Dodaj do ulubionych

PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!!!!!

13.02.12, 12:04
PANIE L....... NIECH PAN SAM ODDA DOWÓD REJESTRACYJNY DO AUTA I KLUCZYKI I ZMIENI PRACĘ. ZABIERZE SWOICH KOLEGÓW I PSUJE INNĄ FIRMĘ. DRODZY WŁAŚCICIELE FIRMY KINGFISHER RATUJCIE TO CO POZOSTAŁO. MORALE LUDZI UPADA W ZASTRASZAJĄCYM TĘPIĘ .MY CIĘŻKO PRACUJĄCY LUDZIE MAMY DOŚĆ BŁĘDNYCH DECYZJI. KIERMASZY, BONÓW ITP. GDZIE DAWNE MOTO CASTORAMY NAJLEPSZY TOWAR W NAJNIŻSZEJ CENIE. DOŚĆ PUSTYCH PÓŁEK I JEDNEGO TOWARU W KILKU MIEJSCACH PRZESYPANEGO BO PRZYJEŻDŻA WIZYTACJA.
PRZYPOMINAM NIEDOŚWIADCZONYM ZARZĄDCOM NASZEJ FIRMY TO MY JESTEŚMY FILAREM. TO MY UTRZYMUJEMY WASZE ZA WYSOKIE PŁACE . CIĘCIA A TAK SĄ DOBRE ALE W SIEDZIBIE. WYWALIĆ NIEKOMPETENTNĄ KADRĘ DYREKTORÓW PRODUKTU ŁAPÓWKARZY I MALWERSANTÓW. PROSZĘ PRZESTAĆ PRZYJMOWAĆ DAWNYCH KOLEGÓW DO PRACY . I OSOBY NA WYSOKIE STANOWISKA BEZ DOŚWIADCZENIA ALBO PROSTO PO SZKOLE REKRUTACJA TYLKO OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM WEWNĘTRZNYM. OSZCZĘDZAJMY. DOŚĆ WYDAWANIA CASTOPLUSA TO KOMUNA. NIE MARNUJMY WIĘCEJ PIENIĘDZY NA ZNACZKI MAREK WŁASNYCH I KOLOROWE BROSZURKI Z NIMI .BZDURNE PRZEBUDOWY I ZMIANA KOLORU PŁYTY. PO CO. MOŻE CZAS TERAZ ZATRUDNIĆ KOGOŚ Z BIEDRONKI TA FIRMA KWITNIE PO ODEJŚCIU KILKU PERSON. PISZE TO POD WPŁYWEM WIELKICH EMOCJI ALE MAM DOŚĆ TEGO BAŁAGANU. CASTORAMA PRZED OBJĘCIEM ROLI PREZESA PRZEZ PANA L......A BYŁA DOBRĄ FIRMĄ. TERAZ TO TITANIC ALBO COSTA CONCORDIA Z KAPITANEM NIEUDACZNIKIEM. CZAS NA ZMIANY. ALBO LEPIEJ TRZEBA PRZYWRÓCIĆ DAWNY PORZĄDEK. MYŚLĘ NAD OGÓLNYM MANIFESTEM POD SIEDZIBA FIRMY. MUSIMY SIĘ SPIESZYĆ I POWAŻNIE
PODEJŚĆ DO TEMATU PUKI NIE JEST ZA PÓŹNO BO JESZCZE ROK TAKIEGO ZARZĄDZANIA I CASTORAMY NIE BĘDZIE. MYŚLĘ ŻE NIKT NIE CHCE SZKODZIĆ FIRMIE WIEC ŻADEN STRAJK CZY PROTEST UNIEMOŻLIWIAJĄCY PRACE FIRMY NIE WCHODZI W GRĘ BO TO TEŻ NASZE PIENIĄDZE. MOŻE KTOŚ ZNA KONTAKT E-MAILOWY DO WŁAŚCICIEL GRUPY KINGFISHER. POTRZEBNA JEST BURZA UMYSŁÓW BO TAK NAPRAWDĘ TO BEZ NAS TA FIRMA NIE ISTNIEJE.
Obserwuj wątek
    • db-logistics Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 13.02.12, 16:08
      Astonie Martinie (Astonko Martinko) , rozumiem że pisałeś/łaś to pod wpływem wielkich emocji targających Twoim wnętrzem , ale następny post który napiaszesz pisz powoli.....i najlepiej ze słownikiem ortograficznym.
      • niewiem_8 Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 13.02.12, 16:25
        ja zgadzam się z tym wszystkim,i czuje to samo,a jeśli kogoś to nie interesuje to niech nie pisze o słowniku,po co to czytasz
        100% racji tylko że ja w swojej firmie za głośno mówiłem co się dzieje i ktoś nadmienił dyrektorowi,i o maly włos nie wyleciałem,ale nie znaleźli na razie haka,niestety mobing bardzo wzrasta,i historia biedronki się powtórzy,ale nie wiadomo z jakiem skutkiem,
        Ludzie się boją mówić głośno,nie chcą stracić dobrych pieniędzy,i dają się traktować jak szmaty,co zrobić,to forum jest za małe żeby dotarło do wszystkich,można ewentualnie zacząć wykorzystywać twarz Vendetty,może porozwieszac w każdym sklepie,będzie to oznaczało taką przestroge
        • db-logistics Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 13.02.12, 19:10
          Jeżeli ta firma stoi takimi ludźmi jak Wy to mi słabo , jeden nie potrafi pisać , a drugi czytać , ja nie powiedziałem nic na temat merytoryki wypowiedzi . Natomiast zanim przyklaśniesz po raz kolejny autorowi postu , to pomyśl czy Wasz manifest nie nabierze wagi i czy może nie znajdzie sie jeszcze parę osób którzy temu przyklasną jak będzie napisany zgodnie z zasadami ortografii.
          Do następnej wypowiedzi możesz wkleić gifa vendetty , to teraz takie trendi... he he .
          • xelectric Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 13.02.12, 20:54
            ale przecież jest anonimowy numer na który możesz zadzwonić i zgłosić swoje zarzuty...i jest to numer bezpośrednio do biura które przekaze sprawę centrali kingfishera...przynajmniej tak napisano na plakacie informacyjnym... ale pewnie lepiej jesli nagranie bedzie po angielsku bo moga nie zajarzyć polskich sformułowańsmile
          • casto.ludek Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 13.02.12, 23:09
            db-logistics napisał:

> Jeżeli ta firma stoi takimi ludźmi jak Wy to mi słabo , jeden nie potrafi pisać
            > , a drugi czytać , ja nie powiedziałem nic na temat merytoryki wypowiedzi . Na
            > tomiast zanim przyklaśniesz po raz kolejny autorowi postu , to pomyśl czy Wasz
            > manifest nie nabierze wagi i czy może nie znajdzie sie jeszcze parę osób którz
            > y temu przyklasną jak będzie napisany zgodnie z zasadami ortografii.
            > Do następnej wypowiedzi możesz wkleić gifa vendetty , to teraz takie trendi...
            > he he .

znowu db-logistics !!!
            znawca wszelkich tematów
            słuchaj kreciku centrali twoje wypowiedzi są tu zbędne ! (weź słownik i sprawdź czy dobrze to ująłem)
            • db-logistics Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 14.02.12, 21:43
              Cholera faktycznie coraz gorzej w tej firmie , to że szeregowi pracownicy nie potrafią się wyrażać ładnie i składnie to nic, teraz jeszcze okazuje się ze w centrali również niepiśmienni pracują.
              No ale to jakby nie mój problem,tylko Wasz nieudacznicy i wieczni marudziarze.
              Mi schlebia fakt że napisanie jednego rzeczowego zdania na forum od razu autora postu kwalifikuje do bycia dyrektorem , kierownikiem , albo pracownikiem centrali. To natomiast świadczy o tym że Wy sami bardzo nisko się oceniacie i nie potraficie napisać nic rzeczowego. Powiedzmy to wprost,to Wy sami uważacie sie za cymbałów i z przykrością stwierdzam , część z Was ma racje .....chociaz w tym.
              Jeżeli jeden z drugim twierdzicie że lubicie swoja pracę , to przychodzcie do niej i pracujcie , a jeżeli nie to nie męcz jeden z drugim . Co mnie cieszy od jakiegoś czasu okazuje się że narzekaczy na forum jest coraz mniej , i nie jest to wynik poprawy sytuacji w firmie a jedynie innego bardziej obiektywnego spojrzenia na całą sprawę ludzi (pracowników) którzy coś zrozumieli.
              • negr_worker Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 16.02.12, 18:48
                Widzę kolego, że poprawnośc wypowiedzi jest dla Ciebie sprawą niezwykle istotną. Dlatego polecam lekturę słownika również Tobie z uwagi na fakt, że Twoje posty najeżone są błędami, szczególnie interpunkcyjnymi.
                Pozdrawiam.
                • black_and_white_fighter Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 21.02.12, 17:17
                  niestety racja - interpunkcja kuleje. Wypadaloby, zanim sie zacznie kogos poprawiac zaczac od siebie
          • casto.ludek Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 13.02.12, 23:20
            db-logistics napisał:

> Jeżeli ta firma stoi takimi ludźmi jak Wy to mi słabo , jeden nie potrafi pisać
            > , a drugi czytać , ja nie powiedziałem nic na temat merytoryki wypowiedzi . Na
            > tomiast zanim przyklaśniesz po raz kolejny autorowi postu , to pomyśl czy Wasz
            > manifest nie nabierze wagi i czy może nie znajdzie sie jeszcze parę osób którz
            > y temu przyklasną jak będzie napisany zgodnie z zasadami ortografii.
            > Do następnej wypowiedzi możesz wkleić gifa vendetty , to teraz takie trendi...
            > he he .

jeszcze jedno !
            po raz kolejny nie mając argumentów zasłaniasz się słownikiem ale wiedz o tym że w wypowiedzi ustnej tych błędów byś nawet nie dostrzegł człowiek inteligentny by to zrozumiał więc........nie ma rozmowy
          • japko1125 Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 13.02.12, 23:40
            db-lodzik stik, ot znalazła się poradnia językowa,
          • kod-900 Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 14.02.12, 00:16
            db-logistics napisał:

> y
            temu przyklasną jak będzie napisany zgodnie z zasadami ortografii.
            > he he .

Kolego hiperortografie, postaraj się sam poprawnie po polsku pisać zanim zaczniesz dopierdalać się do kogoś. Wy... extra, Wasz... super, ortografii... jeszcze lepiej ale osoby które a nie którzy, że o spacjach przed przecinkami i kropkami nie wspomnę...

Polecam lekturę http://www.kaila.biz/design/htm/article/pisanie.htm
          • japko1125 Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 14.02.12, 11:03
            db-logistics napisał

Jeżeli ta firma stoi takimi ludźmi jak Wy(przecinek) to mi słabo(kropka), (wielka litera J)jeden nie potrafi pisać , a drugi czytać (kropka), (wymazujemy JA i zaczynamy zdanie od nie)ja nie powiedziałem nic na temat merytoryki wypowiedzi. Natomiast zanim przyklaśniesz po raz kolejny autorowi postu , to pomyśl czy Wasz manifest nie nabierze wagi(kropka) (skreślamy i czy może zaczynając zdanie od - może znajdziecie) i czy może nie znajdzie sie(ę) jeszcze parę osób którzy(które) temu przyklasną jak będzie napisany zgodnie z zasadami ortografii.
            Do następnej wypowiedzi możesz wkleić gifa vendetty , to teraz takie trendi... he he .

Składnia, interpunkcja, stylistyka, błędy fleksyjne, znaczeniowe, frazeologia. Stary ortografia to pikuś przy tym. No cóż, chciałeś błysnąć.
      • murasame Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 16.04.12, 18:33
        DB > Proszę, człowieku lecz się, pisać byle by pisać... ja bez problemu przeczytałem cały post ze zrozumieniem i dla mnie bardziej ważną rzeczą był słuszny przekaz a nie jego ortografia... załóż bloga jak ci się tak nudzi or coś... Jasny gwint, jak by tutaj jakiś licznik postów był to bym rozumiał twoje trollowanie, ale czym skorupka za młodu nasiąknie...
    • astonmartindb10 Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 13.02.12, 23:29
      Błędy ortograficzne zdążają się każdemu nawet prezydentowi. Ważna jest treść. Poza tym spieszyłem się do pracy. Puki ją jeszcze mam.
      • gorolzhanysowa Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 13.02.12, 23:51
        Póki pisze się przez "ó"smile
      • astonmartindb10 Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 14.02.12, 10:30
        Widzę że firma was nie interesuje to typowe dla pracowników siedziby. Kawa forum w czasie pracy słownik i 10 tys albo lepiej na konto. A towaru jak niema tak nie ma. Walka ze stokiem. Wycofano porządne firmy z Casto zastąpiono to marką własną. Poza kilkoma wyjątkami to totalne gnioty zalegające magazyn . Za drogie i tak marnej jakości ze szkoda gadać. Człowiek zwalcza stok i już prawie mu się udaje a tu sru z magazynu centralnego zalew syfu. I co w końcu ktoś się spostrzegł i wycofał cześć syfu ale u nas na magazynie syf stoi. Ba a dobrego towaru nie ma. Bo z dobrymi firmami mamy na pieńku. Ja nie chce walczyć w głównej mierze o podwyżki bo wiem ze firma cienko stoi ale chce dobrze pracować i móc się rozwijać. Ja chce normalnie sprzedawać dobry tani towar i widzieć uśmiech klienta wtedy wiem ze podwyżki będą.Dla tego jestem cięty na dyrektorów produktu.Generalnie zastąpił bym ich przekupkami z targu one przynajmniej wiedza ze zamawia się to co się sprzedaje.W następnej kolejności wziął bym się za wizażystów Castoramy.Te połączenie grafitowej płyty z OSB.Najbardziej żal tych pieniędzy wywalonych. A sprawnych wózków paletowych mało oj mało. Sprzętu komputerowego tez mało systemu z prawdziwego zdarzenia.Za błędy przepraszam humanistą nie jestem . Mam raptem dwa kierunki ukończone ale techniczne. Myślę ze naszą walkę możemy rozpocząć od wydania własnych ulotek i rozesłaniu ich do zaufanych osób w celu np. rozłożenia ich na stołówce. Trzeba przypominać naszym kolegom i koleżankom o istnieniu tego forum . Bo jest ono potrzebne . Ktoś powie ze nic nie da się zrobić . Eh może ma racje ale trzeba spróbować. Internet to wielka siła dziś te forum jutro Wirtualna Polska Albo Onet. Pamiętajcie o co walczymy o dobro firmy. Firma ta kiedyś dbała o pracownika. Pracownik o nią. Dziś zabrano nam taka możliwość . Dziś idę do pracy i będę dobrze pracował sumienie i rzetelnie wierząc w lepsze jutro . Pozdrawiam wszystkich. Dołączajcie do forum i piszcie bez złości i głupot ale po to żeby jutro z uśmiechem zobaczyć niebiesko żółtą firme.
    • tjuvar Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 17.02.12, 20:36
      Znam gościa, który mógł być w Casto Dyrektorem po... roku pracy. Nie zgodził się, stwierdził że musi mocno popracować nad wiedza techniczną i dopiero pójdzie dalej. Myślę, że wielu starszych pracowników wie o kim mówię. Obecnie jest Zastępca Kierownika, a był bardzo szanowanym i doskonałym pracownikiem. Był... ponieważ po zmianach jakie ta firma przeszła przez ostatni czas, taka postawa budzi co najwyżej uśmiech...

I właśnie Ci ludzie, te ,,kombajny pracy" jak mawia Przemek Kucharski (właściwy człowiek na właściwym miejscu) powinni być bardziej docenieni. I to na tych ludziach powinno firmie zależeć. Nie Pan L. i gwardia z ,,metra", ale Oni.

Drugim typem do prześledzenia są ,,młodzi". Kiedyś żeby zostać kier/dyr/wyżej? trzeba było być super przygotowanym pod każdym względem, a teraz? No przepraszam, ale czego może nauczyć człowiek świeżo po studiach gościa który zjadł zęby na pracy z klientem? Co może nowego wprowadzić? Jakie mieć przemyślenia ?(Słyszeliście jak ,,nowa" p. Minister Joanna Mucha opowiada o III lidze hokeja w Polsce?smile)

Wracając do meritum:
      Pełne unisono z autorem wątku.

Myślę, że powinniśmy zacząć od siebie. Zacząć uczyć młodszych pracowników właściwej kultury, wyglądu, i poziomu. Zacząć od siebie wymagać troszkę więcej.
      Co do siedziby, regionu... Trzeba z nimi podjąć nierówną walkę. Chyba nie mamy szans, ponieważ wydaje mi się że dla nich Castorama jest tylko pracą, pracą którą odwalą i rzucą.

Może na początek zablokujemy stronę Castoramy, To proste. Trzeba nagłośnić sprawę. Niech ludzie mówią, że mamy pewnego rodzaju strajk. I niech góra reaguje. BO NAM ZALEŻY!

,,Weź swój los w swoje ręce, włóż w to serce..."
      • mefisto.1 Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 19.02.12, 19:51
        Tjuvar ma ciekawy pomysł, ale jakoś nie wierze że się uda.
        Tak sobie myślę co mnie dobija w naszej firmie i jest tego troszkę:

1. Brak spójnej polityki w temacie kierunku rozwoju. Czytaj brak szefa.
        2. Kolesiostwo na stanowiskach ( oj chciałbym dostawać takie odprawy jakie mają „bidulki” – czysty przekręt).
        3. Od Hura do Hura – czyli: dzisiaj walczymy o stok jutro koszyk pojutrze zastanawiamy się dlaczego bubla nie można sprzedać.
        4. Totalny chaos proceduralny, Kolega M. zajmuje się produkowaniem tego tyle że pomylił chyba zawody – pisarzem powinien zostać. Fajnie i w dobrej wierze zapewne. Ale kto ma na to ma czas? Kto to czyta ? I kto wie ona co jest już procedura a na co już się zmieniła? Najważniejsze jak tego przestrzegać ? Biurokracja biurokracja a czy my aby nie jesteśmy siecią handlową?
        5. Komputery, sieć – totalna tragedia, brak narzędzi do pracy. Dział inf. Jak YETI każdy słyszał nikt nie wierzy że istnieją. ( znowu fachowcy). Mój dzieciak ma lepsze łącze na przenośnym niż my w sklepie.
        6. Audyt – słodka godzino, niech najpierw nauczą i przeszkolą, bo wstyd tylko. Zamiast pomagać kombinują jak nas udu..ć. ( fachowcy).
        7. A wymyślanie i zmiany są już na takim poziomie że ni jak nie rozumiem jakim cudem udaje się otwierać nowe sklepy z poprawnymi kolorami pod logo . Bo zapewne już niedługo i do tego się doczepią

Fajni ludzie z którymi pracuję i na co dzień patrzę jak próbują się odnaleźć w tym Miksie zaskakują mnie swoją determinacją. Chyle czoło przed każdym, Pracownikiem , Kierownikiem, Dyrektorem który się nie poddał i próbuje wylewać wodę z naszej szalupy. Boje się jednak, że jeśli Ci którzy wiercą dziury w naszej łódeczce nie wysiądą to niestety ale pójdziemy na dno. Nic to, oni maja pulchne odpraweczki więc jakoś się będą unosić.
        Widzę też ludzi którzy dostrzegli iż nie warto się w firmie odzywać – wiadomo pokorne ciele…… To też jest sposób, 8 godzin i do domu i cóż jak ma być cyrk to proszę bardzo, będziemy szkolić foki i karmić je rybami.
      • astonmartindb10 Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 20.02.12, 10:58
        Dobry pomysł z blokada strony.Najlepiej aby zamiast niej wyświetliły sie nasze zadania.
        • lordsfeter Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 15.04.12, 00:07
          Po co blokowac strone na której nic nie ma, ktoś tam zagląda??? big_grin
    • vnvnation Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 22.02.12, 00:48
      u nas doszliśmy do wniosku że to początek końca...
    • milusiamilusia Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 24.02.12, 22:49
      popieram, popieram
    • astonmartindb10 Re: PRACOWNICY RATUJMY TĘ FIRMĘ. ZARZĄD PRECZ!!!! 13.04.12, 23:18
      UDAŁO SIĘ . Byle nie z deszczu pod rynnę . Pozdrawiam .
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka