krzysiek.m 09.07.02, 15:35 Witam ! Czy ktos pracuje w CDN S.A. w Krakowie i moglby cos powiedziec ? Jaka atmosfera, pensja itp ? Chodzi o jakieś "niższe" stanowiska - wdrożeniowiec, tester oprogramowania, itp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zbigniew Re: Praca w CDN ? IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 09.07.02, 22:19 krzysiek.m napisał(a): > Witam ! > Czy ktos pracuje w CDN S.A. w Krakowie i moglby cos powiedziec ? Jaka > atmosfera, pensja itp ? Chodzi o jakieś "niższe" stanowiska - wdrożeniowiec, > tester oprogramowania, itp. Ja wiem:)) Mam tam sporo znajomych. A ile chcesz zarabiać? Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiek.m Re: Praca w CDN ? 10.07.02, 08:17 Gość portalu: Zbigniew napisał(a): > Ja wiem:)) > Mam tam sporo znajomych. > A ile chcesz zarabiać? Kwestia wynagrodzenia jest drugorzędna... po prostu chcę sie wyrwać z firmy, w której się cofam w rozwoju, w której nie płacą (2 miesieczne opoznienia w pensji itp). Mam ponad 5 letni staż pracy, wykształcenie wyższe + podyplomowe (ekonomia / zarzadzanie projektami internetowymi), z praktyki - informatyk. Nie startuje na wysokie stanowisko - bo wiem jakie są obcnie realia.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbigniew Re: Praca w CDN ? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 10.07.02, 10:09 krzysiek.m napisał(a): > Kwestia wynagrodzenia jest drugorzędna... po prostu chcę sie wyrwać z firmy, w > której się cofam w rozwoju, w której nie płacą (2 miesieczne opoznienia w pensj > i > itp). W CDN jeszcze płacą w terminie :)) > Mam ponad 5 letni staż pracy, wykształcenie wyższe + podyplomowe > (ekonomia / zarzadzanie projektami internetowymi), z praktyki - informatyk. > Nie startuje na wysokie stanowisko - bo wiem jakie są obcnie realia.. Liczy się co umiesz jakie narzędzia itd.. Życzę powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś