Gość: avilo IP: 213.199.214.* 14.06.05, 00:06 czy ktos jest zorientowany czy jeszcze mozna dostac prace nad polskim morzem? z gory thx za wiadomosci! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
siberienne Avilo: 14.06.05, 05:28 Sprobuj zapytac tez tutaj: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=693 Odpowiedz Link Zgłoś