Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

szybko się wypalam

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.05, 20:48
    nie wiem dlaczego tak jest, może trafiam na nieodpowiednie prace, a może
    jestem urodzonym wałkoniem, ale po około 3 - 4 miesiącach zaczynam mieć dość
    każdej pracy. tracę chęć i wszelkie nią zainteresowanie. a może to
    przejściowe? jak sądzicie? w kazdym razie mi sie jeszcze nie udało przeczekać
    takiego kryzysu.
    Obserwuj wątek
      • Gość: maja Re: szybko się wypalam IP: *.mtvk.pl 21.10.05, 23:15
        Hej,

wiesz, ja myślę, że z pracą jest jak z małżeństwem - nie ma ideału, niestety:)
        Są plusy, ale i minusy. Znakomita większość pracujących po prostu chyba się
        decyduje na ZNOSZENIE minusów, bo na rynku pracy jest, jak jest..:( Niektórzy
        mają świadomość tych minusów, jak Ty, inni - udają sami przed sobą, że jest
        dobrze/ nic się nie da zmienić / wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, itd. Ty się
        zastanawiasz nad tym problemem - to już bardzo wiele. Ja też tak przez pewien
        czas miałam - ale lata lecą, włos siwieje, przychodzi doświadczenie - i
        zaczynam się pomału godzić z faktem, że pewne niedogodności związane z pracą
        trzeba jakoś akceptować. Ale jest w tym trudzie pracy jakieś piękno i
        szlachetność, dojdziesz do takich wniosków za jaki czas. Ale DWA WARUNKI
        M U S Z Ą BYĆ SPEŁNIONE - trzeba mieć pracę w działce, która autentycznie cię
        kręci i jest twoim celem oraz trzeba pracować w miejscu, w którym nie dzieje ci
        się krzywda i masz jakąś perspektywę. Ja się tego trzymam i jakoś idzie. Czasem
        ciężko, czasem pod górę, ale - do przodu. Nie jesteś wałkoniem, jeszcze nie
        trafiłeś może w swoje miejsce. A tego Ci życzę.pozdr
      • amatil Re: szybko się wypalam 22.10.05, 16:08
        Mam to samo. Podejrzewam, że obaj jesteśmy, jak to określiłes, urodzonymi wałkoniami.
        • Gość: agmaa Re: szybko się wypalam IP: *.nasze.pl / *.nasze.pl 22.10.05, 16:32
          E tam, wałkonie od razu-bez przesady. Ja tak też mam, a teraz to przeżywam mój
          rekord-zaraz będzie 2,5 roku w 1 pracy. Wcześniej pracowałam 3 lata-5 miejsc
          pracy. Szybko mnie nudzi-ludzie, obowiązki, musze mieć adrenalinę;))
          Też myślę o zmianie, ale na szczęście mam 2 zawód, w którym się bardzo
          realizuję:)
      • andrejwww Re: szybko się wypalam 22.10.05, 17:18
        Być może masz taką osobość, która potrzebuje nieustannych zmian.Może
        rzeczywiście ty rozwijasz się dzieki temu że poznajesz coś nowego?.

Może rzeczywiście takie "depresyjne" stany są powodem niepowodzeń w
        pracy?.Zaczni myśleć pozytywnie i ambitnie realizuj się w pracy, pokaż że firma
        zyskała zatrudniając znacząco.Cały czas się realizuj.

• Gość: burntweeny... Re: szybko się wypalam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.05, 18:49
          realizowałem sie przez pierwsze 3 miesiące... ale się właśnie zmęczyłem.
          przyznaję jednak, ze obecna praca nie jest moją pasją.
      • Gość: rumianek Re: szybko się wypalam IP: *.pl / *.skyware.pl 22.10.05, 20:32
        He, he - podpisuję sie obiema rękami. Mam tak samo jak TY !!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka