam !
        > Czy ktos pracuje w CDN S.A. w Krakowie i moglby cos powiedziec ? Jaka
        > atmosfera, pensja itp ? Chodzi o jakieś "niższe" stanowiska - wdrożeniowiec,
        > tester oprogramowania, itp.

        Ja wiem:))
        Mam tam sporo znajomych.
        A ile chcesz zarabiać?
        • krzysiek.m Re: Praca w CDN ? 10.07.02, 08:17
          Gość portalu: Zbigniew napisał(a):


          > Ja wiem:))
          > Mam tam sporo znajomych.
          > A ile chcesz zarabiać?
          Kwestia wynagrodzenia jest drugorzędna... po prostu chcę sie wyrwać z firmy, w
          której się cofam w rozwoju, w której nie płacą (2 miesieczne opoznienia w pensji
          itp). Mam ponad 5 letni staż pracy, wykształcenie wyższe + podyplomowe
          (ekonomia / zarzadzanie projektami internetowymi), z praktyki - informatyk.
          Nie startuje na wysokie stanowisko - bo wiem jakie są obcnie realia..



          • Gość: Zbigniew Re: Praca w CDN ? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 10.07.02, 10:09
            krzysiek.m napisał(a):

            > Kwestia wynagrodzenia jest drugorzędna... po prostu chcę sie wyrwać z firmy, w
            > której się cofam w rozwoju, w której nie płacą (2 miesieczne opoznienia w pensj
            > i
            > itp).

            W CDN jeszcze płacą w terminie :))

            > Mam ponad 5 letni staż pracy, wykształcenie wyższe + podyplomowe
            > (ekonomia / zarzadzanie projektami internetowymi), z praktyki - informatyk.
            > Nie startuje na wysokie stanowisko - bo wiem jakie są obcnie realia..

            Liczy się co umiesz jakie narzędzia itd..
            Życzę powodzenia

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka